Těhotenství, málo sexu

Anonymní
25.4.21 10:17

Těhotenství, málo sexu

Ahoj holky.
Prosím o anonym protože už začínám být zoufalá a nechci ať mě tu někdo pozná.
Jsem podruhé těhotná, 24tt. Druhé dítě jsme oba chtěli a poměrně dlouho na něj čekali.
K věci. Manžel semnou spí opravdu poskromnu. Asi tak 1 týdně. Když se podaří tak 2×. Nejhorší je, že já mu to začala nějak vyčítat a on má teď pocit, že ho do sexu nutim a tudíž už ho ani za představa sexu prostě neláká, když ví, že musí a že na to čekám :nevim:
Jenže já jsem teď hystericka až se teda za sebe stydím. Snažím se to nedávat najevo, ale pořád jen uvažuju nad tím, že musí mít milenku, že přece chlapovi to nestačí jednou za týden.
Je pravda, že už za frekvence nebyla jak na začátku, ale tak 3× týdne to bylo. Jsme spolu 6 let. Ani se mi se sexem nechce začít protože mám zas dojem, že se budu cítit, že na něj tlacim a on prostě chce být ten co mě dobude.
Zároveň mi pořád říká jak jsem krásná že i to bříško co mám je krásné. Intimita jako taková není problém, jen ten sex.. Nevím už co s tím dusim to v sobě a snažím se to nějak přijmout..
Měly jste také méně sexu v těhotenství? A vadilo vám to? Jen jsem se chtěla vypovídat.. Bojím se, že po porodu když děti budou 2 už nebudeme mít sex vůbec..
Ještě teď zmíním, že poslední rok manžel dodělává barák vlastníma rukama, takže asi může být i unavený a hlavne pořád jen myslí na to co musí druhý den udělat atd at už se konečně stěhujeme.
Díky že jste mě vyslechly. :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
25.4.21 10:21

Před tehu každý den, teď tak jednou týdně. Partner ani víckrát nevyžaduje a já teda taky nemám víc chuť. Věřím, že se to po porodu zase časem srovná do starých kolejí :wink:

• Citovat
  • Nahlásit
1270
25.4.21 10:23

Ahoj jsem za pár dní 26 tt… Dokud nebylo bříško měli jsme sex stále… A teď ho mám třeba jednou týdně.. A popravdě ani se nedivím prostě každého chlapa nerajcuje pupek.. A popravdě mě taky ne s břichem už mi to jde hůř a ten sex není takový jako bych chtěla 😁 prostě to vydrž.. Můžeš se uspokojit přece i sama kde je problém.. Nebudu nutit chlapa aby se mu to zhnusilo úplně.. Také jsme o tom doma mluvily a on mi řekl že to prostě rajcovni není.. Říká mi že mi to sluší stále hladí bříško. Že jsem krásná taky slyším.. Když chci muze potěšit jinak než sexem poradím si i jinak mám ruce mám pusu… On je spokojeny já taky..tak nebuď hysterka a v klidu to příjmy tak jak to je. 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31295
25.4.21 10:38
@Anonymní píše:
Ahoj holky.
Prosím o anonym protože už začínám být zoufalá a nechci ať mě tu někdo pozná.
Jsem podruhé těhotná, 24tt. Druhé dítě jsme oba chtěli a poměrně dlouho na něj čekali.
K věci. Manžel semnou spí opravdu poskromnu. Asi tak 1 týdně. Když se podaří tak 2×. Nejhorší je, že já mu to začala nějak vyčítat a on má teď pocit, že ho do sexu nutim a tudíž už ho ani za představa sexu prostě neláká, když ví, že musí a že na to čekám :nevim:
Jenže já jsem teď hystericka až se teda za sebe stydím. Snažím se to nedávat najevo, ale pořád jen uvažuju nad tím, že musí mít milenku, že přece chlapovi to nestačí jednou za týden.
Je pravda, že už za frekvence nebyla jak na začátku, ale tak 3× týdne to bylo. Jsme spolu 6 let. Ani se mi se sexem nechce začít protože mám zas dojem, že se budu cítit, že na něj tlacim a on prostě chce být ten co mě dobude.
Zároveň mi pořád říká jak jsem krásná že i to bříško co mám je krásné. Intimita jako taková není problém, jen ten sex.. Nevím už co s tím dusim to v sobě a snažím se to nějak přijmout..
Měly jste také méně sexu v těhotenství? A vadilo vám to? Jen jsem se chtěla vypovídat.. Bojím se, že po porodu když děti budou 2 už nebudeme mít sex vůbec..
Ještě teď zmíním, že poslední rok manžel dodělává barák vlastníma rukama, takže asi může být i unavený a hlavne pořád jen myslí na to co musí druhý den udělat atd at už se konečně stěhujeme.
Díky že jste mě vyslechly. :roll:

Nevím, co řešíš. Jednou nebo dvakrát týdně tady měla málokterá těhule. Většinou se tu řeší, že na ně chlap MĚSÍCE ani nesáhl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.4.21 10:45

U nás je to zase naopak :oops: já 21tt a chuť se docela vytratila, ale spíš je to tím, že mám problémy s močakem a po sexu mě občas bolel, když jsem nebyla tehu, tak jsem si dala prášek a ono to přešlo, ale teď ho nemůžu, takže se pak trapim, než to přejde, takže sex docela odmítám. Chlap by chtěl i několikrát denně, ale chápe to, ale jde na něm videt, že mu to děsně chybí. :mrgreen: doufám, že po porodu se to vrátí do normálu :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
916
25.4.21 10:59

😀 😀 😀
Nebudte hysterka.
Chlapi to v tom tehotenstvi mivaj trosku jinak nastaveny. Asi maji pocit, ze nam muzou ublizit.
Ja byla v lednu na odberu plodovky a partnera to vylekalo tak, ze sex probehl az v breznu. A od brezna to taky neprobiha vickrat jak 1× tydne.

A ano, kdyz na chlapa budete tlacit, tak tim spis chtit nebude. Takze se na to uplne vykaslete a nechte ho byt. Az bude chtit, tak bude chtit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1270
25.4.21 11:23

@janikema90 máme to stejně 😁 😁můj muž mi vždy říká že se bojí že prcka stouchne😁 😁 😁je to blbost ale chlapi to tak mají…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
916
25.4.21 11:49
@Misasisi píše:
@janikema90 máme to stejně 😁 😁můj muž mi vždy říká že se bojí že prcka stouchne😁 😁 😁je to blbost ale chlapi to tak mají…

No kdyz se v prubehu sexu dotkl bricha a citil kopnuti, tak dalsi sex nebyl pres mesic 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
579
25.4.21 11:55

To máte ještě dobrý 😀. Mě v těhu úplně přešla chuť a manžel se zas bojí kvůli malé, aby jí neublížil 😂. A je to takové zvláštní pro oba, když se ve mě hýbe dítě 😀. Navíc jsem až moc citlivá, že to je spíš nepříjemné…
Děláme to tak jednou za dva tři týdny, milujeme se pořád, intimita nezmizela. Manžel nebyl sexem nijak posedlý ani předtím, ale věřím, že si třeba někdy uleví sám a nevidím v tom nic špatného, je to prostě jiný stav a každý ho prožívá jinak. Věřím, že se to pak zas vrátí do starých kolejí 😈
Pokud máte pevný vztah, tak toto přece vůbec není problém, vždyť ve vás roste jeho dítě a jistě si tu intimitu a lásku dokazujete jinak :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1270
25.4.21 12:06

@janikema90 no minule prcek byl akční a kopal o sto šest manžel tam měl ruku a řekl fuj 😁 😁se lekl 😁 😁 😁ale jinak máme vztah krásný vše není jen o sexu 😊po porodu to bude zase vše ok takže bych se toho nebála 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1270
25.4.21 12:07

@Suelinda ano přece se dá vše vyjádřit i jinak než sexem chlapi jsou v tomhle jiný.. Přece jen je to jiný stav.. A u nás v břiše máme jejich děti tak jim to přijde divné 😁 😁 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
596
25.4.21 13:31

V těhotenství bych to nehrotila, dost mužů to má tak, že se při těhotenství klasické soulože trochu bojí a nedokáží se uvolnit. Můj muž mi taky říkal, že se mu líbím a určitě žádnou milenku neměl, ale prostě měl strach, takže jsme to řešili jinýma praktikama, hlavně orálem a vše bylo ke spokojenosti obou. Po porodu a šestinedělí se to zas srovná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.4.21 15:43
@Russet píše:
Nevím, co řešíš. Jednou nebo dvakrát týdně tady měla málokterá těhule. Většinou se tu řeší, že na ně chlap MĚSÍCE ani nesáhl.

Mohu ze své zkušenosti potvrdit! Od pátého měsíce do konce šestinedělí jsme sex neměli a upřímně já byla nadrzena a on mi řekl, že ho ten pupek nevzrusuje, že je krásný, všechno, ale má pocit, že kdybychom to spolu dělali, že už tam šťoucha do dítěte pomalu, takže u nás několik měsíců bez sexu. A ano, i teď je to min. O hodně min. Nemáme babičky a já jsem prostě utahana atd atd. Věř, že jste na to ještě dobře :andel: :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
285
25.4.21 16:25

Vždyť jednou týdně, to je dobrý… :D S pupkem to už prostě není takový odvaz, no. Nevím, jaký máte sex normálně, ale my jsme byli vždy zvyklí na tvrdší sex a těhotenství celkově je takový rozněžnělý stav plný hormonů, že to prostě už nešlo tím naším stylem… :lol: Takže než dělat nějaké poloviční a pomalé šup sem šup tam, tak jsme si radši počkali a do té doby si pomáhali jinak. :lol:
Jo a souhlas se slečnami, ten pupek fakt není nic sexy.
Ano, sluší nám a jsme s ním roztomilé k pohlazení, ale ne jako sexuální objekt. Samozřejmě, na světě běhá pár ujeťáků, co maj fetiše na těhule s nalitejma prsama, ale málokterá ho budete mít doma. :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1270
25.4.21 16:27

@LadyDelRey souhlasím s tebou od začátku do konce 😁tvrdší sex máme rádi ale hold ted už to nejde. Rozhodně můj pupek teď taky není rajcovni 😁je to roztomilé ale jak píšeš radši si počkám nebo si vypomuzeme jinak😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat