Těhotenství jako nastupující ms?

Anonymní
21.1.21 09:07

Těhotenství jako nastupující ms?

Ahoj holky,

ano vím- mám si udělat test, ale stejně mi to nedá :mrgreen: Test jsem si dělala v neděli a byl negativní (ten digitální test od dr.maxe - ale asi bylo brzy, bylo to 10 dní od styku)

Jak jste to měli vy s první ms, která nepřišla? S partnerem jsme měli nechráněny 2 styky před 14 dny (v půlce cyklu) a teď mám stejný příznaky jako před ms - zvětšený prsa, tlak v břiše (ale jakoby vaječníky), nafouklý, pocit jako že se mi chce na velkou ale nechce :oops: a nadýmání. Jinak zpoždění mám 2. den. Minulý měsíc jsem to dostala po letech o x dní později (cca o 6 dní) a tak jsem čekala, že to teď dostanu včas anebo naopak dřív, že to byl jen výkyv kvůli nemoci.

Přála bych si, aby to vyšlo, tak se samozřejmě sleduju a je mi jasné že z jednoho styku to fakt vyjít nemusí :lol:

Díky moc,

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6404
21.1.21 09:11

Udělej si test

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15221
21.1.21 10:02

Test

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.1.21 10:05

No chápu že pro to nemáte pochopení, ale test si dělat nechci, at nejsem hned zklamaná :lol:

Ale tak když byl negativní po 10 dnech tak bude asi i teď.

• Citovat
  • Nahlásit
6404
21.1.21 10:07
@Anonymní píše:
No chápu že pro to nemáte pochopení, ale test si dělat nechci, at nejsem hned zklamaná :lol:Ale tak když byl negativní po 10 dnech tak bude asi i teď.

Ne, teď už ti to ukáže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.1.21 10:26

Bez testu to nikdo asi neřekne že jsi těhotná. Pokud máš MS výkyvy tak bych spíše vsazela na to, ale nechci ti brát naději. Každý má příznaky těhotenství jiné. Např moje sestra usinala i v práci, spala 16 hodin denně. Já jsem zádě byla nabitá energii, kromě toho, že jsem měla větší pocit hladu mi nic nebylo. Kamarádku zase Bolek pořad podbrisek. Prsa nás všechny začala bolet asi až v 6tt. Jinak sestrenka do 8tt absolutně netušila ze je v tom. Vůbec nic ji nebylo. No tak si vyber :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.1.21 10:31

Pokud máš spoždění tak by ti to test už měl ukázat. Já 10dpo neměla žádnou a 12dpo už hodně viditelná, ono to pak roste fakt rychle. Co se týká příznaků, já dokud nechtěla mimco, tak jsem je neřešila, pak jak jsem se sledovala tak jsem měla všechno a nakonec i MS :mrgreen:
Ono se prostě tak nesleduješ když není důvod, mas klasické příznaky přicházející MS nebo rozhozenych hormonu. Většinou když jsi těhotná mas třeba jeden, max 2 příznaky a ne všechny a hlavně přicházejí až někdy od 5tt, takhle brzy té muže třeba bolet podbrisek nebo prsa, ale to je stejné jako u ms

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.1.21 11:01
@Anonymní píše:
Pokud máš spoždění tak by ti to test už měl ukázat. Já 10dpo neměla žádnou a 12dpo už hodně viditelná, ono to pak roste fakt rychle. Co se týká příznaků, já dokud nechtěla mimco, tak jsem je neřešila, pak jak jsem se sledovala tak jsem měla všechno a nakonec i MS :mrgreen:
Ono se prostě tak nesleduješ když není důvod, mas klasické příznaky přicházející MS nebo rozhozenych hormonu. Většinou když jsi těhotná mas třeba jeden, max 2 příznaky a ne všechny a hlavně přicházejí až někdy od 5tt, takhle brzy té muže třeba bolet podbrisek nebo prsa, ale to je stejné jako u ms

máš pravdu a děkuji za příspěvek, tak moc si to přeju že stačí aby mě píchlo v břiše a hned to jdu googlit :oops: Upřímně jsou to typické příznaky MS, která tedy má 2.den zpoždění, ale to je ještě v normě, obvykle to mám tak +-2 dny, jen ten minulý měsíc to bylo nějak rozhozený.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.1.21 11:07
@Anonymní píše:
Bez testu to nikdo asi neřekne že jsi těhotná. Pokud máš MS výkyvy tak bych spíše vsazela na to, ale nechci ti brát naději. Každý má příznaky těhotenství jiné. Např moje sestra usinala i v práci, spala 16 hodin denně. Já jsem zádě byla nabitá energii, kromě toho, že jsem měla větší pocit hladu mi nic nebylo. Kamarádku zase Bolek pořad podbrisek. Prsa nás všechny začala bolet asi až v 6tt. Jinak sestrenka do 8tt absolutně netušila ze je v tom. Vůbec nic ji nebylo. No tak si vyber :mrgreen:

a to sestřenka měla i menstruaci ty 2 měsíce?
Kamarádka tvrdí že to nevěděla 4 měsíce, nikdy jsem tomu moc nevěřila, ale prý fakt měla normálně menstruaci a žádné příznaky, tehdy byla úplně v šoku, protože to bylo s někým, s kým se během té doby stihla rozejít. Dneska má 15 letou slečnu a samozřejmě nikdy nelitovala :)

• Citovat
  • Nahlásit
241
21.1.21 11:16

Ja mela slabounkpu čárku až v den, kdyela přijít MS, 4 dny po zpoždění mám konečně viditelnou červenou čárku. Takže udělej si test, ted uz to pujde vidět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.1.21 11:23

První ms dostala, sice byla slabší ale 3 dny. Dokonce i já jsem 2 dny spinila a počítala jsem to jako slabou ms, pokud se vyloženě nesnažis o dítě tak té nenapadne ze je něco jinak. Já zrovna v té době přestala brát HA takže jsem předpokládala ze je to hormonama, kdybych se zrovna o tom nebavila s kamarádkou která se mě zeptala jestli nejsu v tom tak to asi taky ještě trvá než to zjistím, ale 4 měsíce se mi zda už dost na to aby si to nepoznala 8o

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat