Reklama

Těhotenství nebo menses?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.10.18 22:46
Těhotenství nebo menses?

Zdravím a prosím o pomoc :)
Takže tedy, s přítelem se už nějakou dobu snažíme o miminko. Jenže mám strašně rozházený cyklus a špatně snáším prášky a injekce na upravení cyklu, takže mi doktor doporučil, že dokud to opravdu nebudu chtít intenzivně řešit, mám nechat tělo, ať se s tím zatím nějak popere. Takže já mám menses třeba dva měsíce pravidelný, pak dva měsíce nic, pak krvácím, pak zase měsíc a půl nic, atd, atd. (první den mé poslední ms je 31.8. aktuálně)
Takže je celkem těžké určit nějakou ovulaci nebo tak.. No, každopádně, včera jsem si dělala test s tím, že mě již 3 dny bolí prsa, což mě nikdy před ms nebolely. Na testu vyšel slabounký duch, ale JE tam (dny před tím nic). Dnes jsem ale začala špinit (ne krvácet) a bolí mne lehce v podbřišku… Tak se ptám, protože jsem z toho celá napnutá, jestli je možné, že těhu jsem nebo jestli prostě přišla ms a test se nějak „spletl“.

Děkuju mnohokrát :srdce: Krásný den! :kytka:

Reklama

Reakce:

radkka
Generální žvanilka 20497 příspěvků 12.10.18 22:52
  • Biochemické těhotenství
  • Těhotenství, které neprosperuje a odchází
  • Prosperující těhotenství, někdy ženy zakrvácí a nic se neděje

Nezbyde, než čekat.

Janli
Kelišová 5696 příspěvků 9 inzerátů 12.10.18 22:52

Testy se nepletou. Co se ale s tebou děje, to ti nikdo spolehlivě neřekne. Možností je více. Krvácení a špinění na začátku těhotenství je vcelku normální, také to ovšem může být ranný potrat a rozjíždí se ti menzes. Nezbude ti nic jiného než pár dní počkat, co se bude dít dál. Takhle v začátku je to vždy buď a nebo…

Keshi
Ukecaná baba ;) 2343 příspěvků 12.10.18 23:28
@Anonymní píše:
Zdravím a prosím o pomoc :)
Takže tedy, s přítelem se už nějakou dobu snažíme o miminko. Jenže mám strašně rozházený cyklus a špatně snáším prášky a injekce na upravení cyklu, takže mi doktor doporučil, že dokud to opravdu nebudu chtít intenzivně řešit, mám nechat tělo, ať se s tím zatím nějak popere. Takže já mám menses třeba dva měsíce pravidelný, pak dva měsíce nic, pak krvácím, pak zase měsíc a půl nic, atd, atd. (první den mé poslední ms je 31.8. aktuálně)
Takže je celkem těžké určit nějakou ovulaci nebo tak.. No, každopádně, včera jsem si dělala test s tím, že mě již 3 dny bolí prsa, což mě nikdy před ms nebolely. Na testu vyšel slabounký duch, ale JE tam (dny před tím nic). Dnes jsem ale začala špinit (ne krvácet) a bolí mne lehce v podbřišku… Tak se ptám, protože jsem z toho celá napnutá, jestli je možné, že těhu jsem nebo jestli prostě přišla ms a test se nějak „spletl“.Děkuju mnohokrát :srdce: Krásný den! :kytka:

Pokud se nerozjede MS, tak zkus test za dva dny znovu. Pokud se rozjede, zkus jeřáb ptačí na srovnání cyklu. Mě moc pomáhá. Každopádně držím palce, aby // sílily a úprava cyklu už nebyla nutná. :srdce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.10.18 23:51

Moc děkuji všem za odpověď :) tak budeme doufat ;)
@Keshi
@radkka
 @Janli

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >