Těhotenství není legrace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.18 12:26
těhotenství není legrace

Ahoj, vím, že už tu něco podobného asi bude, ale ráda bych se spíš svěřila. Nechci žádnou kritiku, jen jestli to někdo máte třeba podobně…
Jsem teď něco málo za polovinou těhotenství, všechno probíhá v pořádku, já i miminko jsme v pořádku, nebylo mi ani nijak zle, takže bych si asi neměla na co stěžovat…Trápí mě ale to, jaký dopad má těhotenství na náš vztah s manželem. Dítě si přál ze začátku hlavně on a i on o tom začal mluvit jako první a v té chvíli jsem tenkrát sama ještě v sobě nebyla rozhodnutá, že to chci už teď také a cítila jsem se ještě nepřipravená. Pak ale přišli přípravy na svatbu a svatba a nějak se to změnilo a i já se začala na dítě těšit. Po svatbě jsem po chvíli celkem bezproblémově otěhotněla a na miminko se začala moc těšit. Čekala jsem, že bude manžel nadšený a že vše bude krásný. No jenže mi přijde, že z toho má strach nebo nevím, řekl mi, že neví co si má o miminku myslet, ale že se těší. No a pak ta klasika, že neví jestli se o nás zvládne postarat a tak,…Popravdě to nechápu, po finanční stránce si nemáme na co stěžovat, čekáme dítě, které jsme oba chtěli, tak co je za problém. Nejvíc ze všeho mě vadí, že mám pocit, že se na mě dívá jinak dřív, že už ho nepřitahuji. Sex hrál v našem vztahu vždycky hodně důležitou roli a pro mě samotnou je to opravdu velmi důležitá součást vztahu, abych mohla být spokojená. Jakmile to skřípe v sexu, skřípe celý vztah. Jenže v poslední době už není ono, sám i řekl, že ho to bříško odrazuje, že mu přijde, že se to nehodí a taky spolu spíme o dost méně než dřív…Je to pro mě těžké, protože z mého pohledu se nic nezměnilo a mám na to chuť stejně, jako předtím. Navíc mi hrozně chybí ten pocit, že jsem pro něj krásná a žádoucí, prostě už mi přijde, že to mě tak nebere…Sama se pak se pak cítím ošklivá, tlustá a mám z toho špatnou náladu…manžel je jinak hodným zajímá se o mě i o miminko, pomáhá mi, říká mi že mě rád, ale mě to prostě nestačí a chybí mi to, co tam bylo dřív…nevím jestli jsem přecitlivělá a po porodu to bude zas dobrý, ale bojím že ne… :,(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 11639 příspěvků 10.12.18 12:30

Ale bude. Těhotné zeny nejsou proste pro každého přitažlivé, některým mužům je to vyloženě nepříjemné. Nech ho dýchat, jinak se stará hezky.

dalmatinka 123
Hvězda diskuse 47349 příspěvků 10.12.18 12:33

Ja to zazivam uz po treti.Chlapovo se nediv.on ho neciti a nemuze vedet ani co ho ceka.Zensky to maji jinak. :lol: .sex a ta atraktivnost.to znam:D.normalne mam 49kg tehotenstvi sem 2× skoncila se skoro 90 kg:D (do mesice vybehala) takze uz jen svleknout je pro me problem:D.Zda se to zlepsi po porodu..pokud dite bude hodne a bude spat a nebudes ze vseho vyplasena tak se to zlepsi vsechno brzo.pokud nebude spat a budes unavena bude vsechno horsi:D..hale ted to jedu po treti:D.jsmw spolu pres 16 let takze prezit a zvladnout se to da:D ale je to zkouska:D.velika:D

Sashie
Ukecaná baba ;) 2014 příspěvků 10.12.18 12:33

Začal tě brát jako Matku, už nejsi „jen“ milenka. Hodně můžu s tím má problém, ne to o psychice. A pokud je jeden z hlavních pilířů vztahu sex, tak hold budeš muset chvilku trpět. Pro nebo jsi teď nejkrásnější, pomalu jak bohyně. Ale neumí to říct. A že se bojí, jestli se o vás dovede postarat? To měl manžel taky… Prostě si uvědomuje odpovědnost, má strach. Vždyť je to jen člověk, hold mu to v hlavě pracuje.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 64190 příspěvků 3 inzeráty 10.12.18 12:33

To, co popisuješ je ale celkem normální, spousta mužů se takhle cítí. A po porodu je zas dost dobře možné, že nebudeš mít na sex pomyšlení ty.

eviella
Povídálka 17 příspěvků 10.12.18 12:37

Moc to hrotíš. Stará se o tebe? Stará. Tak holt nějakou dobu budete mít míň sexu, s těhotenstvim a miminkem se prostě věci trochu změní.
A to že se bojí jestli se o vás zvládne postarat není nic divného, vždyť už nejde jen o něj nebo o vás dva, ale i o jeho vlastní dítě. Myslím že spousta mužů z toho má strach, ale ne každý to přizná. Ikdyž jsou na tom finančně velmi dobře, může se stát v životě cokoliv a až budeš na mateřskej, je on ten jedinej, kdo vás přece může zabezpečit a logicky nechce zklamat. :)

Aduš8
Závislačka 3056 příspěvků 10.12.18 12:45

Koukla jsi na to někdy z jeho pohledu? Ty jsi těhotná, prožíváš si všechno to hezké. On jen čeká.. Měla bys být ráda, že máš zodpovědného muže, který si dělá starosti, abyste to všechno zvládli. Teď možná,, nouzí netrpíte", ale dítě je složenka na celý život. Nejde jen o dobu, kdy ty budeš na rodičáku. A se sexem mu nic nevyčítej, má to tak velké procento mužů. Mají podvědomě strach, aby miminku nebo ženě neublížili. Navíc ho prostě nemusíš přitahovat, ale nemá to s váhou nic společného. Že se potom cítíš hrozně je jasné, já se tak cítila také a to náš sexuální život byl stejný, jako před těhotenstvím. My ty změny na sobě vidíme :nevim: asi daleko víc.

Uživatel je onlineFilzefina
Kecalka 132 příspěvků 10.12.18 12:48

Hele muze byt hur ja mela cele tehotenstvi komplikace, sex zakazanej, porad nejake potize, hospitalizace, nervy, plac a to muselo byt hodne tezke pro manzela. Je to proste taky trochu zkouska vztahu. Ber to i tak a vaz si toho ze jste s miminkem v poradku

Bebuše
Echt Kelišová 7969 příspěvků 10.12.18 12:56

Pokud to vůbec lze nějak zobecnit, tak bych to viděla asi takhle… čím zodpovědnější a citlivější chlap, tím víc obav… Kamarádky partner (má IQ hodně nad 150) se doslova zhroutil při narození prvního dítěte. Naprosto ho semlelo co by kdyby… za dva roky u druhého dítka už byl ok… Dnes je dětem 18 a 20let a když o tom mluví, tak jako o strachu, že selže. Selže jako živitel rodiny, jako otec, že partnerce ublížil a porod nezvládne…
U nás to bylo hodně podobné, dokud mladší nebyly dva a partner neměl pocit, že kdyby něco, není na to financování rodiny sám, bylo to jak na houpačce. Co když mě vyhodí, co když nebudou zakázky…
Oba jsou super tátové a pro svoje děti by udělali cokoli na světě…
A když se vrátím k sexu, nikdy to už nebude úplně stejné ;) Skvělé, dokonalé třeba ano, stejné prostě ne…

Svetluska.Lulu
Kecalka 320 příspěvků 10.12.18 12:59

No můj manžel se taky přiznal, že na něj taky nějak v těhotenství dolehla tíha odpovědnosti vůči miminku. A že vlastně vůbec netuší, co má dělat prvně se mnou (první a třetí trimestr ležet, hrabalo mi z toho) nebo s miminkem. Prostě to prožíval po svém, já řešila pohyby a oblečky a co sbalit do porodnice. Jemu došlo, jak moc se bude muset starat. Věř mu trochu :kytka:

PHV
Kecalka 469 příspěvků 10.12.18 12:59

My s mužem teď čekáme druhé, a i když je chtěné a plánované, snažili jsme se asi 8 měsíců a oba si ho moc přáli, taky se teď jeho chování trochu změnilo a za zlé mu to nemám :) Jsem taky kousek za půlkou, ze začátku mi bylo zle jak blázen, takže se mnou nic nebylo, nebyla jsem schopná ani uklidit pořádně. Po 16tt se to zlepšilo, ale začaly problémy, sex máme zakázaný, pořád mě něco bolí :lol: Snažím se si nestěžovat, on to nese statečně ale je vidět, že se taky těší, až bude mimi u nás a tohle období skončí. Tehu si nijak zvlášť neužívám :lol: U první dcery to bylo to samé, všechno se zlepšilo po porodu, prakticky okamžitě. Držím palce, tohle období chce prostě jen přežít :hug:

malone.v
Kecalka 370 příspěvků 10.12.18 13:01

Nespí s tebou, protože se bojí, aby neublížil dítěti. Ten můj je taky strachy bez sebe :-D. Chlap to bere jinak než ženská. Já si myslím, že bude vše zase v pohodě. Po porodu se dáš brzo zase do formy a bude to jako dřív :-). Chápu jeho obavy, přeci jen, bude teď muset zabezpečit celou rodinu. Takže o tom furt přemýšlí a holt nemá myšlenky na sex.

Kriss Tina
Kelišová 7118 příspěvků 10.12.18 13:01

Je to celkem normlaní, tohle prožívá skoro každý chlap, najednou se bojí jestli zajistí rodinu, tvůj přijem výrazně klesne, s tou přitažlivostí je to stejné, ne každý chlap je odvařený z těhotný, to břicho prostě překáží, chlapi to nevzrušuje, můj se třeba bál aby přitom miminku neublížil. Buď ráda že aspoň občas můžete. Já třeba mam styk zakázaný od dr ze zdravotních důvodů.
Jinak s tebou Teda pěkně mlátěj hormony. Po porodu se to zas dá do normálu :)

Bubla_Bučková
Závislačka 4568 příspěvků 10.12.18 13:03
@Anonymní píše:
Ahoj, vím, že už tu něco podobného asi bude, ale ráda bych se spíš svěřila. Nechci žádnou kritiku, jen jestli to někdo máte třeba podobně…
Jsem teď něco málo za polovinou těhotenství, všechno probíhá v pořádku, já i miminko jsme v pořádku, nebylo mi ani nijak zle, takže bych si asi neměla na co stěžovat…Trápí mě ale to, jaký dopad má těhotenství na náš vztah s manželem. Dítě si přál ze začátku hlavně on a i on o tom začal mluvit jako první a v té chvíli jsem tenkrát sama ještě v sobě nebyla rozhodnutá, že to chci už teď také a cítila jsem se ještě nepřipravená. Pak ale přišli přípravy na svatbu a svatba a nějak se to změnilo a i já se začala na dítě těšit. Po svatbě jsem po chvíli celkem bezproblémově otěhotněla a na miminko se začala moc těšit. Čekala jsem, že bude manžel nadšený a že vše bude krásný. No jenže mi přijde, že z toho má strach nebo nevím, řekl mi, že neví co si má o miminku myslet, ale že se těší. No a pak ta klasika, že neví jestli se o nás zvládne postarat a tak,…Popravdě to nechápu, po finanční stránce si nemáme na co stěžovat, čekáme dítě, které jsme oba chtěli, tak co je za problém. Nejvíc ze všeho mě vadí, že mám pocit, že se na mě dívá jinak dřív, že už ho nepřitahuji. Sex hrál v našem vztahu vždycky hodně důležitou roli a pro mě samotnou je to opravdu velmi důležitá součást vztahu, abych mohla být spokojená. Jakmile to skřípe v sexu, skřípe celý vztah. Jenže v poslední době už není ono, sám i řekl, že ho to bříško odrazuje, že mu přijde, že se to nehodí a taky spolu spíme o dost méně než dřív…Je to pro mě těžké, protože z mého pohledu se nic nezměnilo a mám na to chuť stejně, jako předtím. Navíc mi hrozně chybí ten pocit, že jsem pro něj krásná a žádoucí, prostě už mi přijde, že to mě tak nebere…Sama se pak se pak cítím ošklivá, tlustá a mám z toho špatnou náladu…manžel je jinak hodným zajímá se o mě i o miminko, pomáhá mi, říká mi že mě rád, ale mě to prostě nestačí a chybí mi to, co tam bylo dřív…nevím jestli jsem přecitlivělá a po porodu to bude zas dobrý, ale bojím že ne… :,(

Jo holka, doufej že po porodu nebude hůř 8o

axlpol
Závislačka 2755 příspěvků 90 inzerátů 10.12.18 13:06
@Anonymní píše:
Jsem teď něco málo za polovinou těhotenství, všechno probíhá v pořádku, já i miminko jsme v pořádku, nebylo mi ani nijak zle, takže bych si asi neměla na co stěžovat…Trápí mě ale to, jaký dopad má těhotenství na náš vztah s manželem. Dítě si přál ze začátku hlavně on a i on o tom začal mluvit jako první a v té chvíli jsem tenkrát sama ještě v sobě nebyla rozhodnutá, že to chci už teď také a cítila jsem se ještě nepřipravená. Pak ale přišli přípravy na svatbu a svatba a nějak se to změnilo a i já se začala na dítě těšit. Po svatbě jsem po chvíli celkem bezproblémově otěhotněla a na miminko se začala moc těšit. Čekala jsem, že bude manžel nadšený a že vše bude krásný. No jenže mi přijde, že z toho má strach nebo nevím, řekl mi, že neví co si má o miminku myslet, ale že se těší. No a pak ta klasika, že neví jestli se o nás zvládne postarat a tak,…Popravdě to nechápu, po finanční stránce si nemáme na co stěžovat, čekáme dítě, které jsme oba chtěli, tak co je za problém. Nejvíc ze všeho mě vadí, že mám pocit, že se na mě dívá jinak dřív, že už ho nepřitahuji. Sex hrál v našem vztahu vždycky hodně důležitou roli a pro mě samotnou je to opravdu velmi důležitá součást vztahu, abych mohla být spokojená. Jakmile to skřípe v sexu, skřípe celý vztah. Jenže v poslední době už není ono, sám i řekl, že ho to bříško odrazuje, že mu přijde, že se to nehodí a taky spolu spíme o dost méně než dřív…Je to pro mě těžké, protože z mého pohledu se nic nezměnilo a mám na to chuť stejně, jako předtím. Navíc mi hrozně chybí ten pocit, že jsem pro něj krásná a žádoucí, prostě už mi přijde, že to mě tak nebere…Sama se pak se pak cítím ošklivá, tlustá a mám z toho špatnou náladu…manžel je jinak hodným zajímá se o mě i o miminko, pomáhá mi, říká mi že mě rád, ale mě to prostě nestačí a chybí mi to, co tam bylo dřív…nevím jestli jsem přecitlivělá a po porodu to bude zas dobrý, ale bojím že ne… :,(
…já jsem třeba moc ráda,že manželovi přijde sex s těhotnou divný,protože mě to taky přijde divné(i když chutě jsou veliké) a bereme to jako období které přejde a potom bude zase vše o.k.Takže bych byla v klidu,neboj vrátí se to,pokud"nezlbneš"z mi­minka a neodradí jej tvoje role matky ;) S břichem se nic nenadělá,ale po porodu už jde určit kdy jsem matka a kdy manželka-milenka.
Mě by třeba trefilo,kdyby jej bralo těhotenské břicho :roll: a já bych musela v neustálých nevolnostech,za­dýchaná,neatrak­tivní mít divoký sex.
Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Šílenec Hrdlička! Sporťák řádil po obratu Plíškové, jeho oslava baví internet

Malý zázrak se povedl jedné z nejlepších českých tenistek Karolíně Plíškové.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >