Těhotenství - mám se ještě obávat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.14 12:51
Těhotenství - mám se ještě obávat?

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda už se mohu uklidnit. Byla jsem na kontrole na začátku 11 týdne. Dostala jsem průkazku. Mimi bylo vzorové, dokonce se hýbalo. Prsa mám velká s viditelnými žílami. V noci mě budí záchvaty hladu, když se nenajím do minuty, než mě to chytne, tak je mi zle. Stále mě popichuje v podbřišku, tudíž i příznaky mám. Chtěla bych si začít užívat těhotenství, ale po tom, co jsem si tu pročetla, mám strach.
Myslíte, že to vypadá dobře?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
berry4
Nadpozemská drbna 28366 příspěvků 04.10.14 12:54

Počkej, kouknu do křišt´álové koule, jo jo, vidím, že je všechno v poho, na konci těhotenství z tebe bude velryba ;)

Leniczka23
Ukecaná baba ;) 1204 příspěvků 04.10.14 12:55
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda už se mohu uklidnit. Byla jsem na kontrole na začátku 11 týdne. Dostala jsem průkazku. Mimi bylo vzorové, dokonce se hýbalo. Prsa mám velká s viditelnými žílami. V noci mě budí záchvaty hladu, když se nenajím do minuty, než mě to chytne, tak je mi zle. Stále mě popichuje v podbřišku, tudíž i příznaky mám. Chtěla bych si začít užívat těhotenství, ale po tom, co jsem si tu pročetla, mám strach.
Myslíte, že to vypadá dobře?

Internet je v tomhle zlo..taky jsem se vždycky dočetla hororové scénáře..buď v klidu..budeš mít určitě nejvzorovější těhotenství.. :) Ty i mimčo budete v pořádku..užívej si to! :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.14 12:57

@Leniczka23 strašně moc si vyčítám, že jsem na internet vůbec šla, že jsem si něco vyhledávala a studovala. Pročítala různé diskuze a zejména ty negativní. Kdybych o možných rizicích nevěděla, tak je mi dobře. Vím, že jsem si ty strachy zavinila sama.

@berry4 hrozný kecy.

Verun83
Echt Kelišová 9328 příspěvků 33 inzerátů 04.10.14 12:58

Necti nic na netu, ano stat se muze kdykoli cokoli, to vime kazda. Ale nemuzes to tak brat. Raduj se s kazdyho dne a tes se na dalsi. Neboj se. To nicemu nepomuze, naopak.

smilestrawberry
Echt Kelišová 7726 příspěvků 04.10.14 12:59

Neboj, myslím, ze je to normální, ze se bojis :hug: všechno bude v pořádku uvidis ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.14 13:00

@Verun83 vím, že když bude vše v pořádku, tak si budu časem vyčítat, že jsem byla v těhotenství spíš smutná, než šťastná, ale potřebuji se nějak utišit.

Gepardice
Ukecaná baba ;) 1181 příspěvků 04.10.14 13:01

Já se bála celých 9 měsíců, při porodu a teď se o tu svojí holčičku milovanou bojím taky :lol: Nečti žádný katastrofický příběhy, špatné deníčky. Užívej si to a mysli pozitivně. Na mě to teda nezabíralo, já jsem tragik a pesimista. Ale radí se to hezky :)

berry4
Nadpozemská drbna 28366 příspěvků 04.10.14 13:02
@Anonymní píše:
@Verun83 vím, že když bude vše v pořádku, tak si budu časem vyčítat, že jsem byla v těhotenství spíš smutná, než šťastná, ale potřebuji se nějak utišit.

logicky uvažující matce dojde, že ani podle prs, ani podle žravosti nemůže nikdo poznat, jestli něco je, nebo není v pořádku. Tak jedině hupsky dupsky na ultrazvuk.
Na hloupou otázku hloupá odpověd´.
Nestresuj, nekontroluj se a nedělej z těhotenství nemoc. Zbytečně se stresuješ. ;)

Verun83
Echt Kelišová 9328 příspěvků 33 inzerátů 04.10.14 13:03
@Anonymní píše:

Tak mluv na miminko, jak mu veris, ze je bojovnik, stastny, zdravy miminko a jak se na nej tesite. Proste mu ver.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.14 13:04

@Gepardice já jsem taky tragédie, vše vidím v tom nejhorším světle.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.14 13:08

@berry4 když jsem potratila poznala jsem to právě podle prsou, ze dne na den přestaly bolet a splaskly, takže to poznat jde.

Malike
Extra třída :D 14223 příspěvků 04.10.14 13:10

Anonymko..internet je zdoj informací a je to fajn, ale někdy se na něj vyprdni..natáhni se, pusť si film a hod se do pohody.. žravou jsem měla taky a skončila jsem jak velryba:-D a schazuju..no a co:-D…a prostě si to užívej

Gepardice
Ukecaná baba ;) 1181 příspěvků 04.10.14 13:11
@Anonymní píše:
@berry4 když jsem potratila poznala jsem to právě podle prsou, ze dne na den přestaly bolet a splaskly, takže to poznat jde.

Taky jsem potratila a prsa přestala bolet. U druhého těhotenství mě taky přestala bolet. Pořád jsem do nich šťouchala, mačkala - pak spíš bolely z toho :D Ale dopadlo to dobře.

Svistice
Neúnavná pisatelka 17758 příspěvků 10 inzerátů 04.10.14 13:13
@Anonymní píše:
@Gepardice já jsem taky tragédie, vše vidím v tom nejhorším světle.

Tak se hoď co nejdřív do klidu, jinak zbytek života prožiješ v permanentním strachu a ze svého dítěte při troše smůly vychováš malého neurotika. Protože jestli se až nezdravě bojíš teď, co budeš dělat, až se to dítě narodí, přijdou první nemoci, karamboly při lezení/sezení/cho­zení a objevování světa. :nevim:
Jak už tu někdo psal - v životě není nikdy nic jisté a to platí i o těhotenství. Nějaké žíly na prsou, těhotenské příznaky a podobně Ti nic neřeknou a už vůbec nic nezaručí. Můžeš mít bezproblémové těhotenství a pak tě třeba nabourá nějaký pako v autě…
Zabav se prací nebo čímkoliv jiným pozitivním, co tě baví, nečti internet a těhotenské deníčky. ;)

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Články z Expres.cz

Budeme je kopat do achillovek! Vydra před zápasem s Anglií naštval české fanoušky

V pátek večer čeká českou fotbalovou reprezentaci nezapomenutelný zápas. V... číst dále >

Adekvátní trest pro Terezu? Státní zástupce říká minimálně 25 let a plánuje odvolání!

Představa, že v pákistánském kriminále stráví následujících osm let života,... číst dále >