Těhotenství nebo menses?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.10.18 22:46
Těhotenství nebo menses?

Zdravím a prosím o pomoc :)
Takže tedy, s přítelem se už nějakou dobu snažíme o miminko. Jenže mám strašně rozházený cyklus a špatně snáším prášky a injekce na upravení cyklu, takže mi doktor doporučil, že dokud to opravdu nebudu chtít intenzivně řešit, mám nechat tělo, ať se s tím zatím nějak popere. Takže já mám menses třeba dva měsíce pravidelný, pak dva měsíce nic, pak krvácím, pak zase měsíc a půl nic, atd, atd. (první den mé poslední ms je 31.8. aktuálně)
Takže je celkem těžké určit nějakou ovulaci nebo tak.. No, každopádně, včera jsem si dělala test s tím, že mě již 3 dny bolí prsa, což mě nikdy před ms nebolely. Na testu vyšel slabounký duch, ale JE tam (dny před tím nic). Dnes jsem ale začala špinit (ne krvácet) a bolí mne lehce v podbřišku… Tak se ptám, protože jsem z toho celá napnutá, jestli je možné, že těhu jsem nebo jestli prostě přišla ms a test se nějak „spletl“.

Děkuju mnohokrát :srdce: Krásný den! :kytka:

Reakce:
radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 12.10.18 22:52
  • Biochemické těhotenství
  • Těhotenství, které neprosperuje a odchází
  • Prosperující těhotenství, někdy ženy zakrvácí a nic se neděje

Nezbyde, než čekat.

Janli
Kelišová 6361 příspěvků 12.10.18 22:52

Testy se nepletou. Co se ale s tebou děje, to ti nikdo spolehlivě neřekne. Možností je více. Krvácení a špinění na začátku těhotenství je vcelku normální, také to ovšem může být ranný potrat a rozjíždí se ti menzes. Nezbude ti nic jiného než pár dní počkat, co se bude dít dál. Takhle v začátku je to vždy buď a nebo…

Keshi
Závislačka 2729 příspěvků 12.10.18 23:28
@Anonymní píše:
Zdravím a prosím o pomoc :)
Takže tedy, s přítelem se už nějakou dobu snažíme o miminko. Jenže mám strašně rozházený cyklus a špatně snáším prášky a injekce na upravení cyklu, takže mi doktor doporučil, že dokud to opravdu nebudu chtít intenzivně řešit, mám nechat tělo, ať se s tím zatím nějak popere. Takže já mám menses třeba dva měsíce pravidelný, pak dva měsíce nic, pak krvácím, pak zase měsíc a půl nic, atd, atd. (první den mé poslední ms je 31.8. aktuálně)
Takže je celkem těžké určit nějakou ovulaci nebo tak.. No, každopádně, včera jsem si dělala test s tím, že mě již 3 dny bolí prsa, což mě nikdy před ms nebolely. Na testu vyšel slabounký duch, ale JE tam (dny před tím nic). Dnes jsem ale začala špinit (ne krvácet) a bolí mne lehce v podbřišku… Tak se ptám, protože jsem z toho celá napnutá, jestli je možné, že těhu jsem nebo jestli prostě přišla ms a test se nějak „spletl“.Děkuju mnohokrát :srdce: Krásný den! :kytka:

Pokud se nerozjede MS, tak zkus test za dva dny znovu. Pokud se rozjede, zkus jeřáb ptačí na srovnání cyklu. Mě moc pomáhá. Každopádně držím palce, aby // sílily a úprava cyklu už nebyla nutná. :srdce:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.10.18 23:51

Moc děkuji všem za odpověď :) tak budeme doufat ;)
@Keshi
@radkka
 @Janli

Ashleyyy
Nováček 2 příspěvky 24.11.18 09:32
Otěhotnění po darování vajicek

Zdravím, byla jsem darovat 5.11vajicka a teď bych chtěla otěhotnět, ale bojim se ze mohu mit vicepocetne těhotenství. Máte některá zkušenost? Děkuji :srdce:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Těžkej Pokondr zuří kvůli údajné cenzuře. Ředitelka Supraphonu: Ondráček je uražený lhář!

Miloš Pokorný (54) a Roman Ondráček (52) z hudebního dua Těžkej Pokondr... číst dále >

Matěj von Osečany a jeho „pojišťovna štěstí“: Kominíky si pozval rovnou dva

Zámecký pán Matěj Stropnický (35), který se svým partnerem Danielem Krejčíkem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >