Těhotenství, nebo plané naděje

21
1.6.16 10:58

Těhotenstvi nebo plané naděje

Holky vim že je tu hodně tehle diskuzí. Ale zajímal by mě váš názor. Před měsícem jsem vysadila antikoncepci. Začaly jsme se s přítelem snažit o miminko. Posledních pár dní mě začaly bolet prsa, je mi špatně, bolí me v podbřišku hlavně při námaze a dnes sem i zvracela. Dělala sem si test a na 2 jsem měla ducha a na 3 bílo. Myslím si že testování je asi ještě brzo dostat to mám v neděli. Ale byla jsem nedockava a říkala si třeba se něco ukáže. Teď nevím jestli se mám předčasně radovat nebo raději moc nedoufat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

19217
1.6.16 11:04

@AndyLety vydrž jestli nedostaneš ms at si neděláš zbytečné naděje ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7952
1.6.16 11:16

Tyhle ty dotazy fakt nechápu :zed: :zed: :zed:

Tady nejsou žádné vědmy! Jak to máme vědět, zda jsi v tom?
Až nedostaneš MS, tak pak testuj :roll: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1911
1.6.16 11:25

Taky nechápu, co tím chtěl básník říci :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4951
1.6.16 11:30

Tohle vážně nikdy nepochopím :nevim:,těhotná být klidně můžeš, ale taky nemusíš. Duchové na testu nic neznamenají, počkej a testuj v den vynechané MS.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26750
1.6.16 11:54
@Anonymní píše:
Tohle vážně nikdy nepochopím :nevim:,těhotná být klidně můžeš, ale taky nemusíš. Duchové na testu nic neznamenají, počkej a testuj v den vynechané MS.

Podobne dotazy taky nechapu a jeste vic nechapu tvou anonymitu. CO je na tvem prispevku citliveho? Chodi sem rodina a ty nechces aby vedeli, ze vis, ze duchove na testu nic neznamenaji? Nebo jsi nasla taky ducha a je to pro tebe prilis osobni? Ci dalsi obvykle vymluvy ohledne anonymity?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19217
1.6.16 12:00
@AndyLety píše:
Holky vim že je tu hodně tehle diskuzí. Ale zajímal by mě váš názor. Před měsícem jsem vysadila antikoncepci. Začaly jsme se s přítelem snažit o miminko. Posledních pár dní mě začaly bolet prsa, je mi špatně, bolí me v podbřišku hlavně při námaze a dnes sem i zvracela. Dělala sem si test a na 2 jsem měla ducha a na 3 bílo. Myslím si že testování je asi ještě brzo dostat to mám v neděli. Ale byla jsem nedockava a říkala si třeba se něco ukáže. Teď nevím jestli se mám předčasně radovat nebo raději moc nedoufat…

ted jsem koukala máš už dvě děti, tak to se nezlob to už by jsi měla tak trochu znát ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
738
1.6.16 12:24

Zase jedna diskuze pro vědmy. Těhotná být můžeš, když se ti objevili duchové na testu, ale mělo by se opravdu testovat až při zmeškání MS, jelikož i to těhotenství přeci může z přicházející MS odejít, to ví asi každá žena a řekne ti to i doktor. Neurčité příznaky můžou být jak těhotenství, tak blížící se MS. Ta citlivost prsou například. Takže bych byla trpělivá a počkala, až se zpozdí MS. Těžko ti teď poradí někdo něco jiného.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama