Těhotenství nebo problém? Nevím co si myslet

23.11.15 17:43

těhotenství nebo problém? Nevím co si myslet

Ahoj holky,
Vůbec nevím co si myslet. 26.10 jsem dobrala poslední prášek z platíčka, ten týden se měla dostavit MS a nic, vždy jsem měla pravidelnou. Dodávám že od 6.10 – 12.10 jsem měla antibiotika. Doktor říkal že by to něják větší vlil na MS mít nemělo. Dělala jsem si těhotenský test a nic, Po 16 dnech co se MS pořád nedostavila tak jsem šla na gyndu,,na ultrazvuku nebylo nic tak mi dal vyvolávačku a dnes je to od injekce 11 a pořád nic a TT negativní, ale mam tlak v podbříšku, bolestivá prsa jak před MS ale ta zatím nikde, tak jsem z toho jelen :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

23.11.15 17:59

Byla jsi u dr? Byla, tak tehotna nejsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7531
23.11.15 18:04

Dojdi si znovu k dr, normální to není, ale dle UTZ těhotná nejsi, takže asi jiný problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.11.15 18:15

Jojo plánuji tam jít ve čtvrtek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.11.15 18:21

Když já při prvním těhu (zamlklé nakonec) brala antibiotika, šla na vyvolávačku se 14ti denním spoždění,12 dní nic a až pak mi Dr. řekl že jsem těhu do té doby to nebylo vidět :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.11.15 18:24

Tak stejnou nebo podobnou situaci jako ty měli kamarádky, kolegyně, příbuzný a byli také těhulky, tak právě proto mě to něják mate

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6378
23.11.15 19:01

@Anonymka820 Bylo mi gyndařkou řečeno, že po vysazení HA je běžné, že se ms nedostaví. U vyvolávačky se má počkat 14 dní a kdyžtak si zajít pro další. Já už jsem tam předtím taky málem šla podruhé, ale dostala jsem to asi 13. den od vyvolávačky. Ještě vydrž ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.11.15 19:29

Ale tady jde o to že jsem HA nevysadila, jen dobrala platíčko a když jsem měla 7 denní pauzu na MS tak se nedostavila vůbec :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6378
23.11.15 20:48

@Anonymka820 Tak si přečti příbalový leták. Většinou se píše, že se to stát může a má se navázat po 7mi denní paze na další plato a až kdyby se vynechání ms opakovalo, tak zajít na gyndu kvůli možnému těhotenství. Tak neplaš :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.11.15 13:09

@Petule030 Tak byla jsem dnes u dr. další vyvolávačku mi nedal a říkal ať zkusím zase nasadit HA, ale přijde mi nelogické když jsem to nedostala po vyvolávačce a měla by jsem to dostat po HA, ale on asi ví co říká ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2990
27.11.15 17:37

Ahoj já teď řeším podobnou situaci po dobrání plata nic. Dnes šestý den

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.11.15 18:47

Zdravím :) chtěla jsem se zeptat poslední menstruaci jsem měla 28.10 takže další měla přijít 25.11 ale nepřišla. Těhotenský test jsem si dělala v den menstruace a nic. Bolest v podbrišku mam jako pred menstruací ale bez menstruace :think: také mě bolí prsa ale nikdy pred menstruací me neboleli.. Tak nevim co si o tom myslet.. Je jasný, že jsi zajdu na gynekologii ale máte/měli jste někdo obdobný problem? Předem děkuji za odpověď :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.11.15 10:17

Těhotná nebo ne ?

Ahojte holky už 9 dni mám zpoždění. Boli mě v podbřišku jak bych měla dostat MS ale stále nic za týden jsem pribrala 4kg. Jsem hubená tak to na mě jde hodně vidět. Břicho mám nafouklé. Prsa mě bolí na dotek. A test jsem si dělala a negativní. Kamarádka mi říkala že ji nikdy test nevyšel a přitom byla v tom. Nevíte o tomhle nic? :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.11.15 16:57

@Veronika015 ahoj Veru, tak jsme na tom stejne..sice mam zpozdeni jen 4dny a taky jsem si delala test a byl negativni..Menstruaci sem mela pravidelnou..takze nejlepsi reseni bude asi navsteva gynekologie :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.11.15 21:33

Ahoj holky :mavam:
prosím o radu třeba se Vám to některé stalo. Ve středu měla dorazit MS ale nikde nic před 2 dny jsem si dělala test a objevil se slabý duch, od té doby jsem ještě 2krát testovala a nic sněhobílo. Dnes od rána mi nějak neni dobře bolí mě celé tělo ( i v krku) jako při chřipce, nicméně po celou dobu mám citlivé bradavky a zvětšená prsa. Co myslíte mohla bych být v tom?

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama