Těhotenství nebo jen tak dlouho spoždění MS?

Anonymní
3.7.20 07:12

Těhotenství nebo jen tak dlouho spoždění MS?

Dobrý den dámy chci se zeptat už mám 3 dny spozdeni prsa mě hrozně moc bolí mám i takový divny tlak v Podbříšku jako před MS. Muže to být delší spozdeni nebo mužů být těhotná? Děkuji všem za normální radu a odpověď

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

14870
3.7.20 07:25

Normální rada: Pokud jsi měla nechráněný sex a nebereš ha, tak těhotná být můžeš. Kup test a ten ti poví víc. ;) Pokud ti vyjde negativní, tak to spíš bude jen nějaké zpoždění. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4431
3.7.20 07:33

Když chvilu vydržíš tak zrovna piju kafe, tak to vyvěštim z kavove sedliny. Sorry za nenormalni odpověď, ale normální ženská by si udělala tehotensky test.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
3.7.20 08:47

@JancaS84 stydím se za to ze jsem se narodila v Česku ach jo to už se člověk nesmí poradit o něčem nebo se zeptat na něco bože

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2243
3.7.20 09:10

Mě teda taky nepřijde normální proč si nejdřív neudělá test než sem píše :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4431
3.7.20 11:09
@julie994 píše:
@JancaS84 stydím se za to ze jsem se narodila v Česku ach jo to už se člověk nesmí poradit o něčem nebo se zeptat na něco bože

Možná kdyby si použila nejdřív tu věc na krku tak se stydet nemusis. Nedostala jsem to? Udělám si tehotensky test - pozitivní=těhotná, negativní=nejsi. Fakt žádná věda. Stojí tak kolem 25 kč. Pak se přijď poradit, jestli budeš mít ještě nějaky logicky dotaz.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3364
3.7.20 11:31
@Anonymní píše:
Dobrý den dámy chci se zeptat už mám 3 dny spozdeni prsa mě hrozně moc bolí mám i takový divny tlak v Podbříšku jako před MS. Muže to být delší spozdeni nebo mužů být těhotná? Děkuji všem za normální radu a odpověď

Tehotensky test ti odpovi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.7.20 12:08

@JancaS84 bože pokaždé se najde někdo kdo umí jen rýpat do lidi zamyslete se taky nad sebou

• Nahlásit
  • Citovat
779
3.7.20 12:19

A já myslela, že lobotomii zakázali už před lety :think: Pokud máš zpoždění, tak:

1. udělej si test
  2. jdi na gynekologii
  3. nech si vzít krev jako samoplátce
  4. počkej 9 měsíců, jestli se vyloupne mimísek

Nebo co myslíš, že se ti nějaký uživatel emimina podívá přes vzdálený přístup do dělohy?

Příspěvek upraven 03.07.20 v 12:19

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11351
3.7.20 12:19

To ti nikdo neřekne můžeš být těhotná a nemusíš… 3 dny fakt nejsou moc může se stát že máš zpoždění..udělej si test a uvidíš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4431
3.7.20 12:22
@Anonymní píše:
@JancaS84 bože pokaždé se najde někdo kdo umí jen rýpat do lidi zamyslete se taky nad sebou

Ja se nad sebou zamýšlet nemusím. Mám 2 děti a když jsem nedostala menstruaci tak jsem si udělala tehotensky test :nevim: doporučuje 100% gynekologů

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
89
3.7.20 12:24

Odpověď na otázku: Ano, může to být delší zpoždění a ano, můžeš být i těhotná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama