Těhotenství nebo jenom klam?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  27.03.18 11:33
těhotenství nebo jenom klam?

Ahoj holky!
Chtěla bych popsat moji situaci a prosila bych o rady, jestli jsem jen plašan nebo jestli je to normální..
poslední menstruace mi končila 22.2.. Cyklus mívám většinou delší (cca 35 dní) ale poslední dva měsíce se zmenšil na 29 dní. 8.3. jsem vypozorovala hnědý hlen, který trval 3 dny. dnes je 6. den zpoždění, pokud počítám nejdelší cyklus. HA neberu už přes 3 roky. a právě dneska mi dorazil zase jen hnědý hlen. Tt jsem si dělala v průběhu už 3 a všechny negativní. občas mě pobolívá v pravo v podbříšku, spíše tak zvláštně píchá. K doktorovi jsme objednaná až na 4.4.
Chtěla bych se zeptat na vaše zkušenosti a jestli je tam i minimální šance těhotenství, i když na testech není ani duch.

Omlouvám se za anonymitu - kdybych byla těhu, tak je ještě brzy

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

susanie
Zasloužilá kecalka 923 příspěvků 27.03.18 12:03

Pokud by jsi byla těhotná, měl by duch být..Nebo možná pozdější ovulace??Taky můžeš mít cystu…Pokud jsi měla dva měsíce zpátky cykly 35 a teď 29,nemůžeš to brát jako, že to tak bude i nadále. Já myslím, že MS dorazí. Pokud ne, tak k lékaři. Nic jinéhi není.

Anonymní  27.03.18 12:08

Děkuji za reakci. Uvidím jak se to bude vyvíjet dál. _M

susanie
Zasloužilá kecalka 923 příspěvků 27.03.18 14:22

Není za co.Pak dej vědět jak jsi dopadla. :kytka:

Fredyska
Nováček 4 příspěvky 28.03.18 13:30
Mám podobný problém

Ahoj, mám problém MS přišlo normálně jako vždy jen trošku opožděně a bylo to takový zvláštní. Mám návaly horka, cokoliv sním je mi po tom zle, mám bolesti v podbřišku bodavé, motá se mi hlava a Mám zvýšenou teplotu. Těhotenský test mi vyšel negativní ale nevím jestli není ještě brzy. Takže nevím jestli jsem v tom nebo ne Má někdo podobné zkušenosti? Jsou to dva nebo tři týdny.

susanie
Zasloužilá kecalka 923 příspěvků 28.03.18 16:59

@Fredyska Na 100% těhotná nejsi..Pokud jsi měla menstruaci, tak těžko budeš v tom..a i kdyby, těhu test by to ukázal.

Fredyska
Nováček 4 příspěvky 28.03.18 17:04

Znam hodně ženských který měli normálně ms má teta jo dokonce měla 4 měsíce těhotenství. To že přijde ms neznámá že v tom ženská není.

Fredyska
Nováček 4 příspěvky 28.03.18 17:04

Plus jestli sem zadařilo tak den před ms

susanie
Zasloužilá kecalka 923 příspěvků 28.03.18 17:43

@Fredyska Tak určitě, ale těhu test by to ukázal..Hele, já nevím co chceš vlastně slyšet..Asi nejspíš, že těhu jsi, ale bohužel..to ti tady nepoví.. :roll:

Fredyska
Nováček 4 příspěvky 28.03.18 18:32

To já vím že mi to nikdo tady nepoví, ani nevím po jaké době má smysl těhotenský test dělat.

Anonymní  11.04.18 10:36

Ahoj holky,
znovu „otvírám“ tuto diskuzi, jelikož si už nevím rady.
MS my tedy měly dojít 14.3. a zatím stále nikde. Na gynekologii jsem byla 4.4. a tam mi řekl pan doktor, že nic neobvyklého nevidí a pokud se ms nedostaví do 25.4. tak tam mám znovu zajít a píchnou mi vyvolávačku.
V neděli večer mi bylo na zvracení a trvalo to až do včerejšího večera. Ale jíst jsme mohla - přítel tvrdí, že jsme poslední dobou jak kyselina - sním toho o dost více jak on a na váze to nemá vliv :mrgreen: Ale včera jsem stoupla na váhu a 2kg za měsíc nahoře :zed: takže asi žádná kyselina. Tt jsme si dělala v sobotu ráno a byl negativní. Pro další se dostanu až v pátek. Dneska od rána křeče v podbříšku.
Holky pomozte, copak už nikdy nedostanu MS? :lol: _M_

susanie
Zasloužilá kecalka 923 příspěvků 11.04.18 11:14

Počkej do toho 25.4.Pokud to do té doby nedostaneš. Ono kdyby si byla těhotná, tak by to tam doktor viděl, takže za mě hormonální nerovnováha.

Anonymní  11.04.18 12:44

@susanie počkám a uvidím. Nejdřív jsem se bála, aby to nebylo něco horšího, ale na to by asi doktor přišel. :? _M_

Alluska1
Stálice 53 příspěvků 11.04.18 15:19
Jsem zmatená

Ahoj holky. :) mám to trochu komplikovanější. Nemám pravidelnou menstruaci, navíc jsem přes rok měla zánět na děložním čípku, při kterém jsem pořád krvácela jako bych měla menstruaci. Ten jsem po atb v polovině února úspěšně vyléčila. Ale prý se může vrátit. Poslední silnou mentruaci jsem měla 1.3 až do 17.3 pak až 29.3 jsem zacala špinit. A klasické bolesti bradavek, pořád je mám tvrdé bolestivé, jsem nafouknutá a už 6.den mám píchaní v podbřišku na pravé straně. Před 14.dny jsem si dělala tt a negativní, před 2.dny jsem si ho dělala opět a vyšel pozitivní. Ten den ještě jednou večer a taky // čárky. Včera ráno jsem proto jela k doktorovi, ale ten mi řekl, že těhotná nejsem, že ty testy lžou. A že to krvácení teď jsou určitě měsíčky. Ale připadá mi to spíše jako ten zánět, protože krvácím jen po sexu nebo po velké potřebě. Pak už zase nic. Přesto jsem si nakoupila další testy od jiných značek a včera i dnes opět pozitivní :( tak si nevím rady. Navíc se to píchají v podbřišku malinko stupňuje. Nemáte s tím někdo zkušenosti? :nevim:

Kobilka_21
Povídálka 28 příspěvků 12.04.18 08:35

@Alluska1 gratuluji. Podle mě jsi těhu. Občas nechápu přístup doktorů…zkus si zajít na krev a potom budeš moudřejší

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Pouze pro plnoleté! Junckerovu líbačku se Zemanem by ocenil i Brežněv

Videa zpitého předsedy Evropské komise Jeana-Clauda Junckera v průběhu... číst dále >

10 důvodů, proč nejezdit do Řecka: Tzatzikáři, tohle nečtěte!

Chorvatsko to sice není, i tak se Řecko mezi českými turisty těší velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Pět věcí, které chcete vědět o spodním prádle, ale bojíte se zeptat

Existují otázky, na které se stydíte zeptat i důvěrné kamarádky. Přitom o... číst dále >

Reklama