Těhotenství? Nebo hormonání porucha?

Anonymní
3.7.21 18:57

Těhotenství? Nebo hormonání porucha?

Ahoj,
je to pro mne dost citlivé téma, proto anonym.
5.6. jsem měla poslední MS, klasické trvání, intenzita a vše, 12.6. byl chráněný styk s přítelem (kondom), přítel se ani při tom styku neudělal. Ale před samotným stykem jsme se dráždili rukou, kdy měl možná partner ruce od jeho penisu a uspokojoval mne rukou.
Týden na to jsem při sportu měla bolest v levém podbříšku a následně vodnatý nahnědlý výtok, stalo se mi to jednou, také při sportu. Včera tj. 2.7. jsem měla dostat MS, ale MS nikde, místo toho jsem měla ráno hnědý výtok, myslíte, že se může MS ještě rozjet nebo se mám strachovat, že jde o těhotenství?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22462
3.7.21 18:59

To fakt nemůžeme vědět, udělej test a uvidíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
488
3.7.21 19:41

Zdá se mi to dost nepravděpodobné podle toho popisu styku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31836
3.7.21 20:09

Spíš začínáš menstruovat. Pro klid si udělej ráno těhotenský test

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.7.21 07:23

Tak stále nic, zmizelo i to špinění, mám jenomže taková těžší prsa, jako obvykle mívám před MS, ale náznak MS žádný 😏 to špinění jsem zjistila včera jen díky tomu, že jsem si pro jistotu zavedla tampon, protože jsem jela na celý den pryč a měla jsem to dostat. Toho špinění jsem si všimla až po vyjmutí tamponu, kde na jeho špičce bylo opravdu malé množství hnědého vytoku, od té doby nic😏

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
331
4.7.21 08:41

@Anonymek00 udelej si test, nebo si myslíš, ze te spolehlivě uklidní neco jineho? My asi tezko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat