Těhotenství nebo přicházející ms?

6
6.7.20 21:30

Těhotenství nebo přicházející ms?

Ahoj všichni :mavam:
Vím že už se to tu řeší pořád ale stejně se Vás musím zeptat
Poslední týden mám příznaky jako pred ms což je bolest v podbřišku a vsezravost???? ale tentokrát se přidaly strašně bolavé a těžké nohy, zacpa a zacalo mi tect malicko po zmacknuti prsa mléko
Dnes me prsa bolí
Ms ma přijít ve čtvrtek test jsem delala dnes takže ještě pred ms
Vysel negativní. Ale moji mamce se stalo ze tyden po ms mela v sobotu test negativní a v pondeli pozitivní
A jelikoz jsem nedočkava byla bych ráda za Vaše názory a zkušenosti
Mějte se krásně :mavam: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

62
6.7.20 21:35

Mléko teče až po porodu. Maximálně mlezivo. A i na to je podle mých zkušeností brzo. Celkově je na příznaky těhu před MS brzo ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4446
6.7.20 21:54

Udělej si ve čtvrtek test, nic víc nevymyslis.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3375
7.7.20 06:35

Tak mlíko ti určitě neteče. Udělej si test až ti menstruace vynecha. Tohle jsou normální pms příznaky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
96
7.7.20 06:43

A nebere nějaké léky?? Mě po jedněch taky teklo z prsou a to jsem neměla půl roku sex :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
7.7.20 12:36

Myslíte si že bych mohla být těhotná ?

Ahoj. Měla jsem s přítelem pohlavní styk a nedávali jsme si pozor. Nějak jsme zapomněli na obvykle plodné dny. Nicméně mě už 4ty den bolí prsa a mám je takový natekly. Menstruaci mám mít až za 8 dni ale nejsem si jistá jestli je to způsobeno tím protože nikdy jsem tenhle problém přes mens. ani po plodných dnů neměla :woman_shrugging_tone3: Stalo se vám to už někomu? Mám se obávat nebo to žádné znamení není? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
62
7.7.20 12:58

Už hodněkrát se tady psalo že na těhu příznaky je před MS brzo. Ještě když to máš dostat až za 8dní. Já mám tyhle potíže skoro před každou Ms.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1234
8.7.20 10:15

S tím mlékem mi to přijde jako blbost. Spíš počkej ještě jestli se na testu nakonec ty dvě objeví, ale myslím, že sis to spíš vsugerovala. Paradoxně když jsem otěhotněla nebylo VŮBEC nic. Předchozí nevydařené kdy ms vždycky přišla, jsem si taky řikala, teď to bude ono, bolí mě prsa, podbřišek atd., ale vždycky to byla blížící se menstruace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
8.7.20 20:29

těhotenství

Děvčata, přidávám fotku těh. testu. Je negativní, že? Chtěla jsem se uklidnit a ještě se zeptat, jak je tam ta linka “MAX” změní něco na výsledku, když se to ponoří trošičku nad čárku? Prosím, miminko neplánuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1234
9.7.20 12:48

@Anika01
Myslím, ze to ničemu nevadí. Určitě se obávat nemusíš, test je jasně negativní :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
9.7.20 13:38

@Tonick19 To sice ano, ale problém je v tom, že dneska je to týden, co jsme spolu spali :think: Myslíte si, že už to ukáže takhle rychle po týdnu? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama