Reklama

Těhotenství nebo sugesce

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Marii1717
Nováček 3 příspěvky 13.12.17 07:24
Těhotenství nebo sugesce

Ahoj, snažily… Jdu si pro radu. 9.12. jsme s přítelem měli sex… 10. Měla být ovu. Včera 12 mě začalo píchat v podbřišku pořád to zesilovalo a trvalo celý den. Tak nějak mě tlačilo břicho jako před ms. Myslíte že by to mohlo být těhotenství? Nebo si opravdu sugeruju příznaky jinak jsem unavená a spala bych klidně celý den…

Příspěvek upraven 13.12.17 v 07:34

Přečtěte si článek: Jak poznat těhotenství bez těhotenského testu?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 13.12.17 07:27

@Marii1717 myslim, že se moc sleduješ.. mmchdm, sex je tuleníčko? kam ten svět spěje :lol:

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10112 příspěvků 13.12.17 07:30

Příspěvek upraven 13.12.17 v 07:32

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10112 příspěvků 13.12.17 07:30

@Marii1717 tři dny po ovulaci by nedošlo ještě ani k zahnizdeni.

Marii1717
Nováček 3 příspěvky 13.12.17 07:35

Ano já si to myslela děkuji přeji mnoho úspěchů ve snažení

neria55
Zasloužilá kecalka 684 příspěvků 13.12.17 08:01

Taky si pamatuju jak jsem se sledovala. Pár dní po ovulaci jsem taky měla bolení v podbřišku a jiné příznaky…ms vždy přišla. Na příznaky je opravdu brzy bohužel.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.17 08:44

Ahoj holky, mam stejný problém. MS byla 20.10. S přítelem se nijak nechranime. Asi týden před další ms me začalo pobolivat v břiše, nevolnosti, únava. Krvácet jsem začala 3dny před tim, než jsem to mela dostat. A po 3 dnech to přestalo. Za 2 dny jsem jednou zaspinila a to bylo vše. Myslela jsem, že teda ms mam normálně, tak odezní i příznaky. Jenže je mi zle stále. Břicho poboliva, pne, nevolnost, únava, častější návštěva WC, stále hlad, podle přítele se mi az moc mění nálady. Test jsem dělala. // tam byly ale uplne slabe a moc nesilily.
Jaky mate názor?
 Děkuji

Antonie Bolavá
Neúnavná pisatelka 17421 příspěvků 13.12.17 08:54
@Anonymní píše:
Ahoj holky, mam stejný problém. MS byla 20.10. S přítelem se nijak nechranime. Asi týden před další ms me začalo pobolivat v břiše, nevolnosti, únava. Krvácet jsem začala 3dny před tim, než jsem to mela dostat. A po 3 dnech to přestalo. Za 2 dny jsem jednou zaspinila a to bylo vše. Myslela jsem, že teda ms mam normálně, tak odezní i příznaky. Jenže je mi zle stále. Břicho poboliva, pne, nevolnost, únava, častější návštěva WC, stále hlad, podle přítele se mi az moc mění nálady. Test jsem dělala. // tam byly ale uplne slabe a moc nesilily.
Jaky mate názor?
Děkuji

Tak druhá čárka na testu každopádně znamená těhotenství, bez ohledu na ty všechny příznaky nepříznaky, co popisuješ před tím

čikolka
Kecalka 282 příspěvků 13.12.17 09:07

Podle popisu jsi spíše toho 12 měla ovu. Těhotenství rozhodně ne! Druhý, či třetí den od sexu fakt jako nic nepoznáš.
Bylo by fajn, znát reprodukční systém a jak k oplodnění dochází. Někdy mi přijde, že o tom nikdo nic neví když pokládá takové otázky. :roll:
Já s manželem taky bojovala o druhé a to skoro dva roky, když to vyšlo ale bylo to mimoděložní tak jsem byla uz hodně zoufalá, ale pořád jsem věděla že kontrolovat se každý den, nebo hned po sexu nikam nevede.
Mimochodem, otěhotněla jsem ihned po operaci jak to šlo ale dříve jak po vynechaném týdnů jsem nic, ale opravdu nic nepoznala.

Ono to ale přijde, neboj :hug: Až to budeš nejméně čekat :kytka:

čikolka
Kecalka 282 příspěvků 13.12.17 09:09
@Anonymní píše:
Jaky mate názor?
Děkuji

Jednoduše, jsi těhotná když máš pozitivní test. Ale bylo by vhodné dojit k doktorovi, protože slabé či nesilici čárky můžou znamenat i mimoděložní. Tim nechci nikoho strašit, jen mluvim z vlastní zkušenosti.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.17 09:56

@čikolka
Zajdu k němu, ale bohužel ho mám 150km daleko.
No hodně jsem četla, že testy prý dělají pouze rysku.. tak jsem z toho takova zmatena..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.17 09:57

@Antonie Bolavá
No prý ne vzdy. Když je to slabe, prý nemusí jít o těhotenství. Ale jinak nechápu, co ty příznaky :/

Antonie Bolavá
Neúnavná pisatelka 17421 příspěvků 13.12.17 10:06
@Anonymní píše:
@čikolka
No hodně jsem četla, že testy prý dělají pouze rysku.. tak jsem z toho takova zmatena..

No a ten test jsi dělala je jednou? Nebo kdy naposled?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.17 10:15

@Antonie Bolavá
Asi 3dny zpet, ale nesili:/ je to problém?

čikolka
Kecalka 282 příspěvků 13.12.17 11:11
@Anonymní píše:
@čikolka
tak zkusit ještě další test, s nějakým časovým rozestupem. Pokud bude sílit, je to jasné. :)
Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Kopřivová a její teleshopping: Brzy strčí do kapsy i Horsta Fuchse

Být partnerkou úspěšného sportovce je pro spoustu dam něco jako svatý grál a... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Krásné dcery, které své slavné rodiče rozhodně nezapřou

Být dcerou slavných rodičů nemusí být vždycky lehké, zejména když vaše... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >