Reklama

Těhotenství nebo nemoc? 3 týdny trvající potíže

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Elza56
Kecalka 116 příspěvků 26.12.17 22:52
Těhotenství nebo nemoc? 3 tydny trvající potíže

Ahoj, chtela jsem se Vas zeptat, jaké byly vaše prvni příznaky těhotenství? Pred 25 dny jsem mela menses, poté únava, nechutenství, podrážděnost. Nechutenství se ted přeměnilo v křeče v břiše, jakoby pocit hladu. Padají mi vlasy a svedi me kuze. Ale také mam otekle uzliny jako pri nemoci. Test vyšel negativní, ale teploty nemam :think:

Reklama

Reakce:

Helileli
Závislačka 2850 příspěvků 26.12.17 23:36

No já bych spíš šla na jaterní testy, tohle mi na těhotenství nepřijde.

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 26.12.17 23:41

Nemoc.

leisa
Kecalka 281 příspěvků 26.12.17 23:51

@Elza56 Padání vlasů není příznak časného těhotenství. Máš zdravotní problém, nech si udělat jaterní testy, výtěry z krku a náběr CRP.

Verun83
Echt Kelišová 8677 příspěvků 33 inzerátů 27.12.17 05:22

Bez k dr. Tehotna nebudes.

brumi
Kelišová 6441 příspěvků 27.12.17 08:09

Raději k dr a čím dřív tím líp…může to být banalitka nebo něco vážnějšího což snad nebude

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >