Těhotenství nebo nemoc? 3 týdny trvající potíže

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Elza56
Kecalka 102 příspěvků 26.12.17 22:52
Těhotenství nebo nemoc? 3 tydny trvající potíže

Ahoj, chtela jsem se Vas zeptat, jaké byly vaše prvni příznaky těhotenství? Pred 25 dny jsem mela menses, poté únava, nechutenství, podrážděnost. Nechutenství se ted přeměnilo v křeče v břiše, jakoby pocit hladu. Padají mi vlasy a svedi me kuze. Ale také mam otekle uzliny jako pri nemoci. Test vyšel negativní, ale teploty nemam :think:

Reklama

Reakce:

Helileli
Závislačka 2648 příspěvků 26.12.17 23:36

No já bych spíš šla na jaterní testy, tohle mi na těhotenství nepřijde.

Petruna21
Echt Kelišová 9789 příspěvků 26.12.17 23:41

Nemoc.

leisa
Kecalka 275 příspěvků 26.12.17 23:51

@Elza56 Padání vlasů není příznak časného těhotenství. Máš zdravotní problém, nech si udělat jaterní testy, výtěry z krku a náběr CRP.

Verun83
Echt Kelišová 8437 příspěvků 33 inzerátů 27.12.17 05:22

Bez k dr. Tehotna nebudes.

brumi
Kelišová 6361 příspěvků 27.12.17 08:09

Raději k dr a čím dřív tím líp…může to být banalitka nebo něco vážnějšího což snad nebude

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Pavel Nečas se oženil s ženou, kterou nikdo nezná! A kdy se stačil rozejít se Zuzanou Vejvodovou?

To je překvapení. Herec Pavel Nečas známý z Okresního přeboru nebo Vinařů se... číst dále >

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama