Těhotenství - je něco špatně?

Anonymní
15.12.19 17:48

Těhotenství - je něco špatně ?

Ahoj holky,
jsem teď 7+1, od začátku těhotenství mě bolí prsa, bylo mi špatně, ale nezvracela jsem. Teď začátkem 8tt jsem začala i docela zvracet, ale co mi vrtá hlavou, že každý den je úplně jiný, někdy je mi fakt dobře, cítím se naprosto netehotně, a další den ráno i večer zvracim, bolí mě šíleně prsa..další den třeba zas nic. Nemůže to signalizovat nějaký problém? Ve středu jdu na kontrolu a úplně se desim zamlkleho těhotenství. Jinak nešpiním ani nekrvacim. Díky za rady :-)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2239
15.12.19 17:57

Neboj, je to uplne normalni :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
230
15.12.19 18:04

To bude v klídku, zbytečně se nestresuj :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
501
15.12.19 18:10

Těhotenství je prostě jiný stav. Skoro všechno, co se ti bude dít, bude naprosto normální a přirozené. I tvrdnutí břicha, bolesti břicha a vlastně úplně všeho. Pokud nekrvácíš, nešpiníš, tak klid. Nestresovat, a pokud budeš mít opravdu pocit, že je něco špatně, volej doktorovi. Diskuze fakt nečti. Já to dělala a úplně zbytečně se pak stresovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.12.19 18:16
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
jsem teď 7+1, od začátku těhotenství mě bolí prsa, bylo mi špatně, ale nezvracela jsem. Teď začátkem 8tt jsem začala i docela zvracet, ale co mi vrtá hlavou, že každý den je úplně jiný, někdy je mi fakt dobře, cítím se naprosto netehotně, a další den ráno i večer zvracim, bolí mě šíleně prsa..další den třeba zas nic. Nemůže to signalizovat nějaký problém? Ve středu jdu na kontrolu a úplně se desim zamlkleho těhotenství. Jinak nešpiním ani nekrvacim. Díky za rady :-)

Neboj, je to normální, v prvním těhotenství mi bylo zle 12 týdnů… Myslela jsem si, že u druhého bude líp! :? :roll: velký houby, zle mi bylo celých 9 měsíců, zvracela jsem ještě cestou do porodnice, vrhala jsem vlastně pořád, :poblion: smrděl mi pes, dům, manžel (chudák), prádlo, kuchyně, lednička, za celé těhotenství jsem zhubla 6kg!!! Ale dítko se narodilo ještě větší, než to první :lol:
Já tobě naopak přeji, ať se tě nevolnosti nedrží dlouho :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.12.19 18:27

Díky holky, uklidnily jste mě :) dej se vůle boží :-)

• Citovat
  • Nahlásit
7916
15.12.19 18:42

Zcela normální

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6439
15.12.19 18:50
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
jsem teď 7+1, od začátku těhotenství mě bolí prsa, bylo mi špatně, ale nezvracela jsem. Teď začátkem 8tt jsem začala i docela zvracet, ale co mi vrtá hlavou, že každý den je úplně jiný, někdy je mi fakt dobře, cítím se naprosto netehotně, a další den ráno i večer zvracim, bolí mě šíleně prsa..další den třeba zas nic. Nemůže to signalizovat nějaký problém? Ve středu jdu na kontrolu a úplně se desim zamlkleho těhotenství. Jinak nešpiním ani nekrvacim. Díky za rady :-)

V klidu mě je všechny 3 těhotenství zle teď jsem těhotná jak píšu po třetí u dvou předchozích to přešlo po 12 tt teď zítra začínám 26 tt a někdy mi bývá zle ještě teď ale taky to mám jak na houpačce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3842
15.12.19 19:29

Rada je prostá, nepozoruj se a nezkoumej příznaky :lol:
Raduj se z toho, že jsi v JINÉM stavu :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11528
15.12.19 20:33
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
Úplně normální
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat