Těhotenství i při negativním TT?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.17 16:17
Těhotenství i při negativním TT?

Zdravím:),
jdu s otázkou, zda-li má některá zkušenost.
Mám tri dny vynechanou MS, uz je mi dwlsi dobu blivno, mdlo, únava. Do toho se přidala bolest prsou, a velmi bolavé bradavky na pohmat. Občasný tlak v podbřišku.
Takové klasické příznaky.
První test sem si delala již den pred předpokládaným příchodem MS, negativní. Dnes 3 dny po, take negativní.
U prvního syna mi test ukázal těhotenství hned den po vynechani, to same u druheho-to nakonec nedopadlo.
Může se jeste změnit výsledek testu? :roll:

Reakce:

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2492 příspěvků 2 inzeráty 17.01.17 16:20

Pokud ti je blbě tak né z těhotenstvi, špatně ti mu že být až když je v těle hcg, máš negativni. Test, tak momentalně tehotná nejsi

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2321 příspěvků 17.01.17 16:20

Těhotenské nevolnosti v potencionálním 3.-4. týdnu? Spíš sugesce než těhotenství. Zajdi si na krev :nevim:

bienaime
Nováček 9 příspěvků 17.01.17 17:21

Ja mám 9 dni zpoždění a teprve včera mi tt ukázal ducha. Zítra jdu na gyndu tak uvidím co mi řekne. Příznaky těhotenství mám taky jako bolest prsou, podbřišku, nafouklé břicho a dnes je mi na zvracení

Gabculka10
Povídálka 15 příspěvků 17.01.17 17:30

Já mela slabého ducha taky snad az 10 den zpoždění…a jsem v 16 TT :srdce: ještě vyckejte :palec:

Marky88
Kecalka 301 příspěvků 17.01.17 20:30

Ahoj, já bych neztrácela naději, ducha na testu jsem měla až šestý den vynechané MS (kterou jsem jinak měla pravidelnou jak hodinky) a dvě hezké čárky byly až 12tý den vynechání. A to jsem při prvním těhu měla krásně pozitivní test tři dny před MS. Dokud jsi to nedostala, není nic ztraceno. Ovulace se mohla jednoduše posunout.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.17 20:24

Tak MS stale nikde, a dnešní testik.

Marky88
Kecalka 301 příspěvků 22.01.17 12:10
@Anonymní píše:
Tak MS stale nikde, a dnešní testik.

No paráda :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková brání Vágnera a vzkazuje Langmannové: Sáhni si do svědomí!

Schyluje se k válce modelek? Zeptali jsme se Elišky Bučkové, co si myslí o... číst dále >

15 let života v pěti taškách. Hokejista Tomáš Plekanec je zpátky doma!

Tomáš Plekanec splnil svůj slib a vrátil se do Česka. V úterý krátce po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >