Těhotenství, nebo opožděná menstruace?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  13.03.18 17:14
Těhotenství nebo opožděná menstruace?

Ahojky snažilky,

měla bych takový menší dotaz, jestli se s tím už tady někdo nesetkal. S přítelem se snažíme už nějakou dobu o mimi. Antikoncepci již pár let neberu. Před cca dvěma měsícema jsme si koupili i tablety na podporu otěhotnění (pro ženy fertilcare a muže fertilman). Menstruaci jsem měla dostat okolo 25.2., ale nedostavila se mi. Každý den jsem strašně slabá, unavená a mám bolesti na podbřišku doprovázené silnou migrénou. Testy mám negativní. Včera jsem začala mít hnědý hustý výtok. Večer už ale čisté. Dnes jsem začala lehce krvácet. Myslíte si, že mohu spoléhat, že se jedná jen o opožděnou MS? Děkuji mockrát.

Přečtěte si článek: Jak poznat těhotenství bez těhotenského testu?

Reklama

Reakce:

Dou
Stálice 89 příspěvků 13.03.18 17:19

Ahoj snažilko, nejlépe uděláš když zajdeš na gyndu na ultrazvuk. Dneska jsem byla taky a brali mi krev na hcg. Test jsem měla včera negativní, ale ovárium zůstalo. Tak snad to klapne! :hug: A tobě držím pěstičky. :kytka:

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1824 příspěvků 13.03.18 17:45

Zajdi si na krev a utz, dr ti rekne vic. Tady ti vic bohuzel neporadime…muze to byt tehotenstvi - pozdejsi ovulace, ale taky jen zpozdeni…rekla bych, ze pokud by to bylo tehotenstvi, je to ut dost dlouho, aby se // ukazaly…spis bych hledala pricinu jinde :nevim:

Anonymní  14.03.18 15:02

Děkuji mockrát. :* tak sem dneska byla teda u lékaře, ale na ultrazvuku nic neviděl :( jinak jsem naprosto v pořádku tak mi brali krev a zítra budu vědět výsledky. Jinak musím na vyvolávačku. :?

nana1985
Nováček 4 příspěvky 14.03.18 15:15

Ahoj holky,
tak se k Vám přidávám.
poslední menzes 19- 24. 1.2018 mo­mentálně mám za sebou už asi 7 testu a všechny negativní- uplně bez ducha :think: zítra jdu na krev a příští čtvrtek jsem objednaná na gyndu, jsem z toho paf, mám po 1 IVF a dvou povedených E. transferech, ale buhužel nedopadl ani jeden dobře- ten poslední ET byl loni v březnu, ted už víc jak pul roku jsem tomu nechala volný pruběh a ted tohle :roll:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlechta a Zahradníček se do jeskyně ponořili ráno 29. srpna 1970. Pak přišla bouře...

Celým světem v posledních dnech pořádně zahýbal příběh thajských chlapců,... číst dále >

Rytmus to hrotí: Negativní a nepřející Daru musel odstřihnout

Tak trochu s nevěřícným úsměvem sledujeme počínání slovenského rapera a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět věcí, které chcete vědět o spodním prádle, ale bojíte se zeptat

Existují otázky, na které se stydíte zeptat i důvěrné kamarádky. Přitom o... číst dále >

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Reklama