Krvácení, cysta, opožděná menstruace - těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.04.19 09:43
Těhotenství? -Krvácení, cysta, opozdena menstruace

Ahoj dámy, jdu s otázkou. Mám cysty, lékařka mi dala jen nějaké prášky a že to odezní. Už nějakou dobu mě ale píchá na pravé straně v podbřišku, v té jamce mezi kyčlí a podbriskem. K tomu se mi přidal výtok, někdy normální, jindy silný a jednu dobu i dosti zapachajici. Doktorka, že to může být těmi cystami. V pondělí 1.4. Jsme spolu s přítelem spali a já po sexu krvácela. Říkala jsem si že mi rozjel menses o týden dřív, krvácela jsem do úterý a pak nic. V pátek jsme spolu spali a zase krev, a to už ale hodně i během, takže sex přerušen a krvácela jsem pak jen slabě do večera. V neděli jsem to měla dostat a stále nic. Co myslíte? Těhotenský test si udělám, ale samozřejmě jak to tak bývá, přečetla jsem si na netu kde co a nevím co z toho usoudit. A jak si člověk něco přečte, hned to na sobě začne pozorovat že jo :D zpoždění MS nemám poprvé ale nikdy ne tak dlouho a za takových podmínek. Test jsem si dělala před měsícem a negativní a druhej den to dostala, takže zklamání… Co myslíte? Já jsem z toho totiž uplnej jelen a nevím co si myslet. Postoj lékařky je dosti lhostejný, takže půjdu asi beztak za jinou. Díky moc a pardon za sloh :P

Reakce:
Janičcka92
Zasloužilá kecalka 792 příspěvků 12.04.19 10:06

Ještě jsem teda neslyšela, že krvácení po styku je příznak těhotenství. Každopádně já když krvácela po sexu tak jsem měla vřídek na čípku, kterej rostl a musel mi ho dr odstranit. Takže být tebou jdu rozhodně k dr ;)

Janli
Echt Kelišová 8148 příspěvků 12.04.19 10:34

Tak rozhodně by jsi se měla pořádně přeléčit. Nejspíš máš pořádný zánět, to by způsobovalo to krvácení, výtok i bolesti. Změň lékařku, tohle nevypadá dobře a snahu o dítě odložte do vyléčení.

Kajka9
Závislačka 3608 příspěvků 12.04.19 10:40

Rekla bych ze mas zanet.. protoze ja měla cysty skoro kazdy mesic a žádný zapachajici vytok jsem teda nemela..v tehu je normani mit vytok ale neměl by zapachat a nic…a to krvaceni taky neni normalni…takze bych šla k dr

lachtanice86
Echt Kelišová 7603 příspěvků 12.04.19 11:05

Krvacela jsem při styku když jsem měla cystu a přišlo se na endometriozu. Tu mám už 32let a NIKDY mi vytok nezapachal.

Váš příspěvek
Reklama