Těhotenství - může to byt moje dítě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
BrEyMeLo
Povídálka 39 příspěvků 03.10.18 17:39
Tehotenstvi - muze to byt moje dite?

Dobry den, potreboval bych poradit s tehotenstvim, zda li to muze byt moje dite? :think:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
Diana69
Kecalka 154 příspěvků 11 inzerátů 03.10.18 17:40

Tak to my asi nevime :D :D :D :D :D :D  :D

Lifka
Kecalka 275 příspěvků 1 inzerát 03.10.18 17:40
lachtanice86
Kelišová 6631 příspěvků 03.10.18 17:41

@BrEyMeLo na základě téhle věty ti určitě někdo poradí. 8o

Helca83
Kecalka 339 příspěvků 03.10.18 17:42

Jen matka je vždy jistá :mrgreen:

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2476 příspěvků 03.10.18 17:44

@BrEyMeLo mozna kdyby si to nejak rozvedl :mrgreen:

jessikka
Extra třída :D 10824 příspěvků 03.10.18 17:49

Pokud jsi žena, tak velmi pravděpodobně.

Ju21na
Kecalka 226 příspěvků 03.10.18 17:50

Řekla bych, že pravděpodobnost je velice malá 8o

Kriss Tina
Kelišová 5985 příspěvků 03.10.18 18:00

:mrgreen: @BrEyMeLo tak nejdřív musíš nastínit situaci, když nevíme o co de tak můžeme jenom hádat

Uživatel je onlinejanickaIII
Závislačka 2621 příspěvků 2 inzeráty 03.10.18 18:01

@BrEyMeLo :lol: :potlesk: :lol: jsi těhotný a nevíš jestli je to tvoje dítě? :think:

BrEyMeLo
Povídálka 39 příspěvků 03.10.18 18:07
Muze to byt moje dite, nebo nemuze?

Dobry den, jsem docela ve slozite a nervozni situaci. Ze dne 22.8 - 23.8 2018 ( St - Ct), jsem mel sex s byvalou milenkou. Pouzival jsem kondom, ale jednou jsem byl bez kondomu, a daval jsem si pozor. V ten vecer se prihodilo, ze kondom byl nasazeny, ale pri delsim milovani doslo k sesunuti kondomu tak napul, ze v kondomu sperma moc nebylo, pritom melo byt. Dalsi fakt je ze dotycna milenka, ma pritele se kterym spi nechranene. Jsou spolu 7 mesicu a s nim dostavala menstruaci. Jenomze ta holka otehotnela, dnes tvrdi ze bezi 6 mozna zacal 7 tyden tehotenstvi tvrdi ona. Ptam se velice nervozne zda li, se gynekolog muze mylit v tydnech tehotenstvi, myslim si ze v dnesni dobe co se tyce zdravotnictvi ze nemuze. Velice by me zajimalo kdyz dnes je Streda - zitra Ctvrtek, pres dnesni noc je to presne 6 tydnu - muzu se obavat a muze to dite byt moje, nebo se muzu spolehnout kdyz je ted v tehotenskem tydnu 6-7 dle doktora. Jsem docela nervozni a v tehlech vecech se az, tak dobre nevyznam. Ptam se jestli muze nekdo potvrdit ci vyvratit to dite muze byt moje, nebo je zde jasne prokazatelne, ze pri nasem styku byla uz tehotna jen o tom nevedela. Jeste dodam ze jeji pritel uz jedno dite ma, tak urcite nebude neplodny a ze to 7 mesicu nevychazelo. Dite nebylo planovane z me strany. Mockrat dekuji za informace, ktere me bud muzou ujistit ci nikoli a jeste vice znervoznit a vyt si tim nejisty nadale. Uprimne dekuji za vase odpovedi

BrEyMeLo
Povídálka 39 příspěvků 03.10.18 18:09
@BrEyMeLo píše:
Dobry den, jsem docela ve slozite a nervozni situaci. Ze dne 22.8 - 23.8 2018 ( St - Ct), jsem mel sex s byvalou milenkou. Pouzival jsem kondom, ale jednou jsem byl bez kondomu, a daval jsem si pozor. V ten vecer se prihodilo, ze kondom byl nasazeny, ale pri delsim milovani doslo k sesunuti kondomu tak napul, ze v kondomu sperma moc nebylo, pritom melo byt. Dalsi fakt je ze dotycna milenka, ma pritele se kterym spi nechranene. Jsou spolu 7 mesicu a s nim dostavala menstruaci. Jenomze ta holka otehotnela, dnes tvrdi ze bezi 6 mozna zacal 7 tyden tehotenstvi tvrdi ona. Ptam se velice nervozne zda li, se gynekolog muze mylit v tydnech tehotenstvi, myslim si ze v dnesni dobe co se tyce zdravotnictvi ze nemuze. Velice by me zajimalo kdyz dnes je Streda - zitra Ctvrtek, pres dnesni noc je to presne 6 tydnu - muzu se obavat a muze to dite byt moje, nebo se muzu spolehnout kdyz je ted v tehotenskem tydnu 6-7 dle doktora. Jsem docela nervozni a v tehlech vecech se az, tak dobre nevyznam. Ptam se jestli muze nekdo potvrdit ci vyvratit to dite muze byt moje, nebo je zde jasne prokazatelne, ze pri nasem styku byla uz tehotna jen o tom nevedela. Jeste dodam ze jeji pritel uz jedno dite ma, tak urcite nebude neplodny a ze to 7 mesicu nevychazelo. Dite nebylo planovane z me strany. Mockrat dekuji za informace, ktere me bud muzou ujistit ci nikoli a jeste vice znervoznit a vyt si tim nejisty nadale. Uprimne dekuji za vase odpovedi

ONA TVRDI ZE TO MOJE NENI, ALE CEMU VERIT A AT SE NESTARAM.

ka2ka
Extra třída :D 13122 příspěvků 03.10.18 18:13

@BrEyMeLo a víš kdy měla poslední ms?

ugluk
Hvězda diskuse 43537 příspěvků 03.10.18 18:13

Spíš ne, ale 100% jistotu ti dají leda genetické testy.
A ne, není to o tom, že by se doktor mýlil, ale prostě těhotenství se ani ultrazvukem na den přesně určit nedá. 6 týdnů od styku může být taky jen 5 týdnů těhotná, což jest 7. týden těhotenství a na ultrazvucích je plus minus týden celkem normální odchylka.

Kriss Tina
Kelišová 5985 příspěvků 03.10.18 18:14

@BrEyMeLo ne jestli je 6 nebo 7 týden tak musela otěhotnet až v září maximálně úplně na konci srpna. Ty týdny se nepočítají od styku ale od poslední MS.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Vrať se do školní lavice, ty analfabetko, schytala to „kazatelka“ Geislerová

Herečka Aňa Geislerová (42) se velmi ochotně a ráda vyjadřuje k politické... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >