Těhotenství nebo blížící se menstruace?

67
24.3.20 21:21

Těhotenství nebo blížící se menstruace?

Zdravim, zajímá mě, jak to u vas bylo v době pted očkovánou menstruací a jak v těhotenství? Jsem snažila, 13dpo s negativním testem, ale tento měsíc mam zvláštní priznsky, které při blížící se menstruaci běžně nepociťuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

23070
24.3.20 21:28
@MiNiPa píše:
Zdravim, zajímá mě, jak to u vas bylo v době pted očkovánou menstruací a jak v těhotenství? Jsem snažila, 13dpo s negativním testem, ale tento měsíc mam zvláštní priznsky, které při blížící se menstruaci běžně nepociťuji.

Já jsem se testovala až po nepřijití MS a do té doby jsem zvláštní přiznaky neměla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2999
24.3.20 21:32

Furt stejný. Po zpoždění čárka…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.3.20 08:04

@MiNiPa pokaždé jsem to proste věděla. Těhotná jsem byla 3× a vždycky jsem to tušila, že to klaplo… tak jsem udělala test a byl pozitivní. Jinak jsem často chodila na záchod má malou a jakoby mě svedily bradavky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50
25.3.20 09:37

Několikrát jsem si delala v období ms testy a negativní. Teď v březnu jsem si ho nedělala, protože jsem si byla 100% jistá, že dorazí. No a nedorazila :mrgreen:
Držím palce :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.3.20 17:23

Já mám týden do menstruace a už několik dní mě bolí prsa a mám růžový výtok. Tak čekám co z toho bude :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
227
27.3.20 20:00

@Macik16 s tím růžovým výtokem jsem na tom stejně. Měla jsem ho včera a předevčírem a dneska nic. Dneska mám bílý hustý výtok ( nic ke nepálí, nesvedi, bez zápachu)… Mam nepravidelné cykli, nevím kdy byla ovulace, tak bůhví kdy MS přijde… :roll: :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.3.20 22:11

@Mallti já mám právě menstruaci na den přesně a vždycky spinim max 1-2 dny před. Týden nikdy. Navíc je mi už druhý den nějak zvláštně, těžko od žaludku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama