Těhotenství, nebo (zase) ne?

18.4.20 23:08

Těhotenství nebo (zase) ne?

Krásný den všem,
předem se chci omluvit, podobné dotazy jsou tu jistě často, ale mně to nedá a musí se zeptat - Dnes jsem cca 14 dní po ovulaci a špiním hodně silně a dost tmavě a doba odpovídá menstruaci. Moje obvyklá ms má ale celkem bolestivý průběh, nemůžu vstát, natož chodit, ale teď nic, jenom právě to trošku větší špinění. Vím, že je to asi naivní si myslet, že by to mohlo být těhu, ale setkala se některá z vás se špiněním/krvácením na začátku těhotenství? Mám PCOS, takže příliš nevěřím, že by to šlo takhle ráz na ráz, když se léčím teprve pár měsíců, ale šance tu snad pořád je…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
257
18.4.20 23:12

Spinila jsem v den kdy měla přijít menzes a test mi hned ten den ukázal že jsem těhotná 👍

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27715
18.4.20 23:14
@teplicanda99 píše:
Krásný den všem,
předem se chci omluvit, podobné dotazy jsou tu jistě často, ale mně to nedá a musí se zeptat - Dnes jsem cca 14 dní po ovulaci a špiním hodně silně a dost tmavě a doba odpovídá menstruaci. Moje obvyklá ms má ale celkem bolestivý průběh, nemůžu vstát, natož chodit, ale teď nic, jenom právě to trošku větší špinění. Vím, že je to asi naivní si myslet, že by to mohlo být těhu, ale setkala se některá z vás se špiněním/krvácením na začátku těhotenství? Mám PCOS, takže příliš nevěřím, že by to šlo takhle ráz na ráz, když se léčím teprve pár měsíců, ale šance tu snad pořád je…

Ze začátku jsem zakrvácela. Příčinu doktorka neobjevila. Brala jsem Utrogestan. Ale nemám PCOS. Miminko jsem zdárně donosila do termínu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.4.20 00:17

@Ukulemba Tak snad to bude podobné, je to teprve první den co špiním, tak uvidím a zkusím za pár dní :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
517
19.4.20 01:01

Můžu se zeptat co je PCOS?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
291
19.4.20 01:45

Trochu jsem krvácela asi první měsíc těhotenství, né každý den, ale trochu krvácela, doktor příčinu nenašel, měla jsem to tak u obou těhotenství, děti jsem donosila v pořádku, první 40+3 a druhé 39+3

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27715
19.4.20 07:56
@Barry1997 píše:
Můžu se zeptat co je PCOS?

Syndrom polycystických vaječníků.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.4.20 00:22

@Barry1997 Je to vlastně porucha ovulace, vajíčka se správně neuvolní, ale „zaseknou“ se na cestě a vytvoří cystu, vaječníky pak vypadají jako kdyby kolem sebe měly spoustu bublinek když to řeknu blbě :lol: Ale podle doktora nemám tak těžkou formu, tak alespoň že tak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
517
21.4.20 02:13

@teplicanda99 Děkuji za vysvětlení. :) přeji ať se co nejdříve zadaří :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
24.9.20 18:27

Těhotenství nebo ne

Ahojky maminky prosím vas chci se jen zeptat dneska jsem měla bílý kašovitý výtok a bazální teplotu jsem si měřila a měla jsem 37,2 co myslíte že to může být může to být i těhotenství :roll: :roll: :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4853
24.9.20 18:31
@Sofia303 píše:
Ahojky maminky prosím vas chci se jen zeptat dneska jsem měla bílý kašovitý výtok a bazální teplotu jsem si měřila a měla jsem 37,2 co myslíte že to může být může to být i těhotenství :roll: :roll: :roll:

A test říká co?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66
24.9.20 18:31

U druhého miminka jsem ukázkově odmenstruovala v termínu, takže možné je vše. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
24.9.20 18:32
@mackA159 píše:
A test říká co?

Test jsem si nedělala nevěřím na ně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1398