Těhotenství na utz neodpovídá o 2 týdny dle MS

5
7.5.20 13:09

Tehotenstvi na utz neodpovida o 2 tydny dle MS

Ahoj dle ms bych mela byt 7+5 tt ale dle ultrazvuku jsem 5+5tt☹️ na minule kontrole KTERA BYLA 23.4.jsem byla 5+O dle utz a byl videt jen gestacni vacek, dnes 4.5. uz byl aspon videt i zloutkovy ale nic vic ???? jen jeste zduraznim ze prvni kontrola probihala u jine gynelolozky s lepsim utz nez druha kontrola… ma to nekdo podobne a dopadlo to dobre? Pristi kontrola ve stredu a uvidime co dal…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

53
7.5.20 13:15

Já jsem teda byla na první kontrole kde mi bylo řečeno, že by jsem měla být v 10 tt a váček byl zdeformovaný a odpovídal 7tt. Jednalo se o ZT.
Takže tady ti asi nikdo neřekne zda to bude OK nebo ne. Měl by ti vzít obden krev aby viděl jestli HCG klesá, to by znamenalo ZT ale aspoň by jsi věděla na čem jsi. Hodně sil. :heart:️

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2985
7.5.20 13:18

Me to neprijde zrovna v pohode :? Je mi to lito, podle ms 7+5 uz by melo byt videt i :srdce:.. Pripravovala bych se na konec, ale doufat muzes porad, treba se mimco ukaze na dalsi kontrole. :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.5.20 13:33
@Safrik píše:
Me to neprijde zrovna v pohode :? Je mi to lito, podle ms 7+5 uz by melo byt videt i :srdce:.. Pripravovala bych se na konec, ale doufat muzes porad, treba se mimco ukaze na dalsi kontrole. :andel:
….

Příspěvek upraven 07.05.20 v 13:43

• Nahlásit
  • Citovat
463
7.5.20 13:36

2 týdny od poslední kontroly a prakticky žádný nárůst - to nevypadá dobře. Zázraky se sice dějí, ale zakladatelko, nejspíš se jedná o zamlklé těhotenství. Mnohé z nás jej mají za sebou, prostě se to stává, nikdo vlastně neví pořádně proč. Občas zafunguje jinak vlastní imunitní systém, občas je chyba v plodu od samého počátku a příroda raději sama ukončí vývoj.. Sama jsem tím prošla 3×. Drž se a ať se příště zadaří s vítězným koncem! :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3266
7.5.20 14:17

Taky jsem měla o dva týdny mladší byl zloutkovy i gestacni, ale dal už nic. Čekaly jsme s gyn na embrio, daly si termín další kontroly a 3 dny před to odešlo samo jako SP v téměř 10tt. Každopádně samozřejmě u tebe to být nemusí. Jen píšu svoji zkušenost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
7.5.20 14:34

Dekuju za nazory. Stale jeste doufam, protoze mam pocit ze se tam neco deje, beham furt curat a prsa me taky stale boli a hlavne sem ani nespinila. Kdyby se tam nic nedelo tak me prece priznaky zmizi ne, kdyz logicky klesa hladina hcg..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3266
7.5.20 14:37
@Sarisinda píše:
Dekuju za nazory. Stale jeste doufam, protoze mam pocit ze se tam neco deje, beham furt curat a prsa me taky stale boli a hlavne sem ani nespinila. Kdyby se tam nic nedelo tak me prece priznaky zmizi ne, kdyz logicky klesa hladina hcg..

Nikoliv je to jako u ZT nebo SP, příznaky stále mohou být i když není prosperující. Tak jako u prosperujícího nemusí být žádné příznaky… Tělo HCG vylučuje ještě i po ZT či SP. Toto tedy bohužel nemá žádnou vypovídající hodnotu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3793
7.5.20 14:40

@Sarisinda Ono spíš asi by nevadilo, že to neodpovídá podle menstruace, ale jak jsem pochopila, že tam není vývoj od toho 23.4., to se mi bohužel zdá spíš směrem k zamlklému těhotenství. Jinak já když měla ZT, tak mi příznaky zmizely asi den nebo dva před kontrolním UZ (v 8+5 se na to přišlo a zamlklo určitě minimálně týden před tím), kamarádka měla příznaky ještě v den revize, takže bohužel podle tohodle se taky nedá řídit, jak bylo psáno výše. Držím palce, ať to dopadne co nejlíp!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
7.5.20 14:43

@kaiserin dekuji. Od 23.4. Tam vyvoj preci byl a to zloutkovy vacek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3793
7.5.20 14:46

@Sarisinda No ale toho 23/4 odpovídalo dle UZ 5+0 a teď 5+5? Možná jsem to špatně pochopila ale :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3266
7.5.20 14:48
@Sarisinda píše:
@kaiserin dekuji. Od 23.4. Tam vyvoj preci byl a to zloutkovy vacek

Zlato, naděje umírá poslední. Nestresuj se, ještě může to dobře dopadnout. Posunuta ovulace nebo skokove to ještě dožene i to se stává. Uvidíš na další kontrole. Přeji ať to dobře dopadne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
7.5.20 14:50

Dekuji, necham to osudu.. co se ma stat stane se…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3266
7.5.20 14:53
@Sarisinda píše:
Dekuji, necham to osudu.. co se ma stat stane se…

Přesně tak. Taky jsem věřila do poslední chvíle. Můj osud to nebyl. To byl až ten druhý váček, co vedle mě teď spí :grin:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1230
7.5.20 14:57

Mně neodpovídal dokonce o skoro 3 týdny a teď mě tu zlobí 3,5 lety rarach. Vše dohnal, na konci zas vypadal o 3 týdny starší (větší). Ale od zjištění těhotenství jsem bojovala se spalovou angínou, víceméně celý 1.trimestr, tak si myslím že to mohlo být způsobené tim

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama