Těhotenství, kvasinky, bolavý konečník

Anonymní
2.2.16 10:48

Tehotenstvi, kvasinky, bolavy konecnik

Zdravim, prosim o anonym, je to takove intimni. Jsem 16.tt a pri brani atb se mi rozjely kvasinky dost z minuty na minutu. Zacala jsem hned lecit Fermalac vaginal a malymi daveckami Canestenu. Ale co me trapi - ve stejnou dobu jako kvasinky se u me objevila nevim jak to popsat - citlivost? Bolestivost? Snadne podrazdeni? v oblasti konecniku, svedi a pali podobne jako,,predek", mam i misty popraskanou kuzi (malicke mnozstvi krve na papire obcas) - pouzivam malou davku Canestenu i tam. Nenapada vas, co jeste s tim? Nemate zkuesnost?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
2.2.16 11:06

Jsem 38tt a u toho konečníku to mám taky tak sem tam. Myslela jsem, že mám hemeroidy, ale nikdy jsem je neměla ani o nich nic nevím tak ani zda to vůbec ony jsou. Když si tam sáhnu tak jakoby konec hráze u toho konečníku je taková bambulka měkká a na dotek citlivá. Hlavně bolí když se utřu a nebo když zatnu pulky. Manžel mi na to koupil dubovou kůru gel a jakmile potřu tak je hned vše ok a nic mě nebolí. Vždy když mi to začne dělat tak potírám

• Nahlásit
  • Citovat
2278
2.2.16 11:11

Mě jediné co napadá tak upravit stravu-hodně zeleniny, vlákniny (lněné semínko je výborné), dostatečně pít. Na kvasinky je hodně dobré vynechat sladké, vyhnout se cukru a zařadit i probiotika. Na ten konečník si kup mastičku z dubové kůry a poraď se s lékařem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58709
2.2.16 12:05
@Anonymní píše:
Zdravim, prosim o anonym, je to takove intimni. Jsem 16.tt a pri brani atb se mi rozjely kvasinky dost z minuty na minutu. Zacala jsem hned lecit Fermalac vaginal a malymi daveckami Canestenu. Ale co me trapi - ve stejnou dobu jako kvasinky se u me objevila nevim jak to popsat - citlivost? Bolestivost? Snadne podrazdeni? v oblasti konecniku, svedi a pali podobne jako,,predek", mam i misty popraskanou kuzi (malicke mnozstvi krve na papire obcas) - pouzivam malou davku Canestenu i tam. Nenapada vas, co jeste s tim? Nemate zkuesnost?

to sis tam zanesla ty kvasinky. Canesten nebo clotrimazol, 10 dní v kuse mazat všechno (můžou se i v těhotenství).. a důkladně přeléčit kvasinky a mít pauzu v sexu. Je to protivné, ale zbavíš se toho.. jo a omezit sladké, to ty potvory mají rády..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama