Těhotenství i přes slabou MS?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Enjoyka
Povídálka 19 příspěvků 30.03.18 23:47
Těhotenství i přes slabou MS?

Ahoj maminky, ahoj snažilky.

Chtěla bych se zeptat, jestli je možné těhotenství i přes slabou menstruaci?

Můj příběh: s přítelem se sice o mimi nesnažíme (ikdyz já bych chtěla), ale máme nechráněný sex a semtam něco „ukapne“.. Menstruaci nemám moc pravidelnou, je to 10 měsíců, co neberu antikoncepci. Asi dva týdny pred menstruaci jsem měla bolesti podbřišku a v kříži, hlavně mě píchal pravý vaječník, myslela jsem, že to v práci ani nevydržím. Trvalo to asi 3-4 dny. Po pohlavím styku jsem měla nahnědlý výtok, pouze jednorázovy, ihned byl pryč. S bolestmi jsem šla na prohlídku k Dr. která mi řekla, že nic špatného nevidí a buď to byla cysta a ani těhotenství nevyloučila. Před ms jsem měla větší bolesti nez obvykle a dostavila se ve stejný den jako minulý měsíc. Teď ji mám druhý den a je hodně slabá. A třetí den už mám průjem.

Prosím, může se jednat o těhotenství nebo jsem jen měla ovulaci, špinění bylo uhnizdovani a ta slaba ms znamená, že se to neudrželo?
Zažila některa z vás něco podobného? Předem děkuji za rady a odpovědi :)

Přečtěte si článek: Mohu mít menstruaci v těhotenství?

Reklama

Reakce:

karkarka
Ukecaná baba ;) 2138 příspěvků 31.03.18 07:13

Co říká těhotenský test? Tím bych se řídila.

lachtanice86
Kelišová 5256 příspěvků 31.03.18 07:39

@Enjoyka a tt sis dělala?

Enjoyka
Povídálka 19 příspěvků 31.03.18 08:37

Test jsem ještě nezkoušela, přijde mi brzo. Prý je nejlepší tak 14 dní po zpoždění (u mě po MS…) Jen jsem chtěla vědět, jestli jste to některá neměla taky tak :)

lachtanice86
Kelišová 5256 příspěvků 31.03.18 08:42

@Enjoyka na tt se něco ukáže už 14 po oplodnění.

Enjoyka
Povídálka 19 příspěvků 31.03.18 09:02
@lachtanice86 píše:
@Enjoyka na tt se něco ukáže už 14 po oplodnění.

Ano, to vím, píše se to všude. Ale kamarádce se stalo, že taky měla slabou MS, na testu se jí to ukázalo až po vynechání další MS, ale těhotná už byla podle Dr. před tou slabou. Proto chci počkat, nechci být pak zklamaná :) Každému to asi ukaze jinak :)

lachtanice86
Kelišová 5256 příspěvků 31.03.18 09:08

@Enjoyka pravda, mě to test ukázal už tak 4dny před termínem ms. Ale ve většině těhotenství se to ukáže v den termínu ms.

Enjoyka
Povídálka 19 příspěvků 31.03.18 09:10

@lachtanice86 Chtěla bych s testováním ještě počkat, ale je velká pravděpodobnost, že to nevydržím :) snad nebudu zklamaná no :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Ženy kolem slavného boxera Rockyho: Které z nich se to vymklo z rukou?

Představitel bájného boxera Rockyho byl na mušce naposledy před pár týdny,... číst dále >

Nejasnosti kolem smrti Václava Glazara. Kamarád popsal hrůzné podmínky v hospici

Zanedbali pracovníci kralupské léčebny pro dlouhodobě nemocné péči o náhle... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

VIDEO: Módě ve Varech vládla romantika, velké brýle a pohodlné tenisky

Móda návštěvníků karlovarského filmového festivalu se v posledních letech... číst dále >

Reklama