Těhotenství jako překvapení pro partnera

Anonymní
28.10.19 12:59

Těhotenství jako překvapení pro partnera

Ahoj holky, píšu, protože bych chtěla znát váš názor. Kamarádka mi dnes sdělila, že je těhotná. Její přítel (se kterým chodí 3 roky) o tom ještě neví. Prý to s ním ani neprobírala, neví, jestli se on sám cítí na dítě. Prostě sama došla k názoru, že už chce miminko a tak bez jeho vědomí vysadila HA. Teď vymýšlí, jak mu to dá vědět - chce kupovat malý botičky a sehnat nějaké přání, že bude tatínek. No myslím, že jak tohle on uvidí, tak to s ním spíš šlehne o zem. Říkala mi, že to chce jak v těch amerických filmech, kde hrdinky romantických filmů oznámí příteli, že jsou v tom nějaký originálním roztomilým způsobem a jak je to krásné překvapení, když vůbec ani netušil, že se snaží otěhotnět. Ani já jsem nevěděla, že chce dítě, její těhotenství mělo být překvapení asi úplně pro všechny. Podle mě spíš hodně riskuje, že si zničí vztah a žádná roztomilá překvapená reakce přítele nebude.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

28.10.19 13:02

Plánovat těhotenství bez souhlasu partnera není košer. Příběh má několik možných pokračování. Dej vědět jak chlap reagoval.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5294
28.10.19 13:02

No tak to je pekne blba a skonci dost spatne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.10.19 13:03

Aby pak kamaradka nebyla prekvapena, az bude svobodnou matkou…za me je tohle hnus a podraz nejvyssiho kalibru :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15485
28.10.19 13:04

Názor? Je hloupá…tohle se prostě nedělá-bez jeho vědomí vysadit léky…bude mu tvrdit, že ha selhala, ne? Kolik jí je let?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.10.19 13:07

@Bobby Je jí už 33 let. Nikdy o dětech, těhotenství nemluvila. Spíš měla názory že děcka jsou fagani. Dokonce i změnila zaměstnání, šla někam, kde má minimální plat a skoro žádnou zodpovědnost oproti předchozímu zaměstnání, kde jsme spolu pracovaly.

• Nahlásit
  • Citovat
11605
28.10.19 13:09

Mno, mela by mene koukat na televizi :nevim: Treba ji partner prekvapi, ale spis bych cekala, ze bude pekne kulit oci a kdyz pak zjisti, ze to nebyla nehoda, bude zurit (a pravem)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4945
28.10.19 13:11

Tvoje kamarádka je pěkná podrazacka svině.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15485
28.10.19 13:14
@Anonymní píše:
@Bobby Je jí už 33 let. Nikdy o dětech, těhotenství nemluvila. Spíš měla názory že děcka jsou fagani. Dokonce i změnila zaměstnání, šla někam, kde má minimální plat a skoro žádnou zodpovědnost oproti předchozímu zaměstnání, kde jsme spolu pracovaly.
Člověk by řekl, že v takovém věku bude mít rozum.. bohužel nemá…
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7937
28.10.19 13:14

No tak když si tak libuje v představeních, ať si naplánuje nějaký pláč a lomení rukama a doufá, že nikdo nepřijde na to, že to z její strany bylo plánované.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3697
28.10.19 13:38

Je jí 33 let. Myslím, že dobře ví, že by mohla zůstat sama a dítě už třeba nemít, pokud by to nevyšlo s tímto partnerem. Možná jen nechce čekat, jako hodně holek tady, až se chlap vyjádří a chce mít tu jistotu, že bude mít aspoň dítě… nesoudím, vůči chlapovi to fér není…ale já se třeba po třech letech vztahu vdávala, jestli on nechce posunout vztah dále v jejím věku, tak je tam něco špatně. Jak říkám, chce jistotu, že bude mít aspoň to dítě a pokud to chlap ustojí, tím lépe. Nemohl čekat, že ona děti chtít nebude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13812
28.10.19 13:51

Je to její věc, ať to třeba vyhlásí obecním rozhlasem. Že je to kráva podrazácká a může být reakcí partnera nemile překvapena, je věc jiná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17344
28.10.19 13:51

Tak překvapení to bude a obrovský, ale bojím se že spíš pro tu kamarádku nepočítala bych s nadšením budoucího otce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
417
28.10.19 13:55
@Anonymní píše:
Ahoj holky, píšu, protože bych chtěla znát váš názor. Kamarádka mi dnes sdělila, že je těhotná. Její přítel (se kterým chodí 3 roky) o tom ještě neví. Prý to s ním ani neprobírala, neví, jestli se on sám cítí na dítě. Prostě sama došla k názoru, že už chce miminko a tak bez jeho vědomí vysadila HA. Teď vymýšlí, jak mu to dá vědět - chce kupovat malý botičky a sehnat nějaké přání, že bude tatínek. No myslím, že jak tohle on uvidí, tak to s ním spíš šlehne o zem. Říkala mi, že to chce jak v těch amerických filmech, kde hrdinky romantických filmů oznámí příteli, že jsou v tom nějaký originálním roztomilým způsobem a jak je to krásné překvapení, když vůbec ani netušil, že se snaží otěhotnět. Ani já jsem nevěděla, že chce dítě, její těhotenství mělo být překvapení asi úplně pro všechny. Podle mě spíš hodně riskuje, že si zničí vztah a žádná roztomilá překvapená reakce přítele nebude.

No tak aby se kamaradka nedivila, až skončí sama. Nechápu jak někdo může bez vědomí partnera vysadit HA a chtít otěhotnět. Já bych takový podraz nesnesla teda. No, aby kamarádku nečekalo krušné období za svoje sobecké jednání..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
321
28.10.19 14:39

Tohle se sem za pár měsíců vrátí v podobě vlákna „Chlap je svině, nechce platit na mimíska.“

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama