Těhotenství - krev v moči, bolesti

37
9.7.15 20:47

Těhotenství - krev v moči bolesti

HOlky čůrala jsem doma na test. papírek a mám krev v moči třetí pole, hrozně mě bolí záda a hodně vlevo u ledviny a lopatky- uplně mi píchá v lopatce - mám v té levé ledvině dva kameny. Teplota není. Co to je? Kolika asi ne ale že by zánět? Pálení při čůrání nemám a teda bolí mě břicho podbřišek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

854
9.7.15 20:49

A u doktora jsi byla? Jestli ne tak neotálej a ptej se jestli neni třeba předepsat antibiotika.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
37
9.7.15 20:51

Nebyla chytlo mne to až dneska…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
37
9.7.15 20:51

Operují v těhu? Třeba kdyby se mi tam sekl ten kámen…?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
854
9.7.15 20:52

@geleti To netuším, ale k doktorovi rozhodně zajdi, známá měla v těhotenství záněty močáku a musela brát pořád antibiotika, aby se jí nerozjel zánět ledvin, protože to by bylo už špatný

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5848
9.7.15 21:50

Lopatka nebo pánev? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6061
9.7.15 22:20
@geleti píše:
HOlky čůrala jsem doma na test. papírek a mám krev v moči třetí pole, hrozně mě bolí záda a hodně vlevo u ledviny a lopatky- uplně mi píchá v lopatce - mám v té levé ledvině dva kameny. Teplota není. Co to je? Kolika asi ne ale že by zánět? Pálení při čůrání nemám a teda bolí mě břicho podbřišek

V kterém jsi týdnu? Nemáš možnost zajet na pohotovost? Teda netuším jak hodně tě to píchá :nevim: Jinak ráno na gyndu, nevím co tady chceš vyzjistit :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
37
9.7.15 22:24

Jsem ve 21. týdnu, gyndu mám hodku a půl cesty

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
37
9.7.15 22:25

Píchá mě to u lopatky a bolí bedra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6061
9.7.15 22:35

@geleti :nevim: sama musíš vědět, jak moc tě to bolí. Zavolej si tam a popiš jak ti je.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
37
10.7.15 13:57

Tak jsem byla u dr a dítě mi tlačí na ledvinu takže městnání v té ledvině :/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu