Těhotenství - něco na bradavce

Anonymní
5.4.17 10:26

těhotenství - něco na bradavce

Ahoj holky, je mi to blby se ptat, ale kam jinam psat, kdyz jdu k dr tak vzdy na to zapomenu.

Ale uz mam par tydnu neco na prsu - na zacatku toho prsniho dvorce a nevim co to je a jak se toho zbavit, nevite co by to mohlo byt? uprostřed je takova tečka a nebolí to.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

22563
5.4.17 10:31

Prober to s gynekologem, podle fotky těžko soudit. Ale mě dělaly takový pupínky kolem celého dvorce a kdesi jsem tehdy vyčetla, že se tak prsa připravují na kojení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.4.17 10:44
@Anonymní píše:
Ahoj holky, je mi to blby se ptat, ale kam jinam psat, kdyz jdu k dr tak vzdy na to zapomenu.Ale uz mam par tydnu neco na prsu - na zacatku toho prsniho dvorce a nevim co to je a jak se toho zbavit, nevite co by to mohlo byt? uprostřed je takova tečka a nebolí to.

Ucpaný mléčný kanálek? Ale to bývá u kojení… :roll:?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.4.17 10:59

Ja jsem v 29tt, mno vzdy kdyz tam jdu tak na to zapomenu, tak jsem se jen chtela zeptat jelikoz tam jdu za dyl…

• Nahlásit
  • Citovat
26
5.4.17 11:21

V těhotenství se mi to udělalo také, nijak jsem to neřešila. Teď 10 měsíců po porodu je to už úplně neznatelné. Přikláním se k názoru, že je to spojené s těhotenstvím a přípravou na kojení, ale jistě ti to řekne jen lékař.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.4.17 11:42
@Celiz píše:
V těhotenství se mi to udělalo také, nijak jsem to neřešila. Teď 10 měsíců po porodu je to už úplně neznatelné. Přikláním se k názoru, že je to spojené s těhotenstvím a přípravou na kojení, ale jistě ti to řekne jen lékař.

Určitě to bude spojené s těhotenstvím a přípravou na kojení, takže netřeba se obávat, ale určitě si dej poznámku do mobilu a až půjdeš příště na gyndu, zeptej se (pro klid duše)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.4.17 12:07

Diky holky, jsem klidnejsi a dam si poznamku do mobilu na pristi kontrolu pro klid duse :-)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama