Těhotenství nebo potrat co chce přítel co dál?

Anonymní
7.12.20 18:21

Těhotenství nebo potrat co chce přítel co dal

Ahoj holky, píšu tady protože jsem v takové situaci.
Mám přítele kterému je 26 let a mě 23 let.
Ve vztahu jsme se měli fajn dokud jsem nepřišla na to ze jsem těhotná.
To hnedka bylo ze mám jít na potrat a ze jinak uvidím ze mě vyhodí bydlím u něho na bytě a nevím co si teď vybrat.
Kdyby jsem si nechala miminko neměla bych kam jít bydlet protože přítel by mě vyhodil.
A kdyby jsem si ho asi podle něho dala pryč tak by jsme mohli žít jako predtim vůbec nevím co teď dělat jestli mám dat přednost miminku a nebo pritelovi 8o :roll:.
Když jsem mu říkala ať si to promyslí řekl ze jsme mladí na to mít děti ze máme ještě život před sebou tak já nevím nechci toho někdy litovat ze jsem si ho dala pryč jaký je vás názor :andel:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2867
7.12.20 18:24

Mas rodice? Muzes bydlet u nich? Pracovala jsi aspon posledni 2 roky?

Na pritele bych se vykaslala i tak, spis jde o to, jak se na to citis ty. Jestli by tvoji rodice byli ochotni obcas pohlidat abys mohla treba vecer na brigadu atd… prober si to v hlave

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9752
7.12.20 18:26

Jak to, že jsi tehotna? To zas selhala ochrana? Dítě očividně plánované není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1433
7.12.20 18:27

Ja si neumim predstavit, ze by me partner v „dosud fungujicim“ vztahu okamzite poslal na potrat a vyhrozoval vyhazovem z bytu. Nejak neverim, ze to byl slunickovy vztah. Ale k tve otazce. Ma ti kdo pomoci, jsi schopna dite zabezpecit? Co znamena „nemam kam jit“? Co rodina? Rozhodni se podle sebe, nenech na sebe tlacit, ty se s tim budes srovnavat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
276
7.12.20 18:27

Po tom co předvedl ten tvůj bych ho už nechtěla bez miminka, natož ještě s miminkem. I kdybys byla dotlačena k potratu, vůbec nic by nebylo jako dřív. Hnusil by se mi. Dítě bych si nechala, šla na čas třeba k rodičům, do 2 let máš nárok na peníze mimo alimentů i pro sebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
862
7.12.20 18:29
@Anonymní píše:
To hnedka bylo ze mám jít na potrat a ze jinak uvidím ze mě vyhodí bydlím u něho na bytě a nevím co si teď vybrat.
Kdyby jsem si nechala miminko neměla bych kam jít bydlet protože přítel by mě vyhodil.
A kdyby jsem si ho asi podle něho dala pryč tak by jsme mohli žít jako predtim vůbec nevím co teď dělat jestli mám dat přednost miminku a nebo pritelovi 8o :roll:.
Když jsem mu říkala ať si to promyslí řekl ze jsme mladí na to mít děti ze máme ještě život před sebou tak já nevím nechci toho někdy litovat ze jsem si ho dala pryč jaký je vás názor :andel:

Nedokážu si tvou situaci představit, protože my jsme ve stejném věku jako vy a o mimi se snažíme :roll:
To musíš vědět sama čemu dáš přednost, hlavní je, že když si ho necháš, tak aby mělo vše, co potřebuje.
Proc jste se nechránili?? Když on děti nechce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5810
7.12.20 18:41
@Anonymní píše:
Když jsem mu říkala ať si to promyslí řekl ze jsme mladí na to mít děti ze máme ještě život před sebou tak já nevím nechci toho někdy litovat ze jsem si ho dala pryč jaký je vás názor :andel:

No zas tak mladí nejste :think:, ale nevím jestli bych si mimčo nechala, každopádně vím, že s touto parodii na partnera bych už nebyla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2009
7.12.20 18:45

Momentálně tě chápu, nebudu psát anonym, aby ses mi mohla případně ozvat. Dnes jsem utekla přijatá z nemocnice. Když jsem viděla, jak chystají zákrokový sál, řekla jsem si, že za ty dveře mě nikdo na tu kozu nedostane. Jsem v 11 týdnu. Partner tolik naléhal na přerušení těhotenství. Že mě tam i odvezl. Nebylo plánované. Ani pro něj ani pro mě. Dostala jsem nůž na krk. Pokud budeš mít dítě, tak zmizím. No odvezl mě domů a zmizel se slovy, jsem ti říkal, že dítě nechci. Doma mám dva starší kluky 10 a 12 let. Nějak to budeme muset zvládnout. Ale věřím jak ti je. Je to sakra těžký. Nikdy nebudeš litovat toho, že máš dítě. Potratu budeš litovat celý život. Rozmysli se velmi dobře. Bohužel je to ve výsledku na tobě a tíha rozhodnutí je velká. Já přijala prostě svoji zodpovědnost. Kterou cítím za to co se stalo a nebude to odnášet dítě. Prostě nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1121
7.12.20 18:49

Když půjdeš na potrat, plánuješ s přítelem zůstat? Jestli nechce děti, má si dávat větší pozor, pro mě by to byl konec vztahu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21075
7.12.20 18:51

To bys s nim jako zustala, i pres to, jak se chová? No dite bych si nechala nebo nenechala podle sveho uvážení, nenech se do niceho tlacit. Pritele bych kopla do zadku a stehovala se v kazdem pripade.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25155
7.12.20 18:53

Přítel nebyl u toho, když plodil?
Osobně bych na potrat asi nešla, píšu asi, protože nevím. Nedokážu si představit, že bych čekala dítě s někým, kdo se neumí postavit situaci čelem. Vy jste nikdy neřešili, co by bylo kdyby?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1806
7.12.20 18:53
@dlouha píše:
Momentálně tě chápu, nebudu psát anonym, aby ses mi mohla případně ozvat. Dnes jsem utekla přijatá z nemocnice. Když jsem viděla, jak chystají zákrokový sál, řekla jsem si, že za ty dveře mě nikdo na tu kozu nedostane. Jsem v 11 týdnu. Partner tolik naléhal na přerušení těhotenství. Že mě tam i odvezl. Nebylo plánované. Ani pro něj ani pro mě. Dostala jsem nůž na krk. Pokud budeš mít dítě, tak zmizím. No odvezl mě domů a zmizel se slovy, jsem ti říkal, že dítě nechci. Doma mám dva starší kluky 10 a 12 let. Nějak to budeme muset zvládnout. Ale věřím jak ti je. Je to sakra těžký. Nikdy nebudeš litovat toho, že máš dítě. Potratu budeš litovat celý život. Rozmysli se velmi dobře. Bohužel je to ve výsledku na tobě a tíha rozhodnutí je velká. Já přijala prostě svoji zodpovědnost. Kterou cítím za to co se stalo a nebude to odnášet dítě. Prostě nebude.

Páni, jsi skvělá!!! Moc ti fandím a jak jsi psala, určitě to zvládneš!!! :hug: :hug: :hug: Já bych se zachovala úplně stejně, NIKDO A NIC by mě nedonutilo dát své dítě pryč (kromě nemoci nebo něco fest vážného), o to míň chlap!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
344
7.12.20 19:01

Veris tomu ze kdybys přerušila těhotenství, budete žít jako dřív, tak jak pises? Možná v to doufas ale podle mě to není moc reálný. Zvaž všechny možnosti, o případným potratu se rozhodni podle sebe. A co se týká reakce partnera, hodně zvaž jestli stojí za to s takovým člověkem zůstávat. Dítě jste neplanovali ale těhotenství není jen tvoje,,vina” jak se ti to nejspíš on snaží podat. Když nechce dítě, má si dávat pozor, to samy ty. Není ti -náct, ve svým věku nejsi moc mlada na dítě, já ve 23 letech čekala druhý, zvládnout se to dá ale nějakou podporu zřejmě budeš potřebovat…

@dlouha Hodně sil a zdraví, držte se

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9949
7.12.20 19:02
@Anonymní píše:

A ty jsi s ním dokázala dál žít a fungovat? Když tě nutí do potratu… 8o 8o 8o 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10996
7.12.20 19:04

Vážně si myslíš, že by po potratu „všechno bylo jako dřív“??
Jak bys s někým takovým vůbec mohla být…?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat