Obě tmavé čárky - jsem těhotná?

Anonymní
4.11.19 14:41

Těhotenství? Jak je to s čárkami

Dobrý den. Čekala jsem dálnici, obě tmavé čárky…Jsem těhotná nebo ne? Děkuji za názor

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4.11.19 14:46

Udělejte si test za pár dnů znova. Jestli druhá čárka zesílí, tak jste těhotná

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.11.19 14:47

Vypadá to, že jste v začátku…

Příspěvek upraven 04.11.19 v 14:52

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2419
4.11.19 14:49

Ano jsi v začátku těhotenství, v těle je zvýšená hodnota hcg. Takový proužek odpovídá třeba 30-50 jednotek, ale záleží na typu testu. Jestli bude těhotenství prosperující vám v tuto chvíli ještě nikdo neřekne, doporučuju slavit až po potvrzení srdeční akce doktorem nebo ještě lépe až po prvním screeningu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1994
4.11.19 14:51

Vidim carky dve, jasne a zretelne…asi bych nepochybovala o tom ze jste tehotna ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48464
4.11.19 14:52

A má ten test návod?
Pokud se ti ho nechce číst a dáš přednost anonymním příspěvkům na netu, tak jo, nějaké hCG v těle máš. hCG je vylučováno v těhotneství. Jak bude těhotenství pokračovat, z testu nezjistíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4899
4.11.19 14:53

Když si přečte návod u testů tak tam se píše že nezáleží na síle čárky. Buď tam je, což znamená že se do moči vyloučilo HCG, nebo tam není. Já měla velmi lehce zbarvenou testovací čárku i v 10tt prosperujícího těhotenství (výsledku je aktuálně skoro 16m).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.11.19 14:55

Testuji se prvně a čekala jsem dvě stejně barevné čárky…Pokud někoho můj dotaz pohoršil nebo ho pokládá za primitivní, omlouvám se, ale chtěla jsem pouze názor „zkušenějších“ žen…Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
4.11.19 14:57

@ugluk Návod jsem samozřejmě četla a můj dotaz nebyl k pokračování těhotenství…Ale děkuji za názor…

• Nahlásit
  • Citovat
5481
4.11.19 15:01

Podle tohoto dotazu jsem nabyla přesvědčení, že návody se dnes už k těhotenským testům zřejmě nepřikládají. Čtu však, že ano, takže problém nebude na straně toho počuraného papírku a jeho výrobce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48464
4.11.19 15:04

No tak pokud jsi četla návod, tak se v něm píše, že pokud těhotenství není, tak jedna čárka, pokud těhotenství je, tak dvě čárky a obě čárky nemusí být stejné. A ty se ptáš, jestli jsi těhotná, když tam máš dvě čárky a nejsou stejné. Nebo ten dotaz chápu blbě? Nebo tam tu čárku vidíš jenom jednu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10872
4.11.19 15:17

@bartsch podle diskusí tady si myslím, že návody přestali přidávat už dávno…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8722
4.11.19 15:19
@Anonymní píše:
Dobrý den. Čekala jsem dálnici, obě tmavé čárky…Jsem těhotná nebo ne? Děkuji za názor

Toto je myslím citlivost 25, proto čárka není tak silná jako ta druhá, pokud chceš, zkus test s citlivostí 10, tam budeš mít stejně výrazné //

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15459
4.11.19 15:19

Pravděpodobně jsi v začátku těhotenství

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.11.19 15:31

@kotaska91 Moc děkuji. Ten rozdíl barev mě právě překvapil a nebyla jsem si jistá

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama