Těhotenství, nebo pouze ovulace, jak ji neznám?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
20.12.19 23:45

Těhotenství , nebo pouze ovulace jak ji neznám?

Krásný dobrý den. Obracím se na Vás s dotazem ohledně vysazení antikoncepce. Už jsou tomu zhruba tři týdny, co jsem vysadila antiko Adele. Prvních čtrnáct dnů se nedělo vůbec nic zvláštního, ani divného. Náhle ovšem neskutečné bolestivé kreče do podbřišku, kdy jsem je musela rozchodit a udělalo se mi až zle a citlivost bradavek ( ano já vím, typické po vysazení prášků. ) Pro jistotu jsem však včera navštívila mého gynekologa ( podobné problémy jsem po vysazení prášků ještě z předchozí doby nikdy neměla… a hnala mě tam jistota :think: ) Gynekolog mi oznámil že to mám jen z vysazení a že to k tomu patří. Proběhl i vnitřní ultrazvuk kde.. cituju " probíhá superovulace " trochu mě to uklidnilo a s přesvědčením, že je vše ok, jsem šla domů. Ovšem dnes ráno docela dost nahnědlý výtok. Proto se na Vás obracím s otázkou, zda je možné že lékař v ranném stádiu např. nemohl rozpoznat případné těhotenství, či jakýkoliv zdravotní problém. Setkala jste s něčím podobným některá? Nechci histercit a zase se objednávat na gynekologii, abych slyšela to samé. Co si o tom myslíte vy? ( nikdy jsem na nahnědlý výtok opět netrpěla, vždy jen bílý a to cca v dny mě ovulace. ) :roll: děkuji za zkušenosti i Vaše názory :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5365
20.12.19 23:50

Někdo úplně běžné při ovulaci špiní, je to normální. Pokud chceš dítě tak včera a dnes byla top chvíle. Bílý výtok je po ovulaci a je to kvůli hormonům, žluté tělísko se připravuje na případný plod. Takže pokud si dnes ráno spinila tak šup na chlapa a zítra už bude bílý výtok a je po všem.
Jo a ty křeče do břicha byly taky kvůli ovulaci, mám to každý měsíc při ovu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26656
20.12.19 23:52

Vysadila jsi antikoncepci, zrovna u tebe probíhá ovulace, tak nemůžeš být těhotná. Přestaň hysterčit, nech proběhnout aspoň tři cykly a pak teprve lítej k lékařům. Máš rozházený hormony, to je úplně normální a stát se může všechno, včetně špinění uprostřed cyklu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
20.12.19 23:57

@Janli Lékaře jsem navštívila i kvůli preventivní kontrole… ne že bych plašila… jen jak uvádím v příspěvku, několikrát jsem antiko na nějakou dobu vysadila a nikdy ovulaci ani před vysazením ani po, nic takového nedoprovázelo… :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
21.12.19 00:07

@Eliskaxox Děkuji za informace, nejsem na takovou OVU vůbec zvyklá… před vysazením ani po jsem nikdy nic takového nezažila. Měla jsem téměř nenápadnou ovulaci a tohle byl tentokrát masakr. Jinak mimi úplně neplánujeme, ale kdyby se stalo, tak by se stalo. :oops: právě jsem se někde dočetla, že někdo otěhotněl hned v prvním týdnu po vysazení… 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
21.12.19 00:34

Ovulace muze byt i bolestiva, tou superovulaci teda pan dr. myslel co? :lol: proste ovulace, prdne ti folikul a uklidni se to. To spineni muze mit souvislost i s prohlidkou. Neboj, vsechno naskoci a bude fungovat. Gratuluju k vysazeni. Za mne- citim na sobe uplne vse, plet se mi fakt meni 4× v mesici, ale jsem rada, nepripadam si bezpohlavne a mam (mozna falesny) pocit, ze cokoliv v neporadku bych na sobe citila :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
3
21.12.19 00:40

@PaníKadrnožková drnožková Dobrý den, děkuji za reakci. :srdce: lékař mi zkrátka zdělil, že mám momentálně nejvyšší šanci na otěhotnění. :lol: :lol: také jsem jeho výraz úplně nepochopila :mrgreen: pozoruji na sobě jen něco, co se mi nezdá… co neznám. :think: tak se ptám, více hlav, více ví, více zkušeností… ale jak to čtu, asi absolutně není co řešit. :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6481
21.12.19 04:12

Naprosto běžný stav, u mě je každá ovulace jiná, někdy velké bolesti břicha, jindy tupé bolesti kloubů a občas ji pro změnu téměř nepostřehnu a vše je v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3399
21.12.19 04:18

Vitej do sveta zen bez antikoncepce ;) naprosto normalni a bezne, poznas nepoznane. Trvalo asi pul roku nez se mi to po vysazeni dalo dohromady, ale stejne kolikrat trpim. A to ze kdysi telo reagovalo jinak neznamena nic. Telo neni stroj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat