Těhotenství, nebo zbytečný strach?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.19 16:48
Těhotenství, nebo zbytečný strach?

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat na váš názor na mou momentální situaci…
Takové čtyři měsíce beru pravidelně (a dávám na to sakra pozor) hormonální antikoncepci Ebelya… S přítelem provozujeme přerušovanou soulož, protože v našem věku je těhotenství naprosto nevhodné. A i když to nejde do mě, pořád mám strašný strach z otěhotnění z takzvané,,kapičky lásky" i přesto, že pravidelně a bezchybně beru HA. Menstruaci jsem měla 16.1., takže si říkám, že je můj strach docela dost pitomě zbytečný, protože cyklus je v pořádku a pravidelný.
Jen teď ty příznaky - zvýšená teplota, zácpa - nepomáhá absolutně nic, bolest hlavy (nevím jestli je to opravdu chřipka nebo jeden z příznaků), a přes týden mám strašně nafouklé břicho, ale opravdu strašně. A taktéž nevím, jestli je to jeden z příznaků, nebo jsem jednoduše přibrala..
Jen se chci zeptat na váš názor. Jsem z toho docela špatná… :nevim:

Reakce:
Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 12285 příspěvků 30.01.19 16:53

Prijde mi, ze ti trosku hrabe. Ha, prerusovana souloz a zbytecne hledání příznaků.

inkognit
Ukecaná baba ;) 1628 příspěvků 30.01.19 17:02

řekla bych že tvoje ,, příznaky,, budou třeba jen vedlejší účinky HA…

kristyn.g
Závislačka 3014 příspěvků 30.01.19 17:06

Taky bych řekla že ti hrabe .....

Sasanka jarní
Kecalka 138 příspěvků 30.01.19 17:18

Až ti nepřijde ms, tak něco řeš.

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 14101 příspěvků 30.01.19 17:19
@Anonymní píše:
Ahoj holky, chtěla bych se zeptat na váš názor na mou momentální situaci…
Takové čtyři měsíce beru pravidelně (a dávám na to sakra pozor) hormonální antikoncepci Ebelya… S přítelem provozujeme přerušovanou soulož, protože v našem věku je těhotenství naprosto nevhodné. A i když to nejde do mě, pořád mám strašný strach z otěhotnění z takzvané,,kapičky lásky" i přesto, že pravidelně a bezchybně beru HA. Menstruaci jsem měla 16.1., takže si říkám, že je můj strach docela dost pitomě zbytečný, protože cyklus je v pořádku a pravidelný.
Jen teď ty příznaky - zvýšená teplota, zácpa - nepomáhá absolutně nic, bolest hlavy (nevím jestli je to opravdu chřipka nebo jeden z příznaků), a přes týden mám strašně nafouklé břicho, ale opravdu strašně. A taktéž nevím, jestli je to jeden z příznaků, nebo jsem jednoduše přibrala..
Jen se chci zeptat na váš názor. Jsem z toho docela špatná… :nevim:

Hrozné - cpát se HA a ani si v klidu nezasouložit :zed: Jsi nastydlá.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.19 17:28

@Russet
HA beru hlavně kvůli tomu, že jsem měla šíleně nepravidelný cyklus..

Každopádně děkuju za všechny odpovědi.. :roll:

lachtanice86
Kelišová 7203 příspěvků 30.01.19 17:55

Hrabe ti..

pavlicka93
Nováček 6 příspěvků 30.01.19 18:03

Kdyz beres HA a jeste delate prerusovanou souloz tak urcite nemuzes byt tehotna. :zed:

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 14101 příspěvků 01.02.19 13:33
@Anonymní píše:
@Russet
HA beru hlavně kvůli tomu, že jsem měla šíleně nepravidelný cyklus..Každopádně děkuju za všechny odpovědi.. :roll:

Ale HA ti spustí jen po třech nedělích krvácení z vysazení. To není zpravidelnění vlastního cyklu. Jakmile přestaneš brát HA, vrátí se to do starých kolejí. Ale aspoň na něco to je dobré. Víš, kdy budeš krvácet. Ale jestli se i přes HA bojíš, že otěhotníš, tak radši nesexuj vůbec.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Odeberte jí děti, zní hlasy na poslední Výměnu! Co se dělo pak? Potrat a stěhování do ciziny

Česko má za sebou jednu z nejskandálnějších Výměn manželek. Diváci nestačili... číst dále >

Proč jste chodil za Vondráčkovou? Hádek po otázce předvedl totální zkrat

Bezhlavým útěkem zakončil rozhovor Matěj Hádek pro Expres.cz. Nelíbila se mu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >