Těhotenství nebo nějaký zdravotní problém?

Anonymní
19.2.20 14:05

Těhotenství nebo nějaký zdravotní problém ?

Zdravím všechny maminky, moc ráda bych Vás poprosila o radu, přestože jsem pročetla už mnoho diskuzí. Je mi 26 let a s manželem provozujeme už 3 roky přerušovaný styk s tím, že pokud by náhodou došlo k otěhotnění, nebude to vůbec vadit (jinak se chceme začít cíleně snažit až za cca rok). Menstruaci mám pravidelnou, poslední byla 16.1.2020. Nyní mám 6 dní zpoždění, během kterých sem tam velmi mírně zakrvácím (pouze skvrna na intimce). Do toho mě bolí při chůzi prsa, jsem velice unavená a náhodně přes den se mi dělá špatně. Problém je, že již dvakrát jsem si dělala tt a ten negativní. Co myslíte, mám běžet k doktorce, nebo vyčkat do 10. března, kdy jsem zrovna objednaná na kontrolu?
Děkuji všem za názory. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

340
19.2.20 14:09

Počkala bych.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12837
19.2.20 14:17

Proč bys měla běžet k doktorce? :zed: vyčkej do té kontroly

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22905
19.2.20 14:28
@Anonymní píše:
Zdravím všechny maminky, moc ráda bych Vás poprosila o radu, přestože jsem pročetla už mnoho diskuzí. Je mi 26 let a s manželem provozujeme už 3 roky přerušovaný styk s tím, že pokud by náhodou došlo k otěhotnění, nebude to vůbec vadit (jinak se chceme začít cíleně snažit až za cca rok). Menstruaci mám pravidelnou, poslední byla 16.1.2020. Nyní mám 6 dní zpoždění, během kterých sem tam velmi mírně zakrvácím (pouze skvrna na intimce). Do toho mě bolí při chůzi prsa, jsem velice unavená a náhodně přes den se mi dělá špatně. Problém je, že již dvakrát jsem si dělala tt a ten negativní. Co myslíte, mám běžet k doktorce, nebo vyčkat do 10. března, kdy jsem zrovna objednaná na kontrolu?
Děkuji všem za názory. ;)

Počkala bych do kontroly.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10705
19.2.20 14:50

Počkala bych

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.2.20 13:21

Jak to dopadlo??

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
24.2.20 08:35

Dobrý den, prosím o radu, podle testu jsem těhotná, poslední menstruaci jsem měla kolem 17.1. Včera mi vyšel pozitivní test a jsme z toho s přítelem úplně vedle. Problém je ten že si to nemůžu nechat protože jsem vážně nemocná a onemocnění je dědičné. Otěhotněla jsem přes nenormální nitrodelozni tělísko. A teď nevím jak to řešit, jestli ještě pomůže pilulka po nebo už jen interrupce? Dwjuji

• Nahlásit
  • Citovat
6233
24.2.20 09:37
@Anonymní píše:
Dobrý den, prosím o radu, podle testu jsem těhotná, poslední menstruaci jsem měla kolem 17.1. Včera mi vyšel pozitivní test a jsme z toho s přítelem úplně vedle. Problém je ten že si to nemůžu nechat protože jsem vážně nemocná a onemocnění je dědičné. Otěhotněla jsem přes nenormální nitrodelozni tělísko. A teď nevím jak to řešit, jestli ještě pomůže pilulka po nebo už jen interrupce? Dwjuji

Pomůže už jen interupce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama