Těhotenství, krvácení, možná hematom?

Anonymní
2.8.20 09:50

Těhotenství, krvácení, možná hematom?

Ahoj holky,
Potřebovala bych poradit před cc 4 dny jsem zkoušela těhotenský test vyšel mi pozitivní.
Včera jsem začla z ničeho nic silně krvácet ani nemám mít menstruaci a vypadávají semne dost nechutné velké kousky jako kdyby masa. Bojím se že to může být hematom který vede k samovolnému potratu. Celé ty čtyři dny jsem byla v depresi a nespala jsem řešila jsem osobní problémy. Může to být k vůli tomu?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4402
2.8.20 09:57

Obávám se, že se těhotenství neudrzelo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2700
2.8.20 10:09

To je asi potrat, pokud takhle silně krvaciš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.8.20 10:29

Velmi pravděpodobně jde o brzký potrat. Nic si hlavně nevycitej. Stres sám o sobě potrat nespustí. Drž se :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
2.8.20 10:30

99% potrat..kámošce se stalo něco podobného..je mi líto :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.8.20 11:27

Já jsem zrovna ten případ, kdy se to jednou udrželo i přes masivní krvácení i se sliznici.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
2.8.20 16:55
8)
@Anonymní píše:
Já jsem zrovna ten případ, kdy se to jednou udrželo i přes masivní krvácení i se sliznici.

Ahoj já se toho strašně bojím že jsem ho ztratila, protože to masivní krvácení je fakt krvácení chodím co půl hodiny na záchod a předtím než jsem se dozvěděla že jsem těhotná tak to bylo už celkem dlouho co jsem mněla příznaky těhu natékaly mi prsa a svědeli, mněla jsem nafouklé bříško tvrdé a 4 dny v kuse mně bolelo v pánvi nemohla jsem skoro ani chodit. Počítám s tím že to jsou tak 3-4 týdny co jsem mohla být těhotná

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama