Těhotenství, nebo pouze posunutá menstruace?

22.1.07 11:58

Těhotenství, nebo pouze posunutá menstruace?

Pěkný den,
ráda bych vás poprosila o poradu. Mám 37 dní po poslední menstruaci, co do snažení bychom mohli být těhotní, ale testy stále ukazují jen jednu čárku. Jsem objednaná k doktorovi, který mi jistě poví víc, ale stále se mi to točí hlavou a tak vás žádám o poradu. Je možné, že by testy neukazovaly, ale těhotní bychom byli?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

629
22.1.07 13:07

Ahojky!
Možný je všechno, ovulace mohla proběhnout později a proto na testu zatím nic neni. Záleží na tom jak pravidelnou máš obvykle MS. Pokud bývá pravidelná, kolem 30 dní, tak bych na těhu moc nesázela. Pro příklad naposeldy jsem byla u Dr. po 49 DC a nebylo tam nic…Radši se netěšit, než být moc zklamaná…
Taky můžeš zkusit citlivější testy… někdy to pomůže a // se ukáže.
Přeju ať to vyjde! Nebo ať to vyjde co nejdřív!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
334
22.1.07 16:30

Asi zalezi, kdy jsi mohla otehotnet, mne test zacal ukazovat nejdriv jen jednu carku a cca 14 dni od poceti slabsi i druhou, ktera den ode dne silila :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.1.07 19:12

Děkuji za reakce… Možností početí bylo moc a moc, takže nedovedeme říct, kdy to bude 14 dní :-) Zítra ráno jdu k panu koktorovi,t ak uvidíme, co poví :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5811
22.1.07 19:24

Můžeš mít posunutou ovulaci - ale jak už tu někdo psal, je to pravděpodobnější, když ti cyklus trochu hapruje. I když, po porodu jsem měla MS co 30-35 dní, poslední MS byla 20/11, no a minulý týden jsem byla na UTZ - a těhotná jsem, jen stáří těhotenství podle MS a UTZ se liší o 4 :! týdny. 8O 8O

Zajdi k dr. - pokud nenajdě těhu, píchne ti Neolutin nebo Agolutin, pokud nejsi, vyvolá MS, pokud jsi a není to třeba ještě poznat, podpoří těhotenství.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama