Lze těhotenství poznat takhle brzy?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.18 12:43
Těhotenství? Lze poznat takhle brzy?

Ahoj holky, chtěla bych se vás zeptat. Nemám moc pravidelný cyklus, ale není to žádná hrůza. Od května neberu HA a od té doby jsem měla menstruaci od té mé poslední…25.den, další 26.den, další také 26.den a posledně jsem měla menstruaci už 24.den. Minulý pátek jsme měli sex, to znamená 20.den od poslední menses, takže ovulace ASI nebyla, dnes je to 26.den od poslední menstruace a zatím nic. Zda mám ovulaci nevím, zatím to nehlidam, nechceme se tím stresovat. Měla to některá z vás podobně, že ji jednou menstruace došla tak, pak zase onak? Nejde na tohle moc zvyklá. Svítá ve mě menší naděje, že by se to konečně povedlo :andel:, manžel chce více jak já. Byl by v sedmém nebi. Test nejspíš nemá cenu dělat, když to ještě není ani týden, že? Omlouvám se za (pro někoho) blbe otázky, hold se v tom nevyznam :zed: :?

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.18 12:46

Je jen pravda, že mě od pondělí bolí podbřišek jako při menses, jsem podrážděná a prsa mě taky bolí .

Tichošlápek
Extra třída :D 10129 příspěvků 27.09.18 12:47

Je brzy na příznaky i na test. Jinak tělo se po vysazeni rovna az rok, výkyvy v cyklu jsou bezne

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.18 12:48

@Tichošlápek to mi ani neříkej :,(

ivašot.
Kelišová 6426 příspěvků 27.09.18 12:50
@Anonymní píše:
Ahoj holky, chtěla bych se vás zeptat. Nemám moc pravidelný cyklus, ale není to žádná hrůza. Od května neberu HA a od té doby jsem měla menstruaci od té mé poslední…25.den, další 26.den, další také 26.den a posledně jsem měla menstruaci už 24.den. Minulý pátek jsme měli sex, to znamená 20.den od poslední menses, takže ovulace ASI nebyla, dnes je to 26.den od poslední menstruace a zatím nic. Zda mám ovulaci nevím, zatím to nehlidam, nechceme se tím stresovat. Měla to některá z vás podobně, že ji jednou menstruace došla tak, pak zase onak? Nejde na tohle moc zvyklá. Svítá ve mě menší naděje, že by se to konečně povedlo :andel:, manžel chce více jak já. Byl by v sedmém nebi. Test nejspíš nemá cenu dělat, když to ještě není ani týden, že? Omlouvám se za (pro někoho) blbe otázky, hold se v tom nevyznam :zed: :?

Cyklus 24 - 26 dní mi připadá skoro ukázkově pravidelný :think:. Pokud byl sex jen 20. den cyklu, tak je na test brzy. Zkoušela bych nejdřív tak 12 dní po styku, pokud mezi tím nedojde MS

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.18 12:52

@ivašot. A myslis, že je málo pravděpodobné, že by se ovulace posunula a dorazila třeba nějak ten 20.cyklu? Když většinou bývá od 13-16?

ivašot.
Kelišová 6426 příspěvků 27.09.18 12:54
@Anonymní píše:
@ivašot. A myslis, že je málo pravděpodobné, že by se ovulace posunula a dorazila třeba nějak ten 20.cyklu? Když většinou bývá od 13-16?

Ale samozřejmě, že se to klidně může stát :palec:

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1514 příspěvků 27.09.18 13:04

A jindy sex nebyl? :nevim: kor pokud se snažíte o mimi? My jeli denně, abysme to neprosvihli :lol:

Verun83
Echt Kelišová 8692 příspěvků 33 inzerátů 27.09.18 13:04

no tak možné to je, ale že by se pousunula o týden? no nevím. u delších cyklů klidně, ale u tak krátkého cyklu ? :nevim: ale možné je asi vše.

Uživatel je onlineP4ja
Kelišová 5797 příspěvků 27.09.18 13:08

Na test je brzy a MS a ovulace se ti klidně můžou občas posunout. Není na tom nic nenormálního.

Pokud ovulace probíhá, pak bych to neřešila a nechala věcem volný průběh. Asi bych počkala třeba do konce roku a potom začala víc hlídat ovulaci aj.

Keshi
Ukecaná baba ;) 2350 příspěvků 27.09.18 13:12
@Anonymní píše:
Ahoj holky, chtěla bych se vás zeptat. Nemám moc pravidelný cyklus, ale není to žádná hrůza. Od května neberu HA a od té doby jsem měla menstruaci od té mé poslední…25.den, další 26.den, další také 26.den a posledně jsem měla menstruaci už 24.den. Minulý pátek jsme měli sex, to znamená 20.den od poslední menses, takže ovulace ASI nebyla, dnes je to 26.den od poslední menstruace a zatím nic. Zda mám ovulaci nevím, zatím to nehlidam, nechceme se tím stresovat. Měla to některá z vás podobně, že ji jednou menstruace došla tak, pak zase onak? Nejde na tohle moc zvyklá. Svítá ve mě menší naděje, že by se to konečně povedlo :andel:, manžel chce více jak já. Byl by v sedmém nebi. Test nejspíš nemá cenu dělat, když to ještě není ani týden, že? Omlouvám se za (pro někoho) blbe otázky, hold se v tom nevyznam :zed: :?

Na test je ještě brzy. Ovulace klidně může být posunutá. Btw já měla rozházený cyklus po vysazení téměř dva roky, pomohl mi na srovnání jeřáb. Pak jsem přesně věděla na den, kdy MS dorazí. ;-)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.18 13:13

@Verun83 já pravě nevím a ani jsem nevěděla, že se posune spíše u delších cyklů, tak teď už to vím :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.18 13:14

@Keshi a nemusí to posunutí ovulace být jen už delších cyklů? Až tak dlouho? No, užívám prozatím jen kyselinu listovou.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.18 13:17

@Lainaire8 tak snažíme se i nesnazime, nechceme to zatím hrotit. Bude to teprve 5.měsíc, říkala jsem si, že od 6.měsíce to trošku více budu hlídat :think: . A pravě zase nechci být jak nymfa :lol: , ale třeba mě tak psychika vydepta, že za chvíli budu :lol: .

Keshi
Ukecaná baba ;) 2350 příspěvků 27.09.18 13:18
@Anonymní píše:
@Keshi a nemusí to posunutí ovulace být jen už delších cyklů? Až tak dlouho? No, užívám prozatím jen kyselinu listovou.

Já měla třeba i cyklus 22 dní a ovu byla až 17-18 den. Pak jsem měla dlouhé cykly i třeba 60-70 dní a právě v takovém divno cyklu jsem otěhotněla cca kolem 65 dne. :-D Lidské tělo je nevyzpytatelné a každé funguje jinak.

Stránka:  1 2 Další »

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Diváci a porota rozhodli: Ve StarDance dotančila Monika Bagárová

Kdyby se o vítězi deváté řady StarDance mělo rozhodnout hned první večer, kdy... číst dále >

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >