Těhotenství nebo menstruace?

Anonymní
11.7.20 12:38

Těhotenství nebo MS? Prosím o nazory

Zdravím, chci se optat zdali je možné že bych byla těhotná. Dnes je to 16 dní co jsem měla sex kdy se přítel udělal do mě. Jde mi o to, že ten sex byl druhý den po ukončené menstruaci. Je mi často zle, jak přes den tak i v noci před tím než jdu spát. Samozřejmě že mi bylo nesčetněkrát zle před menstruaci. Ale teď je to takové jiné s hroznou únavou na vrch. Další menstruaci čekám za 6 dní. Tak chci počkat s testem až kdybych měla zpoždění. Jde mi o to, jestli je možné takhle po menstruaci být těhotná nebo ne. Jinak dítě už mám ale tam jsem to poznala okamžitě.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3305
11.7.20 12:41

Všechno je možný. Ale pokud bys už měla příznaky, tak už by byl test pozitivní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.7.20 12:43

@mackA159 rozmýšlím zda test koupit. Ale nevím, jestli to není blbost dělat ho takhle před. Defakto pár dní po tom sexu.

• Nahlásit
  • Citovat
15790
11.7.20 12:47

Samozřejmě, že je možný otěhotnět. Já vlítla do jinýho stavu ze sexu čtvrtý den cyklu. Test si udělej až v den očekávané menzes, pak už bude průkazný…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.7.20 12:48

@Janli děkuji za odpovědi. Všem :) vyčkám a uvidím :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
13.7.20 22:59

Menstruace při těhotenství

Ahoj holky, potřebovala bych poradit. Menstruaci mám nepravidelnou, předposlední byla 9.6., teď jsem ji měla dostat 10.7 ale již cca 2 týdny před menstruaci jsem začala mít růžový výtok a cca 2-3 dny před očekávanou Ms jsem začala špinit. Což se mi teda stalo poprvé nikdy předtím jsem tohle neměla i když vím, že mě Ms po vysazení HA stále zlobí. Toho 10.7 jsem Ms dostala, ale cítím jsem divně a přijde mi jako by to nebyla klasická menstruace… a trošku mě děsí to špinění i když vím, ze to bývá před a po MS. Co myslíte? Ale asi to nic nebude protože cca 8.7 jsem si dělala test a byl negativní.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama