Těhotenství neplánované - nový přítel, otec nejistý

Anonymni
7.6.09 16:40

těhotenství neplánované - nový přítel -otec nejistý

AHoj, po nakouknutí jsem zjistila, že o intelignetní názory tady není nouze, takže bych potřebovala taky malinko nakopnout. žila jsem s partnerem, a dá se to přirovnat k tříletému peklu, rozcházeli jsme se rok, ke konci přemohla oba chemie, a ja jsem zjistila ze jsem tehotna- Přítel to rezolutně odmítl a já se ocitla ve stavu, kdy mi přesušení doporučovala i psycholožka, z důvodu totální vyčerpanosti a neschopnosti se postarat ani sama o sebe. Podstoupilajsem to.

PO třech měsících jsem si našla nového přítele, je moc milý, ohledupný, pověděla jsem mu vše o své minulosti.. má to jediný háček, a to že sex ho jaksi moc nebaví a frekvence je, i když jsme na začátku vztahu, tak maximálně dvakrát měsíčně. Nidky jsem se s tím nesetkala, a byla jsem z toho velmi zaskočená, Vymlouvá se na starosti, únavu… byl jsem z toho všeho pěkně na nervy, trochu to zaclouma se sebvědomím a strávila jsem jeden alkoholový večer s dávným milencem. A co čert nechtěl, jsem těhotná, a otcové mohou být dva. Svému současnému příteli jsem těhotenství oznámila a milence do situace zatahovat ani náhodou nechci. Mám z tehotenství radost, interrupci bych již nikdy nepodstoupila, ale nevím, jak se vyrovnat s faktem že můj starostlivý přítel nemusí na sto procent být otcem a co dál… říct, neříct… vím že těžko snáším samotu, přítel mi pomáhá a je moc fajn, i když chybí ta vášeň..ale nevím jeslti vydržím s pocitem,že nevím kdo je tatínek a že člověk se ketrým žiju mžná z nšějakého důvodu nění ten pravý.. ach jo, co myslíte vy? Budu ráda za jakýkoliv názor

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2997
7.6.09 17:13

Ahoj, tvá situace není vůbec jednoduchá.
Můžu se jen blbě zeptat v jakém časovém úseku se sex konal? Myslím rozestup kolika dní? Třeba by se to pak dalo určit podle UTZ.
Miminko si přeješ a záleží jak se popereš s faktem čí vlastně je. Já bych si mimčo nechala a nikomu bych žádnou pochybnost ani přiznání neřekla.
Přeju hodně štěstí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymni
7.6.09 17:27

ahoj, děkuji za podporu.
Sex se konal s přítelem někdy 12.5 ( bylo jich tak málo že se to dá snadno spočítat) a s milencem 9.5 - ted koncem května jsem dostala jakousi slabou dvoudenní mentruaci..a tu, od ktré se počítá početí jsem měla asi 29.4. … a ted babo raď..:-) paí doktorka mě označila za 6tt podle ulatrazvuku…

• Citovat
  • Nahlásit
2997
7.6.09 17:47

hm tak to je fakt pech. Nevím co poradit jen snad zatloukat zatloukat zatloukat.
Přeju hodně štěstí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2114
7.6.09 18:21

Teď už neuděláš nic, buď to vydržíš nebo nevydržíš a řekneš, ale nejlepší by bylo po porodu nechat udělat test otcovství a budeš mít jasno kdo a pak to řešit dál..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2997
7.6.09 19:10

Sany…nemám zkušenost, ale testy ti udělají jen když s tím otec dítete souhlasí a to by mu asi musela říct.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymni
7.6.09 19:12

jasně, v tom mi asi neporadíte, jeslti říct nebo neříct.. .. jen by mně zajímalo, jeslti je tohle normální , mít ze vztahu tenhle pocit, jestli ta váseň může časem přijít a převrátit se do lásky se vším všudy, nebo to spíš pujde do kopru i samo od sebe, nezávisle na tom, jestli to mimčo bude jeho…

• Citovat
  • Nahlásit
2997
7.6.09 19:34

Nevím jestli se to může zlepšit, ale já teď řešim že dřív byla touha a vášeň a nyní frekvence minimální. Pokud ti to navyhovuje již teď tak pak budeš nešťastná. Mam opravdu hodného muže a perfektního tátu pro dítě, ale když bych předem věděla jak to dopadne tak do toho nejdu. Připadám si neatraktivní a nežádaná. Když se nelíbím jemu tak jak bych mohla ostatním.
Každé partnersví je jiné a nevím co je pro tebe důležité.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymni
7.6.09 22:06

Myslím,že každý chlap je jiný,má jinou vášeň i potřebu sexu.Pokud nyní je frekvence 2 x do měsíce,myslím,že není šance na změnu k lepšímu.Bohužel spíš k horšímu.To je jednou dané každému člověku jinak,dá se trošku vůlí změnit,ale pokud to nyní v začátcích funguje takto,tak lepší už to nebude.
Co se miminka týče,tady bych radila jediné-mlčet,nést si tuto skutečnost jako tajemství nejtajnější,napořád.To by mohlo ublížit a vztah zničit.
Přemýšlet nad rozchodem je nyní asi zbytečné-nic tě nenutí vztah ukončovat,zkuste oba pracovat na zkvalitnění partnerství.Pokud zjitíš,že to opravdu nejde,že už jste zkusili všechno,potom asi rozchod bude nevyhnutelný.Spíš si myslím,že jednou potkáš partnera,se kterým to bude klapat po všech stránkách a to rozhodně,zda zůstat či odejít.I když vím,že k součastnému partnerovi to není zrovna moc férové.Ale mimčo je na cestě,bylo by fajn,kdyby mělo tatínka.Možná že po porodu budeš ráda,že partner není náruživý,budeš moci odpočívat a třeba i touha po sexu se změní.Takže nech všemu čas a hlavně nic neříkat.
Přeji příjemné těhotenství a krásné zdravé miminko.

• Citovat
  • Nahlásit
2681
7.6.09 22:10

Ahoj, testy otcovství se dají vyřídit i poštou, takže asi není problém partnera podepsat a sebrat mu kartáček na zuby. To bych řekla, že už je to nejmenší. Otázka je, jestli je lepší vědomost nebo nevědomost. Já bych ti rozhodně radila zapomenout na pochyby, užívat si těhotenství s partnerem, co máš, a dát dítěti šanci mít celou rodinu. Jestli to třeba pak nějak nedopadne, to se může stát, na všem se ale dá pracovat. Teď ale mysli na to miminko a to potřebuje tátu. Myslím, že časem přestaneš myslet na geny a budeš to brát, jak je. Držím palce :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymni
7.6.09 22:16

MOc děkuji za poslední dva příspěvky, musím říst že posledních pár dní a hodin nemyslím na nic jiného než na to co by se mohlo stát… a jak vydžet sama se sebou, jesltli jsem dost silná na to, abych hrála tuhle hru… nikdy jsem se nedostala do situace, kdybych musela takhle lhát a natož člověku, kterého si vážím… Asi budu sobec, jit znovu na potrat by mi přišlo jako rouhání, když těhotenství se povedlo, mělo by i doběhnout. Jen mi z toho ten muj partner jako otec při počtech početí vychází čím dál míň.. :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
23505
7.6.09 23:30

Bez ohledu, kdo je otcem tvýho dítěte - máš pocit, že se svým současným dokážeš dlouhodobě žít? Jestli jsou tam okamžiky, které ti vadí, asi by to chtělo řešit dřív, než na to budete 3 a budeš mít daleko větší zátěž. Ale to jen k zamyšlení…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymni
8.6.09 08:38

Jako partner na tuhle dobu je víc než podporující, to že nefunguje sex a intimní rovina je pro mě hodně důležtité, ale jak už tady někdo napsal, asi se ted budu soutředit na jiný věci naž na tohle a budu potřebovat podporu. Jesltis e to mezi námi časem nepovede a vygraduje to špatně, tak s tim asi nic neudělám, ale myslím, že by si určitě zasloužil nějakou dobu, aby se všecho u:,–(ilo…nerada bych taky prožila cely těhotenství sama a v totálním stresu..i když už ted jsem celkem rozhozená z toho všeho..

• Citovat
  • Nahlásit
5579
8.6.09 09:13

Pripada mi, ze uz jsi rozhodnuta dite si nechat… jestli rict nebo nerict soucasnemu priteli a jak s testy otcovstvi to ti asi nikdo neporadi, to si musis utridit sama…(ja bych mlcela)
jen k tomu datu poceti - ony ty uplne ranne ultrazvuky nekdy nebyvaji nejpresnejsi, na UTZ ve 12tt a pak ve 20tt se ti termin muze klidne posunout (a tim i vlastne predpokladane datum poceti) klidne o vic jak tyden vpred nebo vzad. Takze bych s tim pocitanim jeste chvilku vydrzela. A jedna PA mi rikala, ze nikdy neotehotnis hned po styku,ze ta spermie se jeste par dni v tom tele flaka a hleda,nez oplodni vajicko…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymni
8.6.09 09:36

Tak na testy otcovství je opravdu ještě brzy. jen to těhotentví bude trochu stres a čekání, jeslti se objeví blondák nebo hledovlásek…jsme s přítelem oba světlé typy, světlé oči…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama