Těhotenství ihned po vysazení prášků?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Metinka
Nováček 2 příspěvky 13.04.18 09:22
Těhotenství ihned po vysazení prášků?

Ahojky všem maminkám i snažilkám :) Mám takový dotaz. Jsem první měsíc po vysazení antikoncepce a zpozdila se mi menstruace asi o týden. S přítelem :hug: každý den. Sice se neudělal přímo do mě, ale pobolívají mě prsa, jsem pořád unavená a hladová, ale těhotenský test mi vyšel negativní. Myslíte, že i tak můžu být těhotná?

Reakce:
Celeste97
Zasloužilá kecalka 735 příspěvků 13.04.18 09:24

Spíš máš rozházené hormony po vysazení HA ;)

beruska9
Extra třída :D 10754 příspěvků 13.04.18 09:28

Spis ne, ale uplne vyloucene to nebude…z prede­jakulatu lze otehotnet taky a co dela tvoje telo po vysazeni HA, to nejspis nikdo netusi, pokud nemeris teplotu nebo nedelas ovulacni testy…ono i s tim zpozdenim ms to je nejiste, pac nevis, jestli ti cyklus normalne nabehl a jaky dlouhy.

Příspěvek upraven 13.04.18 v 10:28

epsice
Zasloužilá kecalka 965 příspěvků 13.04.18 09:33

Já otěhotněla prakticky hned ale není to tak časté. Spíš máš rozhozené hormony.

P4ja
Kelišová 6616 příspěvků 13.04.18 09:58

Pokud do tebe neejakuluje, tak je pravděpodobnost početí nízká i tak.

Tejy
Ukecaná baba ;) 1802 příspěvků 13.04.18 10:48

Ahoj já mám podobnou kuriozitu v lednu jsem vysadila hak v únoru náběh normální cyklus takže MS přišla v pořádku 15.2 po 27dc v březnu nepřišla test před tydnem negativní tak jsem myslela že to mám po hak rozložený teď měla přijít další opět nepřišla a tohle včera na tt v pondělí jdu na gyndu tak jsem zvedava jak to dopadne v kolikátým jsem týdnu.

Metinka
Nováček 2 příspěvky 13.04.18 11:06

Tak to držím palce s mrnětem. Já bych si to moc přála aby to bylo u mě taky tak :)

P4ja
Kelišová 6616 příspěvků 13.04.18 11:30

@Metinka No pokud píšeš, že se do tebe přítel neudělal, tak těžko můžeš otěhotnět. TAk je potřeba to vylepšit. :)
Jinak po vysazení to opravdu může být hned. Jen bych už teď jedla kyselinu listovou.

P4ja
Kelišová 6616 příspěvků 13.04.18 11:31

@Tejy Taky jsem to tak měla. Ovulace byla posunutá asi o 10 dní.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >