Těhotenství nebo je to něco jiného?

Anonymní
6.7.21 11:14

Těhotenství nebo je to něco jiného?

Normálně mám velmi dlouhé a nepravidelné cykly (70-80 dnů) - alespoň když teď koukám na svůj kalendář, tak je to opravdu mezi těmi 60-80 dny. Poslední MS trvala 11.-17.6., predtim jsem měla MS 28.3.-3.4., predtim 1-7.1. - takže je to opravdu takové dlouhé. Začala jsem teď od 11.6. brat na doporučení gynekolozky gynex, aby se mi to srovnalo. No a pak 25.6. jsem začala špinit, ale jen jeden den a a do toho me začalo bolet břicho, takto to trvalo asi týden, do zhruba 1.7., teď 4-5.7. jsem zase spinila a zase me bolelo břicho a zada a bylo mi děsně divne, dneska ráno jsem měla strašně vodnatý/bílý výtok, úplně to ze mě ráno vypadlo. A teď by mě zajímalo - můžu být těhotná nebo si se mnou jen hraje gynex? Teď když jsem si procitala diskuze, tak jsem našla i jednu, kde se zminovaly i cysty, mám PCOS, myslíte, že to spineni a tak jsou spíše reakce na ten gynex nebo muzu byt opravdu těhotná? Nevím, kdy testovat, když mám cykly 70-80 dnů a teď jsem 26DC, taky by me zajímalo, zda mi ten gynex to mohl takto okamžitě zkrátit na třeba těch 28 dnů ten cyklus (prakticky po par dnech užívání a hned dostat ovulaci a hned takto otěhotnět)
Dekuji za jakékoliv rady a tipy

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
402
6.7.21 11:45

To nevím, zda gynex takto může házet s tím tělem, ale co jsem cetla, tak je to možné - každopádně bych si udělala test, třeba zítra nebo třeba během tohoto týdne - třeba už tam něco bude, pokud cítíš, že máš příznaky a že by to něco mohlo být, ale pokud máš takto dlouhé cykly, tak nevím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
6.7.21 12:09

Ahoj potřebovala bych poradit. Beru antikoncepci Vreya už 6 měsíců. S přítelem provozujeme přerušovany sex. Dne 1.7 večer jsem si udělala těhu test a objevil se tam úplně malý duch. Druhý ten ráno Tedy 2.7 test negativní. Počkala jsem cca 5 dní a dnes 6.7 z raní moči opět stejný duch jako toho 1. Můžu být těhotná? Miminko nechceme a mám strach že by to mohlo být. Má s tím někdo zkušenosti? Předem děkuji za odpovědi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31832
6.7.21 12:38

Nejspíš ne, kdybys to bylo prosperující těhotenství, test už musí být jasně pozitivní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat