Těhotenství nebo mimoděložní?

Anonymní
13.12.19 13:21

Těhotenství nebo mimoděložní?

Ahojky, podle MS bych měla být 6+2. Minulý týden jsem byla u dr. na ultrazvuku a jelikož nic neviděla, tak jsem šla dnes znovu. Dnes tam také nic neviděla, pozitivních testu jsem si dělala až až a všechny vyšli pozitivní. V pondělí mám jít na krev hcg prý, jestli to nemůže být mimoděložní. Máte někdo zkušenosti s pozitivními testy a i tak jste nebyli těhotné nebo to bylo mimoděložní nebo úplně něco jiného?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
69
13.12.19 13:23

Ahoj, ja si tohle zazivala v zari. Testy pozitivni, na utz nebylo noc videt.. a ro jsem mela byt v 5tt.. zacali se obavat mimodelozniho.. coz byly kontroly kazdy 3 den (hcg, utz) diky bohu se miminko objevilo, pozdeja ale prece. Ted jsem v 19tt a vse v poradku :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6445
13.12.19 13:25
@Anonymní píše:
Ahojky, podle MS bych měla být 6+2. Minulý týden jsem byla u dr. na ultrazvuku a jelikož nic neviděla, tak jsem šla dnes znovu. Dnes tam také nic neviděla, pozitivních testu jsem si dělala až až a všechny vyšli pozitivní. V pondělí mám jít na krev hcg prý, jestli to nemůže být mimoděložní. Máte někdo zkušenosti s pozitivními testy a i tak jste nebyli těhotné nebo to bylo mimoděložní nebo úplně něco jiného?

Těžko říct záleží kdyz byla ovulace a taky jestli tam neviděl vůbec nic tak je to zvláštní ale taky záleží na hodnotě hcg je to těžko říct

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53281
13.12.19 13:48

Tak za týden by nějaký posun být měl, i kdybys tam naklusala v den prvního pozitivního testu, tak za týden by aspoň malá dutinka být mohla (chápu to tak, že není furt nic). Tak uvidíš jak dál. Může to být mimoděložní, může to být mnohem běžnější neprosperující těhotenství nebo, pokud byla opožděná ovulace a ty ses tam hnala hned s čerstvě pozitivním testem, ještě je tu nepatrná šance na normální prosperující těhotenství. Nezbývá než čekat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.12.19 14:14

MS mi začala 30.10 a ovulační test mi vyšel 20.11 v pondělí jdu na krev, tak tedy uvidíme ale mám strach

• Citovat
  • Nahlásit
2014
13.12.19 14:26

Já měla neuvěřitelně pozitivní TT, obrovsky vysoké HCG, které tedy nestoupalo, jak mělo a doma mi to prasklo :( šlo mi o život, lékaři si mysleli, že je vše ok, ale v děloze nic neviděli :pocitac: :pocitac:. Dle mého Ti měli nabrat HCG dnes a v pondělí znova… Držím palce, aby to dobře dopadlo :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.12.19 14:53

@lucije28 moc děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
1540
13.12.19 15:15

U mne to bohuzel znamenalo mimodelozni a odebrani praveho vejcovodu. Drzim palce, at je to u tebe dobre.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6445
13.12.19 15:31
@Anonymní píše:
MS mi začala 30.10 a ovulační test mi vyšel 20.11 v pondělí jdu na krev, tak tedy uvidíme ale mám strach

Je to těžko říct já třeba krvácela tak jsem šla na pohotovost ale u mě byl vidět aspoň vacek takže jsem věděla že je v děloze ale nevědělo se jestli je to prosperující brali mi taky hcg ale to stoupalo takže se čekalo no a nakonec u mojí doktorky se objevil plod i ze srdíčkem no a teď v pondělí začínám 26 tt ale u každé to může dopadnout jinak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53281
13.12.19 16:10

Tak při pozitivním ovulačním testu 20.11., kdy ovulace nastává den-dva poté, jsi teď nějaké 3 týdny od oplodnění (ovulace byla víc jak o týden posunutá). Tudíž před týdnem ses hnala k doktorovi zoufale brzo, tam bylo bez šance cokoliv vidět. Teď by reálně mohal být vidět minidutinka… ale i tak je na utz hrozně brzo a pokud jsi tak brzo nebyla ze zdravotních důvodů, tak to bylo dost zbytečné. Teď ti stejně nezbyde nic jiného než čekat, může to dopadnout jakkoliv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.12.19 18:11

Nechci tě vystrašit ale u mě to znamenalo mimoděložní těhotenství, které mi doma prasklo a já upadla do bezvědomí, akutní operace a odebrání vejcovodů. :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.12.19 20:14

@ugluk byla jsem u dr kvůli problémů a rovnou jsem ji rekla, že mi vyšli pozitivní testy, pak už mi sama řekla, kdy mám přijít

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.12.19 20:15
@Anonymní píše:
Nechci tě vystrašit ale u mě to znamenalo mimoděložní těhotenství, které mi doma prasklo a já upadla do bezvědomí, akutní operace a odebrání vejcovodů. :roll:

Tak to jste mě moc nepotesila. Já právě myslela, že se to na utz pozná, že je to mimodelozni nebo že hodně bolí břicho

• Citovat
  • Nahlásit
53281
13.12.19 21:12

Fakt jsi hodně brzo. Dr. to asi počítá čistě tabulkově, ale jestlis měla o tolik posunutou ovulaci, tak teĎ těžko soudit. V každém případě tě hlídají, tak buď v klidu a uvidí se.
Jinak moje podobné zkušenosti - když v 6+0 (ale jistojistém dle ovulace) nebylo na utz nic, taky se jim to nelíbilo a strašili mimoděložním, ale nakonec to bylo jen neprosperující, za týden jsem se rozkrvácela a odešlo to. Jindy v 5+0 už jsem měla pěknou, jasnou dutinku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11528
13.12.19 21:26

Třeba si otehotnela později :nevim:…ja šla k dr měla jsme být 7tt a byla jsme začátek 5tt a jasně že tam nic neviděl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat