Těhotenství nebo rozhozený cyklus?

Anonymní
28.3.21 20:13

Těhotenství nebo rozhozený cyklus?

Předem se omlouvám za vyčerpávající příspěvek, ale ke gynekologovi jdu až v úterý a myslím, že se do té doby nervozitou zblázním. Jaký je můj problém - je mi 28 let a už od 15ti jsem brala HA (hlavně kvůli problémům s akné). Antikoncepci jsem asi před 3 lety na půl roku vysadila, po půl roce jsem ji opět začala užívat, jelikož jsme se s bývalým partnerem rozešli. Tenkrát jsem ten půlrok měla hodně zkrácené cykly, často menstruace dorazila každých 14 dní. Nijak jsme se nechránili, ale samozřejmě jsem neotěhotněla, v takhle krátkých cyklech nemohla být nejspíš o žádné ovulaci ani řeč. Nyní jsem HA vysadila znovu, se současným partnerem tomu chceme nechávat volný průběh, mimčo už bychom i rádi. Poslední pilulku jsem měla v říjnu, od té doby jsem čekala opět krátké cykly jako předtím. První 3 cykly byly nad očekávání normální (25-26 dní). Ve čtvrtém cyklu přišlo po 18 dnech silnější špinění trvající asi 5 dní a po dalších 20 dnech normální menstruace, tak nevím, jestli se jednalo o dva kraťoučké cykly nebo jeden extra dlouhý 38denní s ovulačním špiněním uprostřed. No a pátý cyklus stále trvá, dnes je 36DC, během těchto 36 dní po menstruaci nebo špinění ani vidu, ani slechu, prostě nic :zed: Včera jsem zkoušela těhotenský test - vyšel negativní. Nevím, jestli by s tím mohlo souviset to, že jsem teď během dvou měsíců zhubla asi 5 kilo, ale mám teď na 170cm 60kg, tak to snad není tak málo, abych kvůli tomu ztratila menstruaci ne? Asi týden zpátky se mi pár dní dělalo špatně od žaludku, to už teď přešlo, taky mě několik dní pobolívalo břicho jako před menstruací, ale to teď už taky přestalo :nevim: Nemá prosím někdo podobnou zkušenost? Že by se menstruační cyklus z ničeho nic prodloužil skoro na dvojnásobek délky?
Děkuji za každou radu.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
277
28.3.21 20:34

Ahoj, nevím jestli ti tím pomůžu, ale kamarádka měla po vysazení antikoncepce i 50 denní cyklus :think: trochu se jí pak zkrátili a měla na střídačku 31 dni cyklus a pak cca 45… gynekolog ji řekl, že se to může stát a může nějakou dobu trvat než se to srovná

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
191
28.3.21 20:46

Já ti nevím, ale není lepší prostě počkat na toho doktora do úterý? Vždyť to může být milión věcí. Jestli chceš miminko, tak prostě nestresuj a přijmi to, co přijde - buď menstruace a nebo miminko, obzvlášť, když na to nespěcháte. Na test je možná ještě moc brzy.
Tady ač ti někdo poradí, tak stejně každé ženské tělo je jiné a co měla jedna, nemusíš absolutně mít ty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
28.3.21 21:21

Jasně, já vím, že mi nezbývá než počkat, ale jsem z toho nervózní :) Jsem zvyklá vidět nějakou krev spíš častěji, než je obvyklý, než na ní čekat takhle dlouho :lol: :lol: Tak mě zajímá, jestli někomu taky takhle skákala délka cyklu sem tam :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
5.4.21 19:39

Čauky, mám opožděnou ms 5dní, ale měsíc predtim jsem to dostala dříve takže v podstatě už 7 dní. Mám stálého partnera a sex je často. Dělala jsem si TT a jen jedna carka :nevim:.. Ale je mi děsně zle, narůžovělý výtok jsem měla jednou, nepřemozitelna únava, ale když si lehnu koukám do stropu a usnu jen s pritelem když je u me.. Boli me prsa, mota se mi hlava a dneska se mi z kuřete s nádivkou zvedl zaludek a úplně jsem zbělala… Myslíte ze mužů byt těhotná? :nevim: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
5.4.21 19:41

Příznaky těhotenství ale negativni TT

Čauky, mám opožděnou ms 5dní, ale měsíc predtim jsem to dostala dříve takže v podstatě už 7 dní. Mám stálého partnera a sex je často. Dělala jsem si TT a jen jedna carka :nevim:.. Ale je mi děsně zle, narůžovělý výtok jsem měla jednou, nepřemozitelna únava, ale když si lehnu koukám do stropu a usnu jen s pritelem když je u me.. Boli me prsa, mota se mi hlava a dneska se mi z kuřete s nádivkou zvedl zaludek a úplně jsem zbělala… Myslíte ze mužů byt těhotná? :nevim: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
408
5.4.21 19:59

@Blond72 pochybuju, pokud je test negativní.
Příznaky těhotenství žena má, kvůli hormonu HCG, který se v těle objevuje. Těhotenský test měří tento hormon. Negativní test=žádné/nízké hcg.
A teda 5 dní po termínu ms už bys na testu měla mít dálnice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
5.4.21 20:08

Já si dělala test když jsem měla 1 den zpozdeni večer a pak hned druhy den rano.. Tak si radsi udělám i zítra rano..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
408
5.4.21 20:09

@Blond72 dobre, tak pak dej vedet jak to dopadlo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
6.4.21 09:30

@Nickmenenapadl tak je pozitivní :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
130
8.4.21 01:18

@Blond72 ahojky,tak pokud je z pozitivního testu radost, tak velká gratulace :srdce: smím se zeptat, kolik ti je?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat