Těhotenství nebo poplach?

27.3.20 14:40

Těhotenství nebo poplach?

Ahoj, ráda by jsem začala diskuzi. možné těhotenství, snažení..
A ráda by jsem i věděla y jestli některá z Vás měla něco podobného jako já :)
Poslední menstruace byla skončena 11.3
Možné oplodnění - 18.3( +plodné dní) ( přerušovaný sex)

Bolí mě hlava cítím se unavená, večer možná cítím i zvýšenu teplotu ( nesleduji to)
Co mě dost překvapilo začal mi bílý výtok ( ten mám i někdy před ms) teď to bylo ale nějak hodně.. pak to přešlo.( Omlouvám se za detaily). dnes jsem byla v obchodě a už jsem myslela že jsem to dostala tak jsem přišla domů a šla rovno do sprchy.. žádná ms…strašně moc ciriho vodnatého výtoku smíchaného s bílým to jsem ještě nikdy neměla…Co mám od toho čekat? Jo a ještě jsem si dnes na ranajky dala rajčatovou polévku :D ( rajče nemusim)

Mám už dcerku, tam jsem nevěděla že jsem těhotná až 2 měsíci jsem se dozvedela…

• Mám i po potratu před 2 lety a taky nepamatují ty pocity atak..

Děkuji a přeji Vám hodně zdraví v týhle složitý situaci venku..
:srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1783
27.3.20 14:43

No a co čekáš od nás? Tak máš třeba nějaký výtok ne? Tak si udělej test :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.3.20 14:45

@kavulenka chtěla jsem vědět jestli měl někdo něco podobného a jak to dopadlo..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1783
27.3.20 14:46

@Mag1996 :D a jak by to pomohlo vám? Tohle je strašně individuální…prosfe si udělejte test

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
882
27.3.20 14:47

@Mag1996 Jojo, výtok jsem měla taky. Je to možný příznak těhotenství, ale také nějaké nemoci.MS ti už vynechala?

Jinak bohužel, tady ti nikdo neporadí, nejsme těhotenský test… Doporučuji koupit a udělat si jej a uvidíš sama. Takhle ti tady sto ženských napíše, že měly takové příznaky a byly těhotné a ty pak budeš jen zklamaná, že u tebe to těhotenství není. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
882
27.3.20 14:50

A podle tvé předchozí diskuze si udělej zásobu testu, takhle ti podle výtoku fakt nikdo nic nerekne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3234
27.3.20 15:08

Ad 1 - moc se sleduješ. Ad 2 - podle výtoku každý houby pozná. Ad 3 - i kdyby to tak někdo měl, neznamená to, že to tak budeš mít i ty. Ad 4 - emimino není gynekologie ani těhotenský test. Ad 5 - myslet znamená houno vědět. Až se ti zpozdí ms udělej si tt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5846
27.3.20 15:12

To jako že jsi mohla otěhotnět před 9 dny a teď máš příznaky těhotenství? :nevim: To ti teď ještě neřekne ani test. Maximálně můžeš věštit z kávové sedliny. Na příznaky je brzy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11625
27.3.20 15:45
@bartsch píše:
To jako že jsi mohla otěhotnět před 9 dny a teď máš příznaky těhotenství? :nevim: To ti teď ještě neřekne ani test. Maximálně můžeš věštit z kávové sedliny. Na příznaky je brzy.

Taky jsem mela priznaky uz 9 dni po, dokonce i slabe pozitivni test :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5846
27.3.20 18:16
@iiiv píše:
Taky jsem mela priznaky uz 9 dni po, dokonce i slabe pozitivni test :nevim:

Tak ať si ten test udělá, ne? Tento dotaz totiž patří do sekce “Věštění” :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1147
27.3.20 18:59

Kde jste všechny okoukaly tuhle přihlouplou větu "jestli to někdo měl taky tak " :roll:
Zapoj rozum a kup si test. A pročti si ty tuny diskusí na stejné téma

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.3.20 08:52

@Mag1996 Zdravim, já měla bílý výtok taky jsem v 5tt poslední menstruaci jsem měla 26.2. poslední den
Test jsem dělala 27.3. a byly dvě čárky :srdce:
Jen jsme si řekli že bysme to mohly zkusit a povedlo s hned na poprvé tak preji hodně štěstí ; :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
246
28.3.20 14:27

Tak těhotenské příznaky to můžou být nebo nemusí…já mám někdy úplně stejné nebo podobné příznaky před MS nebo klidně i celý cyklus se to tak střída, takže asi jak tady už holky říkaly, udělej si test, klidně teď nebo za pár dnů a uvidíš, na čem jsi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.3.20 16:18

Už bylo něco vidět na ultrazvuk ?

@Lena2804 píše:
@Mag1996 Zdravim, já měla bílý výtok taky jsem v 5tt poslední menstruaci jsem měla 26.2. poslední den
Test jsem dělala 27.3. a byly dvě čárky :srdce:
Jen jsme si řekli že bysme to mohly zkusit a povedlo s hned na poprvé tak preji hodně štěstí ; :palec:

Zdravím, já měla poslední den poslední MS 28.2., potom 27.3. Hcg 700 a pozitivní test. Zítra jdu k doktorovi a nervy pracují…kamarádky mě straší s mimodeložním apod… :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.3.20 18:50

@JaninaN1 buď úplně v klidu ja měla ms 17.2 a doktoři mi řekli ze se jedna o mimodelozni, a v úterý jsem byla na kontrole a mimisek šel krásně vidět i když jsem měla nižší HCG takže úplně v klidku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama