Těhotenství není vidět na ultrazvuku

20.12.19 11:05

Těhotenství není vidět na ultrazvuku

Dobrý den, je mezi vámi maminka která byla v 5+4 tt a na ultrazvuku nebylo nic vidět? Hcg mám 1656… Máte někdo zkušenosti. Bojím se mimoděložního těhotenství… ????

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20.12.19 11:13

@Danielka212 ahoj, a víš kdy zhruba byla ovulace? Jak máš obvykle dlouhý cyklus?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.12.19 11:16
@MilujuJameseBlunta píše:
@Danielka212 ahoj, a víš kdy zhruba byla ovulace? Jak máš obvykle dlouhý cyklus?

Abych pravdu řekla já se v tomhle moc nevyznám ale menstruaci jsem měla vždy pravidelnou… Minulý měsíc mi přišla o 6 dní déle… A tento měsíc vůbec… Dnes jsem byla u doktora ultrazvuk nic a hodnoty takové jaké jsem psala…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.12.19 11:24

@Danielka212 aha no to je právě to, podle čeho by se dalo aspoň zkusit odhadnout, no nevadí. Já byla v 5+4 a na utz byl jen gesta ní Vacek, dr už strašil potratem, ale ve skutečnosti jsem měla ovulaci o víc než týden déle. Takže jsem nebyla 5+4, ale 4+neco málo. Nakonec vše dobré. Asi ti nezbyde než čekat, kdy jdeš na kotrolu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.12.19 11:40
@MilujuJameseBlunta
@Danielka212 aha no to je právě to, podle čeho by se dalo aspoň zkusit odhadnout, no nevadí. Já byla v 5+4 a na utz byl jen gesta ní Vacek, dr už strašil potratem, ale ve skutečnosti jsem měla ovulaci o víc než týden déle. Takže jsem nebyla 5+4, ale 4+neco málo. Nakonec vše dobré. Asi ti nezbyde než čekat, kdy jdeš na kotrolu?

No na kontrolu jdu až 2.1. 😔 to je 14 dnů 😣 no po pár diskuzích co jsem si přečetla od ženských že měli mimoděložní a měli to za 5 min. 12 😔

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.12.19 11:41

Tady je můj kalendář v listopadu pohlavní styk jsem mělo 1.12.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1153
20.12.19 11:44

Já bych spíš viděla problém v té hodnotě HCG. Od 1000 jednotek už něco na ultrazvuku být musí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.12.19 11:46

@Danielka212 tak to ještě teoreticky nic vidět být nemusí. Já na tvém místě bych hned v pondělí rano vyrazila do laborky na odběr krve jako samoplatce na hcg. Odpoledne si zavoláš a poví ti výsledek, pak se mrknes na internetu na tabulky, jestli hcg stouplotak, jak mělo. Případně při jakékoliv bolesti dole výraž na pohotovost!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1153
20.12.19 11:47
@Danielka212 píše:
@MilujuJameseBluntaNo na kontrolu jdu až 2.1. 😔 to je 14 dnů 😣 no po pár diskuzích co jsem si přečetla od ženských že měli mimoděložní a měli to za 5 min. 12 😔

Hele kdyby se ti cokoliv nezdálo, tak běž normálně na pohotovost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
471
20.12.19 11:47

@Danielka212 Šla si moc brzy a ted se budeš akorát stresovat. Hodnota odpovídá krásně, a tudíž bych si užila krásné svátky a těšila, že 2.1 na mě vykoukne už srdíčko :srdce:. Nebo máš nějaké problémy? Spineni, bolesti, křeče..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.12.19 11:58
@Musulka12 píše:
@Danielka212 Šla si moc brzy a ted se budeš akorát stresovat. Hodnota odpovídá krásně, a tudíž bych si užila krásné svátky a těšila, že 2.1 na mě vykoukne už srdíčko :srdce:. Nebo máš nějaké problémy? Spineni, bolesti, křeče..

Včera jsem jednorázove ruzove zaspinila a když sedím tak mě občas píchá v pravém boku ale nic bolestivého jen to cítím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2001
20.12.19 12:18

14 dní bych nečekala, to je dlouhá doba. Opravdu si zaskoč do laboratoře jako samoplátce a uvidíš, jak HCG stoupá. Ale od 1000 jednotek by mělo být na UTZ již něco vidět. Já, když měla mimoděložní (píšu svůj příběh), tak jsem zakrvácela jasně červenou krví, HCG kolem 3.000 jednotek, lékař to nechal být, na UTZ nic neviděl a poslal mne domů s utrogestanem. Za dva dny jsem měla cca 4.500 jednotek (malý nárůst), pogratuloval mi a nechali mne být. Za týden mi doma praskl vejcovod a už to šlo ráz na ráz… Zajdi si v pondělí na pohotovost na UTZ, aby tě zkoukli, zda na UTZ již něco bude vidět. Tohle bych dnes (po své zkušenosti), udělala já.
Držím palce, aby bylo vše v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
471
20.12.19 12:21

@Danielka212 Snaž se být opravdu v klidu u užít se svátky. Nevím, jestli už nějaké děti máš, ale věřím, že to je na dobré cestě. Jednorázové chvilkové spineni nic neznamená. Samozřejmě pokud by se Ti něco nezdálo, že by opravdu někde kolem vaječníků nesnesitelne začalo bolet, tak okamžitě bez na pohotovost. Teorericky i v to pondělí můžeš zajít na hcg. Stojí to cca 250. Hodnota by měla mít rozmezí 3500 až 5000..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.12.19 12:25
@lucije28 píše:
14 dní bych nečekala, to je dlouhá doba. Opravdu si zaskoč do laboratoře jako samoplátce a uvidíš, jak HCG stoupá. Ale od 1000 jednotek by mělo být na UTZ již něco vidět. Já, když měla mimoděložní (píšu svůj příběh), tak jsem zakrvácela jasně červenou krví, HCG kolem 3.000 jednotek, lékař to nechal být, na UTZ nic neviděl a poslal mne domů s utrogestanem. Za dva dny jsem měla cca 4.500 jednotek (malý nárůst), pogratuloval mi a nechali mne být. Za týden mi doma praskl vejcovod a už to šlo ráz na ráz… Zajdi si v pondělí na pohotovost na UTZ, aby tě zkoukli, zda na UTZ již něco bude vidět. Tohle bych dnes (po své zkušenosti), udělala já.
Držím palce, aby bylo vše v pořádku.

Děkuji 🤗 samozřejmě bych chtěla na ten ultrazvuk jít hned v pondělí znova ale nevím jestli mě vemou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.12.19 12:26
@Musulka12 píše:
@Danielka212 Snaž se být opravdu v klidu u užít se svátky. Nevím, jestli už nějaké děti máš, ale věřím, že to je na dobré cestě. Jednorázové chvilkové spineni nic neznamená. Samozřejmě pokud by se Ti něco nezdálo, že by opravdu někde kolem vaječníků nesnesitelne začalo bolet, tak okamžitě bez na pohotovost. Teorericky i v to pondělí můžeš zajít na hcg. Stojí to cca 250. Hodnota by měla mít rozmezí 3500 až 5000..

Už jsem si volala do laborky v pondělí si tam zajedu… Mám doma skoro 5 létého syna ❤️❤️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat