Těhotenství nebo cysta či jiný gynekologických problém?

2.5.20 23:19

Těhotenství nebo cysta či jiný gynekologických problém?

Zdravím maminky. Chtěla bych se s vámi poradit dřív než zajdu na gyndu. Poslední MS jsem dostala 26.3.skoncila mi 1.4., po ní jsem nečekaně po 11 dnes začala jakoby novou MS, která trvala 3 dny, začátek silný a vůbec docela silný celý dvá dny, ten třetí byl už jen hodně slabé špinění, teď jsem se vyděsila, že je už 2.5.A MS nemám, tak si říkám, jestli nemám čekat ještě chvíli, po té mé zvláštní příhodě z posledna… Nedalo mi to 30.4. Udělala jsem si první test, negativní, dnes 2.5.druhy test a strašně slabá druhá čárka… Nevím, nemužu mít další dítě… S mánzelem si dáváme pozor, prášky neberu, děti máme přesně tak, jak jsme je chtěli, vím i přesnou dobu početí našich dětí, teď jsem úplně zmatená, v posledním tehu jsem neměla úplně top cytologie, nebyla jsem u dr skoro 3 roky, naše 3.dite je postižené, mám to s časem a ještě s dvouma malýma kluka hodně nabitý, teď jsem zoufalá, prosím zažil někdo predcasnou ms a k tomu ducha v těhu testu? Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2.5.20 23:28
:nevim:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11762
2.5.20 23:52

@Terina1991 jako dáváte pozor jen prerusovane? Nebo i kondom. No na testu vidím 2 //. Zkus další test za dva dny a uvidíš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24924
3.5.20 00:55
@Terina1991 píše:
Zdravím maminky. Chtěla bych se s vámi poradit dřív než zajdu na gyndu. Poslední MS jsem dostala 26.3.skoncila mi 1.4., po ní jsem nečekaně po 11 dnes začala jakoby novou MS, která trvala 3 dny, začátek silný a vůbec docela silný celý dvá dny, ten třetí byl už jen hodně slabé špinění, teď jsem se vyděsila, že je už 2.5.A MS nemám, tak si říkám, jestli nemám čekat ještě chvíli, po té mé zvláštní příhodě z posledna… Nedalo mi to 30.4. Udělala jsem si první test, negativní, dnes 2.5.druhy test a strašně slabá druhá čárka… Nevím, nemužu mít další dítě… S mánzelem si dáváme pozor, prášky neberu, děti máme přesně tak, jak jsme je chtěli, vím i přesnou dobu početí našich dětí, teď jsem úplně zmatená, v posledním tehu jsem neměla úplně top cytologie, nebyla jsem u dr skoro 3 roky, naše 3.dite je postižené, mám to s časem a ještě s dvouma malýma kluka hodně nabitý, teď jsem zoufalá, prosím zažil někdo predcasnou ms a k tomu ducha v těhu testu? Dekuji

Když nemůžete mít další dítě, tak se chraň. Až porodíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.5.20 13:05

Tak je po problémech, menstruace se dostavila…takže problem bude někde jinde, každopádně návštěva na gynde me nemine :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama