Těhotenství nebo výplod fantazie?

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.05.19 17:06
Těhotenství nebo výplod fantazie?

Ahoj, (pochopím, že se vam to nebude chtít číst)
jsem hrozně zoufalá, bojím se totiž že bych mohla být těhotná, stále se přesvědčuji, že to přeci není možné atd.. na jedné straně stojí fakta, díky kterým mi řeknete že určitě těhotná nejsem.. začnu od začátku… měla jsem přerušovaný styk 22. února… 3 dny na to jsem dostala menstruaci, což mi dalo jistotu že těhotná nejsem, ovšem kolem 14. března jsem začala furt chodit na malou a začala jsem byt unavená.. nevěděla jsem že jsou to příznaky tehu až poté jsem se to dočetla… měla jsem také bílý výtok, mám ho stále, nikdy předtím jsem ho neměla… koupila si test který jsem zkusila… negativní…uklidnila jsem se, ale pak jsem si přečetla že mohu být těhotná i přes negativní test, začala jsem zase plasit, začalo mi být špatne, zvracela jsem, palila mě žaha, bolelo mě v podbřišku… cca 5 dni po další menstruaci která se zpozdila o 2 dny a byla slabší a kratší…jsem šla na krev, kde mi řekli že je negativní, opět jsem se uklidnila, krev je přeci 100% ale pořád ty příznaky… i krvácení dásní, kromě bolesti hlavy snad opravdu všechny příznaky… za 14 dni od té doby… byla jsem asi 23 DC jsem sla ke gynegologovi podle nechraneneho styku bych byla asi 7,8,9,10 tt?… nevím proč, ale neřekla jsem že se bojím, že jsem těhotná, udělala mi ultrazvuk, že je všechno v pořádku, do zprávy napsala že mam 18 mm velky folikul a 5,3 mm vysokou sliznici… uklidnila jsem se a počítala s tím že těhotná opravdu nejsem…za týden jsem si udělala tt a negativní… opozdila se mi menstruace o 14 dni ale nakonec jsem ji dostala, opět slabší než normálně, teď jsem 14 DC mám opět bílý výtok, je ho hodně, na slipovce stále nažloutly výtok…hrozně se teď nadýmám, nikdy předtím jsem se nenadymala… snažím se být v klidu, ale teď bych byla ve 4. měsíci.. na miniinterupci bych už nemohla, nyní se mi objevily krece v lytku… později jsem se dočetla že jsou ve druhém trimestru časté, zase jsem dostala panicky strach z tehu… dneska jsem měla orgasmus ve spánku, nikdy dřív jsem ho neměla, opět jsem se dočetla že je častý v těhotenství..
Ja už fakt nevím co si myslet… negativní test, negativní krev, ultrazvuk v pohodě, ale nic jsem ji o těhotenství neřekla… a ještě dominantní folikul, ovulace by neměla být v těhotenství ale prostě… zvětšuje se mi i břicho, i když na to nemyslim, přibrala jsem 2 kg, i když se mi předtím nedařilo přibrat ani po spoustě jidla, teď nemám chuť vůbec na jídlo, vemu si malinko a hned mam dost… pořád chodím na malou a jsem unavená a to nadýmání, ihned se nafouknu po každém jídle…nevím co si myslet.. :(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:
Janli
Echt Kelišová 8791 příspěvků 30.05.19 17:11

Doporučuju psychoterapeuta a fofrem! Dřív než začneš rodit :mrgreen:

small.happy.wife
Ukecaná baba ;) 1195 příspěvků 30.05.19 17:13
8o
Tichošlápek
Extra třída :D 14677 příspěvků 30.05.19 17:14

Doporučuji méně nad vším přemýšlet a více vnímat realitu. Nejsi těhotná

Kari-nka
Zasloužilá kecalka 548 příspěvků 8 inzerátů 30.05.19 17:15

Také doporučuji navštívit jiného odborníka - nejlépe psychologa. Pokud je krev negativní, tak těhotná určitě nejsi a je to jen v hlavě.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.05.19 17:22

Negativni test, negativni krev, na ultrazvuku folikul ne plod.Cim vic chces vyvratit, ze tehotna nejsi.Mela by ses uklidnit. Prestat se sledovat. Pokud to nedokazes tak je to opravdu na odbornika

MayaLevin
Stálice 55 příspěvků 30.05.19 17:29

Doporučuji nepokračovat v sexuálním životě, pokud přináší takový stres.

Helca83
Ukecaná baba ;) 1070 příspěvků 30.05.19 17:38
@Janli píše:
Doporučuju psychoterapeuta a fofrem! Dřív než začneš rodit :mrgreen:
:mrgreen: :potlesk:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.05.19 17:57
@Anonymní píše:
Negativni test, negativni krev, na ultrazvuku folikul ne plod.Cim vic chces vyvratit, ze tehotna nejsi.Mela by ses uklidnit. Prestat se sledovat. Pokud to nedokazes tak je to opravdu na odbornika

ja se snažím uklidnit, chvíli jsem v klidu, pak se mi objeví nějaký příznak o kterém do té doby ani nevím a pak už zase blbnu..

Freya10
Kecalka 393 příspěvků 30.05.19 18:03

Tedy…to mi připomnělo…viděla jsem nedávno dokument o ženách, co žijí již několik let v přesvědčení, že jsou těhotné. Krev negativní, na ultrazvuku nic, jedna z nich byla (podle ní) těhotná přes rok a když se jí ptali, jak je to podle ní možné, tak líčila, že je to málo probádaný typ těhotenství, který není vidět na ultrazvuku, neprojevuje se v krvi a trvá až několik let a že doktoři ji tvrdí, že není těhotná jen proto, že tento vzácný typ těhotenství buď neznají, a nebo se spikli…no - prý se tato porucha i nějak jmenuje a má diagnózu…ty ženy měly (subjektivně) všechny příznaky, cítily pohyby, měly nafouklé břicho a psychiatrička to v tom dokumentu vysvětlovala tak, že člověk si sugescí dokáže opravdu přivodit i zjevné fyzické příznaky. Ty ženy se nechtěli léčit (na psychickou poruchu), neb byly přesvědčené, že svět se spikl a ony jsou opravdu těhotné a těmi prášky a sezeními je chtějí všichni jen obalamutit…
Netvrdím, že jsi v této fázi, ale bacha na to… ;)

ivašot.
Echt Kelišová 8120 příspěvků 30.05.19 18:05
@Anonymní píše:
ja se snažím uklidnit, chvíli jsem v klidu, pak se mi objeví nějaký příznak o kterém do té doby ani nevím a pak už zase blbnu..

Tohle každopádně není normální, opravdu bych to řešila s odborníkem a tím odborníkem nemyslím gynekologa.

MayaLevin
Stálice 55 příspěvků 30.05.19 18:13

@Freya10
A ty ženy v dokumentu měly sexuálního partnera, nebo otěhotněly dosud neprobádaným způsobem?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.05.19 18:13
@ivašot. píše:
Tohle každopádně není normální, opravdu bych to řešila s odborníkem a tím odborníkem nemyslím gynekologa.

chápu, děkuji, budu o tom přemýšlet, hrozně se na to upínám, fakta mluví jasně ale ten strach tam prostě je, co kdyby to dr nějak prehlidla, co když krev spletli s někým jiným… tyhle myšlenky.. snažím se je potlačit ale moc to nejde..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.05.19 18:16

@Freya10 nevíš jak se to jmenovalo?

Mia25
Kecalka 431 příspěvků 30.05.19 18:18

Zakladatelko, téměř všechny těhotenské symptomy se shodují s těmi, které máš třeba před ms, při stresu atd. Jsou to prostě hormonální změny, výkyvy… navíc psychika je mocná a čím víc na to myslíš, tím víc tehotne si přijdeš… A těhotná na 99,99999% opravdu nejsi ;)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek
Reklama