Těhotenství nebo zpožděna ovulace

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
1.1.22 19:46

Těhotenství nebo zpožděna ovulace

Ahoj holky chtěla bych se optat zda to tak někdo měl a zda by to mohlo být těhotenství. Už nějaký 3 dny mne bolí bradavky je mi nepříjemné i sáhnutí na ně. Dnes jsem si zmackla prsa bolesti a vytekla mi bezbarva tekutina z obou bradavek. Teď večer my to nedalo a zmackla jsem prso a vytekla bezbarva tekutina s bílým. Chci se optat je možné ze bych mohla být těhotná nebo to může být třeba zpožděnou ovulaci? MS mám mít za 9 dní. Děkuji za Vaše zkušenosti budu ráda za cokoliv 🙂 a přeji vám všem stastny nový rok 🙂

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
92
1.1.22 20:01
@Anonymní píše:
Ahoj holky chtěla bych se optat zda to tak někdo měl a zda by to mohlo být těhotenství. Už nějaký 3 dny mne bolí bradavky je mi nepříjemné i sáhnutí na ně. Dnes jsem si zmackla prsa bolesti a vytekla mi bezbarva tekutina z obou bradavek. Teď večer my to nedalo a zmackla jsem prso a vytekla bezbarva tekutina s bílým. Chci se optat je možné ze bych mohla být těhotná nebo to může být třeba zpožděnou ovulaci? MS mám mít za 9 dní. Děkuji za Vaše zkušenosti budu ráda za cokoliv 🙂 a přeji vám všem stastny nový rok 🙂

A ty už jsi kojila? Já jsem byla teď rok po odstavu, a od 10DPO mi začalo mlíko tect z prsou a fakt jsem byla těhotná :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.1.22 20:10

@Midliva ano já kojila ale od prvního dítka to je 6 a něco let a teď od poslední necelé 4 roky :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11002
1.1.22 20:37

Nemáš vysoký prolaktin? Z prsou ti určitě nic neteče kvůli těhotenství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
92
1.1.22 20:53

@Kačuláá21 udělej si za pár dnů test a dej vědět jak jsi dopadla :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
92
1.1.22 20:56

@karkarka proč by ne :lol: jak to vysvětlíš u mě? Jsem měla promočené tričko 😄

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.1.22 21:13

@karkarka to nevím.. Tak někdo to tak měl ze na začátku tehu jim teklo viz třeba moje kamarádka ale chtěla jsem více zkušeností ne jen od jednoho cloveka.. Z toho prolaktinu můžou bolet hodně prsa a bradavky? Bolest opravdu nepříjemná 🙄

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.1.22 21:13

@Midliva určitě zkusím udělat a dám vědět :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.1.22 21:14

@Midliva to vážně? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.1.22 07:56

@Midliva tak jsem si dělala test a je negativní minulý měsíc jsem to měla 13 teho. Vůbec nevím co to může být. Je mi neustále na zvracení, prsa mě silene bolí večer nemůžu spát jak mi je zle..bud lítám curat nebo mne pálí zaha nebo se mi chce zvracet. Myslíte ze je možný tohle mít normálně před menstruaci? Nebo ze by mohlo být brzo na pozitivní test když to mám mít podle poslední ms za 9 dní vůbec to nechápu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat