Těhotenství ihned po vytažení tělíska

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ninuna
Povídálka 15 příspěvků 24.02.18 11:21
Těhotenství ihned po vytažení tělíska

Krásnou sobotu všem.
Chci se zeptat, zda má někdo zkušenost s otěhotněním ihned po vyndání tělíska. Já měla jaydess (které je hormonální, ale údajně méně než Mirena) a cca půl roku před vyndáním jsem normálně dostávala menstruaci (PMS, bolesti, krvácení). Tělísko jsem si nechala vytáhnout v průběhu menstruace (asi 4. den) a po vyjmutí MS ještě asi 4 dny pokračovala. Další menstruaci jsem již nedostala, jelikož jsem těhotná. Samozřejmě obrovská radost, kterou mi ale docela kazí některé výroky, že by se mělo tělo očistit a nějakou dobu počkat atd..
Myslíte, že je to riziko, že jsem otěhotněla optavdu ihned jak jen to šlo?
Jinak nechci tím nikoho, kdo se třeba snaží dlouho, nijak pohoršit.. držím vám všem palce holky :srdce:

Reakce:
zoy
Ukecaná baba ;) 1495 příspěvků 24.02.18 11:28

Nemyslím si, že je to problém, spoustu žen otěhotnění ihned po ukončení brání HA a asi i po vyndání tělíska. U hormonálního tělíska bývá vlivem hormonu často nízká děložní sliznice (absence menstruace). Pak může být problém s otěhotněním, že sliznice blbě roste a chvilku to trvá, než se vzpamatuje. Ty už těhotná jsi, tak gratuluji a tes se na miminko.

Lucka194
Zasloužilá kecalka 510 příspěvků 24.02.18 12:22

Teta byla vytahovat v prosinci a hned v lednu otehotnela. Mela Mirenu 5let. Ma zdravou holcicku:-)

batuz
Povídálka 16 příspěvků 02.06.18 18:41

Zdravím nechala jsem si také vytáhnout tělísko jaydess zhruba před týdnem, bylo mi řečeno, že je potřeba nechat aspoň jeden cyklus - prý preventivně, aby se pročistila sliznice, ale vzhledem k tomu, že jaydess je nehormonální (ma jen hormony tam kde je) tak není problém otěhotnět okamžitě. Na hodně diskuzích jsem četla, že to jde opravdu rychle máte s tím někdo nějaké zkušenosti? Já jsem si tělísko nechala vyjmout po necelých dvou letech a rádi bychom začali pracovat na miminku. Nepředpokádám, že by se to povedlo okamžitě hned po vytažení neboť jsme vytahovali asi 3dny před ovulací, ale snad se zadaří v nejbližší době. Máte někdo případně zkušenosti po vytažení?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Eben s Kostkovou původně do StarDance nechtěli! „Když Marek řekl ano, šla jsem!“

Taneční soutěž StarDance u nás patří k nejúspěšnějším televizním pořadům.... číst dále >

Tanečník a přítel Polívkové Kurtiš zavítal na večírek StarDance, domů nešel rovně

Finálový večer taneční show StarDance si nemohl nechat ujít ani Michal Kurtiš... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >