Těhotenství nebo předmenstruační syndrom?

Anonymní
16.2.21 23:27

Těhotenství nebo predmenstruacni syndrom

Dobrý den, mám bolesti podbriseku (někdy), mám citlivá prsa, často chodím na Zachod mocit, mám výtok. Za 3 dny mám mít ms. Styk jsme měli den po ms. Byl chráněny ale nikdy nevíte kdy by mohl být kondom praskly. Tehotensky test jsem si dělala cca 10 den po ovu a byl negativní. Bojím se ze jsem těhotná.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
16.2.21 23:28

Taky mám/měla jsem nadýmání. Někdy se mi natáhne ale pak si rihnu a je to vpohode.

• Citovat
  • Nahlásit
32
16.2.21 23:43

Myslím, že to těhu nebude ;), hlavně nestresuj nebo se zpozdí kvůli stresu.
Pálí tě to při močení??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3885
16.2.21 23:59

Chodíš na Záchod? To je jasný příznak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
638
17.2.21 00:02

Řekla bych že stykem den po ms otěhotnět nemůžeš…ale ve finále je možné všechno.
Na testu to u mě bylo poznat po 10 dnech od zpoždění ms

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.2.21 07:48

@Elis621 nepali

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.2.21 07:49

@JOHNDENVER no jakoby je to příznak obou. Jak těhotenství tak predmenstruacnim syndromem

• Citovat
  • Nahlásit
8342
17.2.21 08:03

A vy kondom po styku nekontrolujete jestli náhodou nepraskl?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.2.21 08:13

@JancaS84 jakoze jo, konstrolujeme. Když jsme ho kontrolovali tak na něm něco bylo. Vypadalo to jako hlen z me pochvy. Tak jsem sla napustila ho vodou a divála se jestli někde neteče. Jako nic jsem nevidela ale mohla jsem to přehlédnout.

• Citovat
  • Nahlásit
1460
17.2.21 08:17

Predmenstruacni syndrom nebo nervy. Tehotna nebudes, kdyz jste pouzili kondom, ktery si kontrolovala. Dej se do klidu a neplas

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.2.21 08:25

@migmina ano, omlouvam se ze tak plasim. Jsem opravdu vystresovana. Nikdy jsem nebyla po styku tak vynervovana jako teď.

• Citovat
  • Nahlásit
1155
17.2.21 08:34

Ty blaho, já se divím, že máš vůbec sex, když se pak takhle nervuješ :lol: S největší pravděpodobní těhotná nejsi. Mohla jsi klidně nastydmout, v tomhle počasí se není čemu divit. Hlavně klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8342
17.2.21 08:53
@Anonymní píše:
@JancaS84 jakoze jo, konstrolujeme. Když jsme ho kontrolovali tak na něm něco bylo. Vypadalo to jako hlen z me pochvy. Tak jsem sla napustila ho vodou a divála se jestli někde neteče. Jako nic jsem nevidela ale mohla jsem to přehlédnout.

Klid. Prasklej kondom fakt poznáš aniž bys ho musela napoustet. Doporučuji pořídit ještě nějakou další formu antikoncepce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.2.21 08:54

@Oliverka28 to je další možnost no. Jakoby nikdy jsem neměla stresy potom. Až teď.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.2.21 08:55

@JancaS84 ano,mám v plánu si pořídit. Teď jsme ještě měli prerusovany styk.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat