Těhotenství - je to tam?

Anonymní
27.5.20 19:38

Těhotenství? Je to tam?..

Holky, mám dotaz. Minulý měsíc jsem měla měsíčky s pěti denním zpožděním. Tento měsíc jsem měla měsíčky 1 den a 1 a půl dne jen takový špinění. Od té doby mám bolesti v podbřišku, chvilkami křeče, hlavně když jdu do schodů nebo něco delam. Jsem nafouklá, sem tam mě pálí zaha a taková pichlavá bolest do stehen. Bolest v bederní oblastní mívám často, mám sedavou práci. Měli jsme asi tak měsíc zpátky styk ale neudělal se do mě. Vim, že stačí kapka :lol: ale spali jsme spolu takto v poslední době často. :roll:
A já vlastně nevím co si o tom myslet :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4273
27.5.20 19:39

Udělej si test v den vynechání ms.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24324
27.5.20 19:43

Tak si udelej test. Co od nas chces slyšet?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
27.5.20 19:46

Nejsme vědmy :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2057
27.5.20 19:47
@Anonymní píše:
Holky, mám dotaz. Minulý měsíc jsem měla měsíčky s pěti denním zpožděním. Tento měsíc jsem měla měsíčky 1 den a 1 a půl dne jen takový špinění. Od té doby mám bolesti v podbřišku, chvilkami křeče, hlavně když jdu do schodů nebo něco delam. Jsem nafouklá, sem tam mě pálí zaha a taková pichlavá bolest do stehen. Bolest v bederní oblastní mívám často, mám sedavou práci. Měli jsme asi tak měsíc zpátky styk ale neudělal se do mě. Vim, že stačí kapka :lol: ale spali jsme spolu takto v poslední době často. :roll:
A já vlastně nevím co si o tom myslet :think:

Počkej si, však on tu někdo tu věšteckou kouli vytáhne a nebo buď rozumná a udělej si test!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.5.20 19:50

Myslela jsem to tak jestli to náhodou neměl někdo stejně. ;) Nemyslela jsem to zlé. Samozřejmě jsem si test dělala, ale byla jen jedna /. To jsem měla i u první, doktor mi to zjistil až z krve. :think: zítra mazu k Mudr. Takže budu vědět víc kdyby náhodou. Jen jsem byla zvědavá, jestli to nemela nektera stejně :nevim: :)

• Citovat
  • Nahlásit
2057
27.5.20 19:53
@Anonymní píše:
Myslela jsem to tak jestli to náhodou neměl někdo stejně. ;) Nemyslela jsem to zlé. Samozřejmě jsem si test dělala, ale byla jen jedna /. To jsem měla i u první, doktor mi to zjistil až z krve. :think: zítra mazu k Mudr. Takže budu vědět víc kdyby náhodou. Jen jsem byla zvědavá, jestli to nemela nektera stejně :nevim: :)

A to je pořád dokola takové to ptám se jen jestli někdo nemá zkušenost, nebo to neměl stejně :D. Proto je lepší jít na gyndu, my ti do dělohy opravdu nevidíme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11182
27.5.20 19:54
@Anonymní píše:
8o 8o 8o
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62
27.5.20 20:18
@Anonymní píše:

Vůbec si tady z toho nic nedělejte.
Já také při těhotenství špinila, ale v tomhle je to skutečně individuální :palec: Žáha mě trápila v prvním trimestru taky pěkně, ale spoléhat na to, že je to těhotenství bohužel nemůžete. Pokud si to přejete, držím palce ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10782
27.5.20 20:18

A myslíš, že kdyz to tak někdo měl tak to budeš mít taky? To není pisemka co opises a dostaneš stejnou známku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1021
27.5.20 20:55
8o :roll:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24395
27.5.20 21:49

Internetove forum neni sonda do delohy💁🏻‍♀️