Těhotenství nebo cysta? Nějaká rada

Anonymní
20.4.21 21:03

Těhotenství nebo cysta ? Nějaká rada

Krásný večer přeji :kytka:
Momentálně mám 11 dni zpoždění, jen jsem v den očekávané ms mírně zašpinila, tot vše. Test negativní. Bolí mě břicho a záda, čas od času se mi udělá zle. Vždy jako před ms, ale ta stále nepřichází. Zkoušela jsem horkou vanu i sex s mužem, stále nic. Mívám ms pravidelnou +- jeden den. Při každém nezdařilém těhotenství mi testy ukázaly // po třech týdnech..
Je ještě nějaká rada, jak si vyvolat menstruaci? Četla jsem, ze s cystou také nechodí menstruace. Nesetkal se s tím někdo?
Děkuji moc za odpovědi :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1210
20.4.21 21:07

Zajdi si k dr. To bude lepší než tady na emimcu 😊aspoň budeš vědět na čem jsi 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8181
20.4.21 21:09

Bez na gyndu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.4.21 21:12

@Misasisi bohužel se tam teď nedostanu :?
Vím, ze mi tu nikdo neřekne, jestli jsem těhotná nebo jde o něco jiného.. jen jestli tyto problémy muže opravdu způsobovat i cysta :(

• Citovat
  • Nahlásit
31172
20.4.21 21:16
@Anonymní píše:
@Misasisi bohužel se tam teď nedostanu :?
Vím, ze mi tu nikdo neřekne, jestli jsem těhotná nebo jde o něco jiného.. jen jestli tyto problémy muže opravdu způsobovat i cysta :(

My ti do břicha nevidíme. Jak to, že se nedostaneš k lékaři?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1210
20.4.21 21:52

K lékaři můžeš i na pohotovost od toho to přece je… 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
120
20.4.21 22:03

Nějak to nechápu s tím testem… Jestli sis dělala nebo ne… Jinak já vždycky když mám cystu tak mě to bolí hlavně při sexu… Můj doktor vždycky říká, že mám počkat do 60DC a když nic tak pak přijít na vyvoláváčku, samozřejmě když nejsou nějaké bolesti, nebo obtíže :nevim:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.4.21 22:12

@lucka456 test jsem si dělala. Při sexu mě nic nebolí. Jen mě bolí normálně jako bych to měla dostat. Trochu břicho a záda, hlavně když stojím..

• Citovat
  • Nahlásit
3414
21.4.21 00:21

Nebyla jsi nemocná v období ovulace? To muže taky posunout cyklus

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
101
21.4.21 08:22

Určitě zavolej a objednej se k DR on bude vědět přesně co se děje když tě všetří..:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat