Těhotenství, negativní test?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.18 22:45
Těhotenství, negativní test?

Prosím o zachování anonymu, je to velice citlivé téma pro mě.
Měla jsem nechráněný pohlavní styk dne 15.2.2018, byl hned po skončení menstruace. V březnu jsem menstruaci nedostala vůbec, občas se mi stane, že ji nedostanu, dle ultrazvuku u gynekologa jsem byla vždy v pořádku.
Poslední menstruaci jsem dostala dne 16.4.2018, která trvala 12 dní, což se mi nestalo nikdy. Po skončení jsem měla slavé špinění. Včera jsem byla na gynekologii a byl mi zjištěn polyp velikosti 1 cm a zvětšená sliznice, jsem objednaná na hysteroskopii příští týden.
Doktor mě dorazil tím, zda nemohu být těhotná a to jsem mu řekla, kdy byla poslední menstruace. Řekla jsem, že ne. Po tom, co jsem odešla z ordinace mě to začalo vrtat hlavou a šla jsem si pro test, který je negativní, ty testy jsem si dělal celkem 4× v období od 30.3. do včerejšího dne.
Nevíte, jak to ten doktor myslel? Vyšetřoval mě ultrazvukem a že by nepoznal těhotenství 10.- v 11.týdnu? 8o 8o 8o
Možná myslel, zda nemohu být čerstvě těhotná po té poslední ms?
)Je možné, že když jsem měla menstruaci a testy vyšly negativně, že mohu být těhotná?
Teď si říká, zda to vůbec byla menstruace a nebylo to krvácení kvůli tomu polypu :roll: Ničemu nerozumím už, nejednalo se o špinění, ale o krvácení.
Bolí mě v podbřišku.

Reakce:
Janli
Kelišová 6303 příspěvků 04.05.18 00:41

Myslel to tak, zda jsi nemohla otěhotnět v posledním cyklu po poslední menstruaci. Usuzoval podle zvětšené sliznice. Pokud jsi od 15.2 neměla sex, tak těhotná nejsi. To by už dávno bylo na ultrazvuju vidět embryo.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >